Autor Wątek: Podstawki to głupi temat.  (Przeczytany 1772 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Filip SB

Podstawki to głupi temat.
« dnia: Styczeń 24, 2006, 10:51:47 am »
Super gadki ludzi z top listy polskiej ligii....widze ze forum gildii zaczyna przypominac tani brukowiec, jak nie ma teamtow to sie zaczyna ........od rzeczy....ciekawe co jeszcze mozna wymyslec??? dlaczego smok ma krzywa glowe? dlaczego Great wepaon to jest dwurak i trzeba go trzymac w dwoch rekach ale jednak nie trzeba bo to tylko wielka bron....ludzie jakie wy straszne bzdury piszecie...ktos kto czyta to z boku to normalnie sie zastanawia co jeszcze tutaj robi.....
ho's that riding into the sun.?
Who's the man with the itchy gun?
Who's the man who kills for fun!?
Psycho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!
He sleeps with a gun, but he loves his son.  Killed his wife cause she weighed a ton...

Barbarossa

  • Gość
Podstawki to głupi temat.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2006, 11:04:16 am »
Primo - nie chcesz - nie czytaj.
Secundo - ustalamy kwestię która nie dla wszystkich uczestników dyskusji jest oczywista. Nie rozumiem, co w tym zdrożnego. Miejsce odpowiednie - kwestia zasad.

JJ

  • Gość
Podstawki to głupi temat.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2006, 11:07:55 am »
@ filip.

1 - nie używaj wulgaryzmów

2 - wartość merytoryczna postu "ależ wy bzdury piszecie" jest znikoma.

3 - odwiedzanie tego forum nie jest przymusowe. To forum to ono trochę dziwne jest. Właśnie takie dziwne spory o głowy smoków czy o spójniki sie toczą.

4 - Ulżyłeś sobie? Dałeś ujście emocjom?  To fajnie. Postaraj się by następne Twoje posty nieco więcej wnosiły do dyskusji - albo tu nie zaglądaj, skoro to cie irytuje.

JJ

Offline Gogol

Podstawki to głupi temat.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2006, 11:35:57 am »
Dla mnie wogule ten temat jest głupi (ale to moje zdanie) niedługo dojdziemy do tego że na turniejach będą wymagane  laserowe miarki bo przecierz miarki mają też błędy rzędu 2mm no i te metalowe słabo dokręcone końcówki ....  ulitujcie sie nie macie sie o co kłucić?? To maszyna do robienia podstawek kawaleryjskich jest o 0,2 mm poniżej a piechoty 0,2 mm powyżej 25mm to tylko niedokładności produkcji .... ale nie my w polsce musimy poszukać sobie dodatkowych mega glupich problemów i teraz bedzie wielka dysputa że: " Nie!! nie możesz dostawić 4 wariorów chaosu od boku do mojego lorda na koniu bo jak widzisz jest on o 0.4 mm węższy niż szerokość twoich 4 wariorów hahaha teraz cie mam błahahaha !! Zaiste jestem bogiem tej gry !! "
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

Offline Filip SB

Podstawki to głupi temat.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2006, 11:50:41 am »
Cytat: "JJ"
@ filip.

1 - nie używaj wulgaryzmów

Cytat: "Barbarrosa"
Jeśli zakładamy "hipotetyczne" podstawki - to ja, za przeproszeniem, pi****lę.


Jakies specjalne względy???? on moze a ja nie???

2 - wartość merytoryczna postu "ależ wy bzdury piszecie" jest znikoma.

3 - odwiedzanie tego forum nie jest przymusowe. To forum to ono trochę dziwne jest. Właśnie takie dziwne spory o głowy smoków czy o spójniki sie toczą.

4 - Ulżyłeś sobie? Dałeś ujście emocjom?  To fajnie. Postaraj się by następne Twoje posty nieco więcej wnosiły do dyskusji - albo tu nie zaglądaj, skoro to cie irytuje.

JJ[/b]


Tniesz posty? milo....

To wniose cos do dyskusji....powiem krótko ...kolejne wałki i czepianie sie o milimetry podczas gry... zadna postawka nie jest rowna, wystarczy ze nalożysz na nia farbe (np troche przesadzi sie z jednej strony) i juz masz jakby wiekszą....a wszystko to przez to ze niektore uscislenia sa do uscislenia.... takie wlasnie dostawianie sie do dwoch jak powinno do trzech modeli. Mnie to cholernie denerwuje jak ktos wykonuje takie połamane ruchy....a jak juz takie wykonuje i sie zaslania uscisleniami to widac ze cos nie za bardzo mu idzie w grze i zaczyna kombinowac i szukac dziur prawnych....i to jest przykre i ta cala dyskusja o tym swiadczy....i to mnie denerwuje .... i mi ulzyło i wzywam poraz kolejny Chucka Norisa i...i znowu ide po Deprim po i tak zaraz wytną posta:)))) :badgrin: [/quote]
ho's that riding into the sun.?
Who's the man with the itchy gun?
Who's the man who kills for fun!?
Psycho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!
He sleeps with a gun, but he loves his son.  Killed his wife cause she weighed a ton...

Offline malal

Podstawki to głupi temat.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 24, 2006, 12:04:11 pm »
Widze ze dobrze ze nie tak czesto gram juz na turniejach bo:
jak by mi ktos sie upieral z tymi podstawkami to najpierw bym go wysmial jako niezrownowazonego debila :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
jakby sie dalej upieral to bym mu przypi****lil...debilizm trzeba tepic :badgrin:  :badgrin: jakby sie dalej upieral to bym oddal mu masakre...bo zaraz sie okaze ze moje figurki sa o 2 cm dluzsze :badgrin:  :badgrin: a moje skinki maja trokjatne podstawki :badgrin:  :badgrin:  :badgrin: o boze ludziom widze sie nudzi ze takie problemy rozwazaja
unelord ma tylko 9 ld poniewaz jest........
.....plochliwy :D

Offline Remo

Podstawki to głupi temat.
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 24, 2006, 12:05:47 pm »
Chodzi o to Filipie, że właśnie nic nie wniosłeś do dyskusji. Nie czepiam się Ciebie i nie chcę kłócić bo też uważam że to kłócenie się o milimetry jets głupie ale JEST problemem, który ktoś zauważył, więc napisałem swoje zdanie i nie napomknąłem pięć razy że mnie to denwerwuje a temat jest głupi.  ;)
Ludziska przeczytajcie jeszcze raz mego poprzedniego posta, tam cała prawda jest.  :D
RZEKAŻ 1% PODATKU NA LEŚNE ELFY.
Program Walki z Biedą.

JJ

  • Gość
Podstawki to głupi temat.
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 24, 2006, 12:20:04 pm »
Słuchaj Filip, ja nie jestem od tego, żeby biegać za tobą i Twój spam wycinać.
Jeszcze raz tu przyspamujesz, dostajesz ostrzeżenie.
Lej swój strumień świadomości gdzie indziej.

JJ
 

Offline Filip SB

Podstawki to głupi temat.
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 24, 2006, 12:21:38 pm »
Cytat: "Remo"
Chodzi o to Filipie, że właśnie nic nie wniosłeś do dyskusji. Nie czepiam się Ciebie i nie chcę kłócić bo też uważam że to kłócenie się o milimetry jets głupie ale JEST problemem, który ktoś zauważył, więc napisałem swoje zdanie i nie napomknąłem pięć razy że mnie to denwerwuje a temat jest głupi.  ;)
Ludziska przeczytajcie jeszcze raz mego poprzedniego posta, tam cała prawda jest.  :D


Ja rownież sie nie kłoce, przeciez wyraziłem jedynie zdanie odnośnie tego tematu. Nie można wnieść do takiej dyskusji czegoś mądrego lub poważnego bo ten temat taki nie jest. Jakoże jest to forum battlowe , od pewniego czasu zauważam ze pojawiaja sie na nim tematy, które albo sa srednio zwiazane z tym tematem. Topic ten jest skierowany raczej do waskiego grona ludzi i sadze ze o takich sprawach jak podstawki to spokojnie mozna byłoby sobie pogadać na GG albo na prive. Przykłady tutaj przedstawione i opisane przez was sa skrejne i nie sądze aby zwykły zjadacz chleba battlowego widział cos w tym interesującego. Forum jest coraz bardziej zaśmiecane przez tego typu wątki (wystarczy wpisac wyrazenie w opcji szukaj i zobaczycie jakie bzdury wyskakuja). Forum Gildii sie rozrosło i przydały by sie chyba jakies porządki a nie zeby ktoś mnie pouczał jak mam sie odzywać (JJ). Wiec moze nad tym nalezy sie zastanowic a nie nad wielkoscia podstawek.....bo ja juz robisz za admina (JJ) (chociaz rożni mnie to od ciebie ze masz wiecej praw na tabelach w bazie danych i masz wiecej jeden klawisz :)))) to przejrzyj sobie forum i nie traktuj przypadkow jednostkowo a moze bardziej globalnie....
ho's that riding into the sun.?
Who's the man with the itchy gun?
Who's the man who kills for fun!?
Psycho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!
He sleeps with a gun, but he loves his son.  Killed his wife cause she weighed a ton...

JJ

  • Gość
Podstawki to głupi temat.
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 24, 2006, 12:28:24 pm »
Cytat: "Filip SB"
Cytat: "Remo"
Chodzi o to Filipie, że właśnie nic nie wniosłeś do dyskusji. Nie czepiam się Ciebie i nie chcę kłócić bo też uważam że to kłócenie się o milimetry jets głupie ale JEST problemem, który ktoś zauważył, więc napisałem swoje zdanie i nie napomknąłem pięć razy że mnie to denwerwuje a temat jest głupi.  ;)
Ludziska przeczytajcie jeszcze raz mego poprzedniego posta, tam cała prawda jest.  :D


Ja rownież sie nie kłoce, przeciez wyraziłem jedynie zdanie odnośnie tego tematu. Nie można wnieść do takiej dyskusji czegoś mądrego lub poważnego bo ten temat taki nie jest. Jakoże jest to forum battlowe , od pewniego czasu zauważam ze pojawiaja sie na nim tematy, które albo sa srednio zwiazane z tym tematem. Topic ten jest skierowany raczej do waskiego grona ludzi i sadze ze o takich sprawach jak podstawki to spokojnie mozna byłoby sobie pogadać na GG albo na prive. Przykłady tutaj przedstawione i opisane przez was sa skrejne i nie sądze aby zwykły zjadacz chleba battlowego widział cos w tym interesującego. Forum jest coraz bardziej zaśmiecane przez tego typu wątki (wystarczy wpisac wyrazenie w opcji szukaj i zobaczycie jakie bzdury wyskakuja). Forum Gildii sie rozrosło i przydały by sie chyba jakies porządki a nie zeby ktoś mnie pouczał jak mam sie odzywać (JJ). Wiec moze nad tym nalezy sie zastanowic a nie nad wielkoscia podstawek.....bo ja juz robisz za admina (JJ) (chociaz rożni mnie to od ciebie ze masz wiecej praw na tabelach w bazie danych i masz wiecej jeden klawisz :)))) to przejrzyj sobie forum i nie traktuj przypadkow jednostkowo a moze bardziej globalnie....



Tak być nie może.
Ty nie rozumiesz, że takie dyskusje to w temacie Moderacja?
Ty nie rozumiesz, że jak cię proszę byś nie pisał w temacie, że jest głupi, to nie dlatego, że chcę władzy, tylko, że PRZESZKADZASZ?.
Teraz ma cały ten chłam wydzielać?
Jeszcze raz tam wrócisz z twoerdzeniem, że to głupi temat to naprawdę wykażesz się wyjątkową dziecinnością.

Offline Filip SB

Podstawki to głupi temat.
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 24, 2006, 12:30:36 pm »
Cytat: "JJ"
Słuchaj Filip, ja nie jestem od tego, żeby biegać za tobą i Twój spam wycinać.
Jeszcze raz tu przyspamujesz, dostajesz ostrzeżenie.
Lej swój strumień świadomości gdzie indziej.

JJ
 


Chyba cos Ci sie pomyliło....jaki spam??? popatrz na swoje odpowiedzi. sam sadzisz spamy.

I to co teraz powiedziales utwierdziało mnie w przekonaniu ze ..................(CENZORED)..

Dobra EOT
ho's that riding into the sun.?
Who's the man with the itchy gun?
Who's the man who kills for fun!?
Psycho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!
He sleeps with a gun, but he loves his son.  Killed his wife cause she weighed a ton...

Offline adrian pl

Podstawki to głupi temat.
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 25, 2006, 10:15:11 am »
ja też chciałbym coś nie na temat. dzięki takim topicom parę osób przerzuciło się na wh40k. to najlepsza reklama. dzieki chłopaki.   :)

Offline Zox

Podstawki to głupi temat.
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 25, 2006, 10:53:18 am »
Filip weź wyluuuuzuj.
Po pierwsze: twoje posty możnaby rozdzielić do wielu tematów, a ty zakłądasz nowy.
Po drugie: przeczytaj definicję spamu
Po trzecie:
Cytuj
przydały by sie chyba jakies porządki a nie zeby ktoś mnie pouczał jak mam sie odzywać...

Moderator jak najbardziej powinien cię pouczać jak się odzywać (założę się że jest to gdzieś w regulaminie forum), a co do porządków to się nie wypowiem bo to było już w którymś z tematów w WFB. Więc moze poczytaj trochę dokładniej zanim zaczniesz bzdury i spam wypisywać...

Cytuj
Słuchaj Filip, ja nie jestem od tego, żeby biegać za tobą i Twój spam wycinać.
Jeszcze raz tu przyspamujesz, dostajesz ostrzeżenie.

Niewiem czemu niewziąłeś sobie tego do serca i to olałeś.

Cytuj
ja też chciałbym coś nie na temat

To się cieszymy
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

JJ

  • Gość
Podstawki to głupi temat.
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 25, 2006, 11:03:29 am »
Gwoli wyjaśnienia -  posty nie związane z tematem dyskusji  wydzieliłem do tego wątku.

Filip SB go nie założył.
A, że nie wziął sobie do serca ostrzeżeń? Widać miał rację. Jakoś ostrzeżenia mu nie udzieliłem - w końcu napisał EOT, o co mi chodziło.