trawa

Autor Wątek: All Star DC  (Przeczytany 6840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

godai

  • Gość
Odp: All Star DC
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 13, 2008, 03:37:49 pm »
Widać lubiła się ostro zabawić.

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.

Offline Dembol_

Odp: All Star DC
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 14, 2008, 12:23:28 pm »
Miller zrobił z Batmana psychopatę, ale przy tym klasycznego twardziela, który głównie bije przestępców po mordzie przy okazji sprawiając, że wszelkie napotkane kobiety mają mokro w majtkach. I kocha ten stan. Z każdym numerem coraz bardziej przypomina parodię normalnego Batmana i każdy czytam z coraz większą radochą. Nie wiem czy Miller zdaje sobie sprawę, że wychodzi mu coś tak strasznie złego, że aż dobrego, ale jeśli tak to ciekawe kiedy zrozumiał, że już nie da się już wrócić do normalności tylko robić kolejne coraz bardziej powalone zeszyty ku rozpaczy fanboyów Nietoperka. To wszystko okraszone bardzo dobrymi rysunkami Jima Lee. Świetna odmóżdżająca rozrywka idealna jako przerywnik pomiędzy poważniejszymi komiksami. Jedyna wada to częstotliwość ukazywania się.
HC był na szczycie mojej listy zakupów już od dawna. Szkoda, że zawiera takie marne dodatki - kilka szkiców, okładki Millera i przedmowę kogoś z DC.

A przy okazji #10 to albo był zaplanowany wybieg marketingowy, albo po prostu w drukarni niedokładnie nadrukowano czarne paski na bluzgi.

O Supermanie słyszałem dużo dobrego, ale zawsze mam zbyt dużo pilniejszych zakupów i nie mogę się zapoznać.

Offline freshmaker

Odp: All Star DC
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 23, 2009, 08:49:18 pm »
czy jest jakaś różnica w wydaniach all star supermana HC i TPB? mam vol 1 HC i nie ma tam kompletnie zadnych dodatkow oprocz twardej okladki za 5$. chce zamowic vol 2 i zasatanawiam sie nad wersja TPB.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline am666

Odp: All Star DC
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 24, 2009, 07:58:00 am »
Wydanie SC mam dodatkowo jedną alternatywną okładkę i krótkie notatki biograficzne twórców.
W Multiversum trwa promocja 50%, All Star Superman vol 2 HC kosztuje 33 PLN.
http://www.multiversum.abc24.pl/default.asp?kat=-3&pro=480711

Offline freshmaker

Odp: All Star DC
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 25, 2009, 08:37:03 pm »
he he. czyli widzę że wydanie hc to tylko twarda okładka. przespałem ten link z multiversum ale już leci do mnie paczka z amazona z tym komiksem.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline fatal77

Odp: All Star DC
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 05, 2009, 05:45:04 pm »
Pytanko - czy All Star Superman dzieje się w "normalnym" uniwerso-kontinuum??

Offline freshmaker

Odp: All Star DC
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 05, 2009, 06:15:28 pm »
nie. historie all star batmana i supermana to coś w rodzaju elesworldu.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Roy_v_beck

Odp: All Star DC
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 05, 2009, 08:34:40 pm »
Przy okazji, jak już temat odkopany jest, to muszę zauważyć, że ten cały "All Star Superman" to musi być mistrzostwo świata, bo w każdej prawie możliwej kategorii do Harveyów zostało nominowane. . .
A pauza w All Star Batmanie wciąż trwa, cholera. . .
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Odp: All Star DC
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 06, 2009, 04:14:14 pm »
Cytuj
mistrzostwo świata
nie lubię Supermana, ale to naprawdę porządna maksi seria.

Cytuj
pauza w All Star Batmanie wciąż trwa
Ta seria nie powinna w ogóle ujrzeć światłą dziennego, obejrzeć się da, bo to Lee (chociaż i tak przesadza z idealizacją postaci), ale Miller tragiczny scenariusz tu popełnił.
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl

Offline Bane

Odp: All Star DC
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 06, 2009, 04:36:51 pm »
"All Star Superman" mistrz, kwadratowa Ziemia i tym podobne opcje - mocno wykręcone, ale bardzo dobre.

 

anything