Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Konsole

Need for Speed: Most Wanted

<< < (2/2)

horsie:
To dowód, że nie sugerowałem się innymi reckami? ;)
A poważnie to mnie grafika w NFS:MW bardzo przypadła do gustu, mam porównanie do innych gier, niekoniecznie samochodowych, ale konsolowych i moim zdaniem grafika wypada w tej grze na plus.

Qraq:
No nie mam jak tego samemu sprawdzić, więc się dziwię. :)
Zresztą zdeklarowani konsolowcy bywają nadwrażliwi np. na skoki płynności animacji. Słyszałem ze Shadow of the Colossus się tnie. A jak juz grałem, to na siłę zauważyłem tylko lekkie zwolnienia animacji, sporadyczne. :)

horsie:

--- Cytuj ---zdeklarowani konsolowcy
--- Koniec cytatu ---

kluczowe słowa ;)
a co do przycinania to w nfsie rzadko sie cos takiego zdarza, na tyle rzadko, że w ogóle nie odczuwałem w trakcie gry (a może po prostu grało sie za dobrze, żeby zwracać na to uwagę? ;) )

Yogi Bear:
Co do grafy w NFS MW to jest bardzo dobra. Ciekawa, wyróżniająca się i klimatyczna. Wizualnie naprawdę świetna. Ale nie ma co porównywać tej samej gry na PC i na konsole bo na PCcie i monitorze zawsze będzie wyglądała o niebo lepiej niż na PS2 i telewizorze.

Qraq:
nie próbuje nawet porównywać pc z ps2. to już nie te czasy ;)
Ale Hiv w recenzji porównywał raczej grafe nfs:mw do innych produkcji z ps2.
Wyznacznikami jakości grafiki w samochodówkach na ps2 są obecnie GT4 i Burnout 4. to tak przy okazji. :)
Zresztą mi to wisi, nie będe gral w tego nfs.

edit:
A co do rozdziałki tv. To sie już niedługo zmieni na dobre wraz z rozpowszechnieniem formatu hdtv(czyli spadkiem cen). maksymalna rozdzielczość to 1080i czyli 'skromne' 1920x1080 :shock: A w standardzie ma być tryb 720p(1280x720). I w ten sposób zniknie jedna wada konsol - niska rozdzielczość.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej