Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Konsole

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!

<< < (3/16) > >>

Qraq:
Qbass >>  ja o ile pamietam uzywałem dużo tego ataku z piorunami na max levelu i tych takich latających dusz. ale to bylo na normal wiec nie wiem czy sie spisze.

Qbass:
zrobiłem upgrade dusz z hadesu na max i piorunów też ...
Poznajdowałem w pyte secretów ...  i jedyne co mi zostało do upgradu to ten duży miecz na Tytany ... ale jest cieńki i za wolny i go nie ruszam ,
dzięki za wskazówkę ale to pomaga na chwile
zaczałem stosować taką taktykę że tłukę ich ja tylko długo dam rade wytrzymać , potem wale raz dusze hadesu , potem włączam gniew bogów , podczas jego trwania nie zużywa się moc ( niebieski pasek ) i wale jeszcze 2 razy z rzędu  dusze hadesu , potem znowu tłukę na żywca sprawdzonym krótkim kombo ( lekki lekki  silny ) dzięki temu wrogowie są cały czas albo w powietrzu albo na ziemi, ale zawsze jakiś jeden się znajdzie i zadźga moją rodzinę ...
Nie chce się chwalić ale ostatnio wywaliłem 336 Combo , ja tego niew widziałem bo byłem tak skupiony :) .... ale kumpel który siedział obok aż krzyknął :) ( nie powiem co )

QBASS:

--- Cytat: "YO" ---Witam mam problem z bossem (PIES z 3 Głowami) z DMC 3~~ czy ktoś może zdradzić mi patent jak go załatwić  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?
--- Koniec cytatu ---


Na jakim poziomie grasz że masz z nim problem  >??

Qraq:
Qbass >> moze uda ci sie znaleźć chwilkę na podleczenie rodzinki? powodzenia :)

Yo >> jak masz problem z Cerberem, to naprawde życzę powodzenia z dalszymi bossami, bo momentami idzie k**icy dostać. Skup się na jednej z głów. Potem rozwal następną, aż sie skonczą wszystkie :)

Jędrokles:
Witam.
Powie mi ktoś gdzie, w God of War, znaleść trójząb posejdona - bo w jednym miejscu jest chyba niezbędny a ja go nie mam. Jest potrzebny w pałacu Pandory i teraz nie wiem czy go gdzieś przegapiłem czy jak.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej