Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Konsole

Need for Speed: Most Wanted

(1/2) > >>

Gambit:
31 sierpnia 1995 - pojawia się pierwsza część gry Need for Speed. Odnosi sukces. Jak można się domyśleć, zaczynają się pojawiać kolejne odsłony tej gry. Ewoluuje sprzęt, ewoluuje, oprawa audiowizualna gier, ale nie tylko. Pojawiają się nowe samochody, trasy, tryby gry. I tak docieramy do najnowszej odsłony zatytułowanej Need for Speed: Most Wanted. Oto recenzja wersji na PS2.

W imieniu autora tekstu, Bad Horsie'go, zapraszam do dyskusji o grze.

Yogi Bear:
Most Wanted to udana kontynuacja serii NFS. Klimat zachowany, sporo fajnych samochodów i świetna oprawa audio-wizualna. Na PS2 jeszcze nie grałem. Testowałem na PeCecie, a teraz dobijam ją na PSP.

korzen:
ja grałem w tą swietną gra na PS2 ale szczerze mówiac niewdze róznicy pommiedzy PC a PS2 moze niekturzy urodzili sie z padem w reku ale mi bardziej odpowiada klawiaturka. A najlepiej jak jest kierownica i bardzo przyjemna jazda jest jezeli wrzucamy sami biegi i te sprawy.

Polecam gre na kierownicy i biegami .Fajne przezycie :OPp

Dereq:
nu da.
underground przeszedlem
u2 olalem pod koniec.
z MW dalem sobie spokoj tak w polowie.

gdyby zamiast tych trzech czesci wyszlo odrazu MW...
lecz tak to tylko poscigi byly najciekawsym aspektem tej czesci.
i nic poza tym zeby zachecic do przejscia.

Qraq:
Grałem tylko chwilkę na pc Derka. Już underground 2 mnie znudził, a tu widzę że tylko miasto i poscigi dodali. No, jak zwykle dobra licencjonowana muza.
Zastanawia mnie cos innego. Skoro to wersja na ps2. Ta sama, która w PsxExtreme została kompletnie zjechana za grafikę, będącą podobno poniżej wszelkich standardów, to jakim cudem tu mogła zostać jednym z plusów? Proszę o komentarz w tej sprawie, bo tak wyrażna rozbieznośc w tak obiekywnej kwestii jak jakośc oprawy graficznej mnie bardzo zastanawia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej