Autor Wątek: Nowy Turniej w Ożarowie 28 stycznia  (Przeczytany 15160 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JJ

  • Gość
Nowy Turniej w Ożarowie 28 stycznia
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 16, 2006, 02:05:26 pm »
Cytat: "Deathscythe_"
Może zrzucimy się tobie na nową miarkę? :)


Nie, musi byc tamta... :p
Miała magiczne runy, każda szarża dochodziła... :p  ;)

Offline Tomash

Nowy Turniej w Ożarowie 28 stycznia
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 16, 2006, 02:09:17 pm »
Cytat: "JJ"
Miała magiczne runy, każda szarża dochodziła... :p  ;)

Słyszałem już o niej, ponoć sam AS premierowo ją zaprezentował na jakimś turnieju. Zdziwienie zawodników obserwujących dochodzenie strasznie odległych szarż przeniosło się na sędziów, którzy po skardze dokonali komisyjnego sprawdzenia calowości cali na owej miarce. Podobno dym był niezły :badgrin:
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

JJ

  • Gość
Nowy Turniej w Ożarowie 28 stycznia
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 16, 2006, 02:38:48 pm »
Tak, Tomaszu, to właśnie ta miarka, a każdy zawodnik przyłapany z nią zostanie dożywotnio zdyskwalifikowany.... :badgrin:

Offline Tomash

Nowy Turniej w Ożarowie 28 stycznia
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 16, 2006, 05:26:44 pm »
Sami widzicie - Jacek nie chce jej odzyskać, bo dożywotnio zdyswalifikuje uczciwego znalazcę, kiedy ten będzie Jackowi miarkę oddawał :lol:
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline Deathscythe_

Nowy Turniej w Ożarowie 28 stycznia
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 16, 2006, 05:29:23 pm »
A może po porstu znalazcy kazać kupić X piw :P? Bo jak go się zdyskwalfikuje to się jeszcze powiesi i będzie potem szkoda :)
i]Anger inside my is growning, but why?[/i]

Offline Zox

Nowy Turniej w Ożarowie 28 stycznia
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 17, 2006, 07:13:12 pm »
JJ, ta miarka z której edycji była? :D Bo widziałem na którymś z pierszych stołów miarke jak kończyli grać ale była uszkodzona i ze starszej edycji więc wątpie że to ta ;)
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline Deathscythe_

Nowy Turniej w Ożarowie 28 stycznia
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 17, 2006, 07:28:49 pm »
O widze, ze temat zmienił nazwę to pewnie nidługo pojawią się pełne zasady :)
i]Anger inside my is growning, but why?[/i]

Offline Zox

Nowy Turniej w Ożarowie 28 stycznia
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 17, 2006, 07:35:47 pm »
Też na to licze, i również dopiero zauważyłem, ale to tylko cyfry :D
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline 5zyCh4

REGULAMIN
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 17, 2006, 08:06:57 pm »
Bractwo ZSŚ z Ożarowa Mazowieckiego, Piastowski Klub "Killing Blow" i Stowarzyszenie "Bazyliszek" zapraszają na turniej Warhammer Fantasy Battle:

Ożarowskie Poprawiny

Miejsce:

Gminny Dom Kultury “Uśmiech” w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Konotopskiej 3
Dojazd z Warszawy:
- autobus podmiejski 713 (należy skasować bilet, jeśli nie jest się posiadaczem miesięcznego biletu strefowego)
- pociąg PKP - raczej nie polecamy - odjazd ze Śródmieścia
- autobus PKS - odjazd z Dw. Centralnego, wysiadamy na przystanku Kabel. Należy poprosić kierowce o zatrzymanie się. Koszt około 4 złote.
Rozkłady jazdy są w internecie.

Czas:

28 stycznia 2005 (sobota)
Turniej zaczyna się o godzinie 10.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy: turniejwozarowie@wp.pl.
Za przesłanie rozpiski do 26 stycznia (czwartek) gracz uzyska dodatkowe 5 pkt.

Zasady turnieju:

Standardowy turniej par, z następującą modyfikacją: w sojuszu można wystawić 2 dowolne armie (nawet dobra i złą). Nie są dopuszczone dwie takie same armie. Armie podstawowa i armia ze Storm of Chaos są traktowane jako inne armie. Można grać samemu dwoma różnymi armiami.
Wejściówka: 10 zł
Stoły 48x48 cali
Obowiązują zasady 6 edycji WFB, wszystkie WD i Annuale oraz uściślenie przepisów z października 2005 roku.
Dodatkowo obowiązują tajne rozpiski, czyli należy posiadać podczas turnieju dwa zestawy rozpisek: jedną normalną i druga - bez magicznych przedmiotów, fanatyków, marków itp. Oczywiście, tę drugą rozpiskę wręczamy przeciwnikowi przed bitwą. Idealnie, gdyby ta rozpiska nie miała także wartości punktowej poszczególnych jednostek i herosów, ale muszą w niej być statystki.

Zasady wystawiania:

Armia w parze nie może mieć więcej niż 1000 punktów. Dodatkowo można wystawić tylko 2 herosów na armię. Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości poszczególnych herosów.

Bitwy:

Gramy 3 bitwy po 6 tur lub 2,5 godziny. Przekorczenia czasu będzie srogo karane.

Scenariusze:

1 bitwa - Strefy rozstawiania mają po 15 cali. W pierwszej turze nie można deklarować szarż do strefy rozstawienia przeciwnika. Nie ma punktów za ćwiartki, jednak za wybicie do nogi armii przeciwnika jest dodatkowe 250 punktów (czyli razem można dostać 500 dodatkowych punktów).

2 bitwa – Na środku stołu jest skarb. Para, która będzie miała na koniec bitwy w promieniu 5 cali od skarbu większy US rankowych jednostek piechoty dostaje dodatkowe 400 punktów zwycięstwa. Nie ma punktów za ćwiartki.


3 bitwa – zwykła bitwa, w której rozstawiamy się 24 cale od siebie.
 

Punktacja:
0-199 10-10
200-399 11-9
400-599 12-8
600-799 13-7
800-999 14-6
1000-1199 15-5
1200-1399 16-4
1400-1599 17-3
1600-1799 18-2
1800-1999 19-1
ponad 2000 20-0

Ćwiartki i sztandary są warte po 100 punktów.
Natomiast każdy z generałów jest wart 50 punktów.

Nie przewidujemy oceny malowania. Być może zostanie przeprowadzony test wiedzy, z którego będzie można uzyskać 10 punktów.

Będzie natomiast oceniane przygotowanie o turnieju:
0-5 pkt. - WYSWIG oraz podstawki pod jednostki
0-5 pkt. - miarki, kostki, dodatkowe rozpiski, AB itp.

Serdecznie zapraszamy.
ozdrawiam
5zyCh4



"Lonelyness- that's the killer" ATB

www.badgerbadgerbadger.com

Offline 5zyCh4

Nowy Turniej w Ożarowie 28 stycznia
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 17, 2006, 08:11:59 pm »
Wreszcie po długim okresie czasu, przy pomocy JJ, "skleiłem" regulamin.

Gdy będą jakieś kontrowersje, to zmienimy trochę jego forme.


@W zgłoszeniu należy podać:

- W tytule e-maila powinna zawarta być nazwa turnieju (ew. skrót OP).
- Imiona i nazwiska zawodników (dodatkowo pseudonimy).
- Armie jakimi grają.
- Dwie rozpiski.
- Nazwę klubu w jakim grają.
- Miejscowość.


Pozdrawiam
5zyCh4
ozdrawiam
5zyCh4



"Lonelyness- that's the killer" ATB

www.badgerbadgerbadger.com

Offline Deathscythe_

Nowy Turniej w Ożarowie 28 stycznia
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 17, 2006, 08:49:51 pm »
Super w końcu coś wiadomo, ale jest jedno ale :P jak zwykle zresztą z mojej strony. Czemu scenariusz się nie zmieniły (prócz 3 bitwy która go nie posiada). Może da radę coś zmienić...mi to w sumie aż tak bardzo nie przeszkadza, ale aż za bardzo mnie ciarki przechodzą po ostatnim turnieju :)
i]Anger inside my is growning, but why?[/i]

Offline duke

lol
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 17, 2006, 09:23:17 pm »
Szuka ktoś pary? :)
Mam do zaoferowania:
-bretonnię
-High Elfy
-lizardmeny
-chaos dwarfy
url=http://profile.xfire.com/catzua][/url]

Offline swieta_barbara

Nowy Turniej w Ożarowie 28 stycznia
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 17, 2006, 09:37:15 pm »
Szycha, powinienes info o turnieju na poczatku jakiegos tematu wsadzic, smiesznie jak trzeba szukac regulaminu. Tym razem pojedziemy z aleksem dalej niz na 4 miejsce, juz gotowe mamy rozpy, jeszcze przedyskutowac musimy, ale jutro wysylamy.
Jeźdźcy Hardkoru jada do oporu!

Offline Deathscythe_

Nowy Turniej w Ożarowie 28 stycznia
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 17, 2006, 09:47:43 pm »
Kurna 4 miejsce i jeszcze wam mało, ja bym skakał z radości :p
i]Anger inside my is growning, but why?[/i]

Offline 5zyCh4

Nowy Turniej w Ożarowie 28 stycznia
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 18, 2006, 08:13:27 am »
Cytat: "swieta_barbara"
Szycha, powinienes info o turnieju na poczatku jakiegos tematu wsadzic, smiesznie jak trzeba szukac regulaminu. Tym razem pojedziemy z aleksem dalej niz na 4 miejsce, juz gotowe mamy rozpy, jeszcze przedyskutowac musimy, ale jutro wysylamy.


Na początku tego tematu, na 1 stronie, w pierwszym poście, znajduję się link do tego regulaminu  ;) .

Pozdrawiam
5zyCh4
ozdrawiam
5zyCh4



"Lonelyness- that's the killer" ATB

www.badgerbadgerbadger.com