trawa

Autor Wątek: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!  (Przeczytany 176380 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DARKMAN

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 12, 2008, 09:15:35 pm »
Gralem w to jakis czas temu, ale z takim problemem sie nie spotkalem.

IMHO zarowno kabel jak tez i monitor odpadaja (jezeli wszystko inne ci normalnie chodzi z tym tez nie powinno byc problemu). Z drugiej strony przy porysowanej plycie powinna ci najwyzej animacja skakac to ciezko powiedziec co powoduje ten problem...

Offline Kalasanty

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 12, 2008, 10:18:50 pm »
Oddam płytkę do regenaracji i się zobaczy.

BTW, gdzie w tej grze można zapisywać stan oprócz tej kanapy na początku? Bo już drugi raz zginąłem po jakiejś godzinie gry i niezbyt mi się widzi takie zaczynanie ciągle od początku :<.

Offline Harun

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 09, 2008, 03:15:15 pm »
Witam!!
Mam problem w grze oblivion goty (PS3). Problem polega na tym że w zadaniu  Legacy Lost nie potrafię odnaleźć ogrów które jak mniemam powinny znajdować się w domku ponieważ eksplorowalem okolice i nie udało mi się ich odnaleźć

Offline the_one

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 30, 2008, 01:53:21 pm »
Czy ktoś grał już na X360 na multiplu we Frontlines. Mam problem bo widzi mi gry ale ani nie mogę stworzyć swojej ani dołączyć się do kogoś. Wyskakuje mi komunikat, że 'this session is closed' czy coś takiego. Może coś robię nie tak?
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline DARKMAN

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 23, 2008, 03:52:35 pm »
Ostatnio naszlo mnie cos na gry wyscigowe, a dokladniej na zakup kierownicy do Xbox'a -> stad tez pytanie korzystal ktos z niej, a jesli tak to jakie sa odczucia? Z tego co czytalem na internecie nie jest zle, ale zawsze lepiej sie upewnic :)

Offline darek2

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 25, 2008, 12:00:55 pm »
Wszelkie pytania dotyczące problemów w grach (a w szczególności God of War) proszę kierować w tym temacie.
potrzebuje pomocy jak przejść bossa ostatniego zabijam te trzy głowy a niemoge go póżniej zabić pomocy darc sector
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2008, 12:12:10 pm wysłana przez darek2 »

Offline darek2

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 25, 2008, 12:05:21 pm »
musisz wrócić do drugich drzwi po lewej. chodzi o to, że znajduje się tutaj 8 drzwi i tylko jedne prowadzą dalej
  potrzebuje pomocy w grze darc sector jak zabić bossa szef siedzi na tronie z trzema głowami

Offline darek2

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 25, 2008, 12:10:26 pm »
Wszelkie pytania dotyczące problemów w grach (a w szczególności God of War) proszę kierować w tym temacie.
potrzebuje pomocy do gry devil may cry4 utknołem w 13 misji caly czas się wszystko powtaża i niemoge dalej pójść cały czas biegam w kółko

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 25, 2008, 12:29:21 pm »
Nie za bardzo Tobie mogę pomóc (może ktoś inny grał), ale zapodam ci dwoma linkami do angielskich poradników do obu gier. Może one Ci jakoś pomogą.
Dark Sector: http://www.gamefaqs.com/console/ps3/file/928272/52409
Devil May Cry 4: http://www.gamefaqs.com/console/ps3/file/928376/51976
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline BRK

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 25, 2008, 01:33:14 pm »
Póki co nie mam neta podłączonego do PS3, a mam pytanie odnośnie Battlefield:BC. Jest opcja gra z botami? Bo póki co na kilkugodzinną kampanie to nie czuję potrzeby kupować tej gry, a boty mogłyby przedłużą mi jej żywotność.

Offline JAPONfan

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 08, 2008, 11:31:53 am »
Mam problem z moja czarną. Nie czyta niektorych dvd. Czytało Platinium BLACK i Kingdome Hearst i Kengo. Teraz zapuscilem Just Cause i state of emergency i szlag. Kengo dalej chodzi jak zloto. regulacja wysokosci i czyszczenie soczewki nic nie daje.
A w tym tgodniu ma do mnie przyjsc Merc2 i nie chce sie poplakac nad "disc read error"

Offline Gourry

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 28, 2009, 06:14:03 pm »
Witam.
Mam takie pytanie co do Little Big Planet posiadam pada do ps2 i to urządzenie co można podłączyć do ps3, drugi pad to six saxis na six saxisie gra działa ale gdy chce dołaczyc jako drugi gracz na tym padzie od ps2 nic sie nie dzieje. potrzebuje pomocy, jak zrobić i czy się da dołaczyć jako 2 gracz padem do ps2??

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 07, 2009, 03:14:43 pm »
Wystarczy włączyć analoga i przycisnąć start, u mnie zawsze to działa.

Offline freshmaker

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 27, 2009, 10:30:23 pm »
gram właśnie w god of war collection w pierwszą część gow. jestem obecnie w hadesie i mam oba muse key. czy jest jeszcze szansa na wrócenie do świątyni pandory do komnaty od tych kluczy???
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Kalasanty

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 28, 2009, 12:10:59 am »
gram właśnie w god of war collection w pierwszą część gow. jestem obecnie w hadesie i mam oba muse key. czy jest jeszcze szansa na wrócenie do świątyni pandory do komnaty od tych kluczy???
Chyba nie da rady, to już prawie sam koniec gry (chociaż pewien nie jestem, ja na szczęście dotarłem do tej komnaty we właściwym czasie).
Z drugiej strony ostatnia walka jest dosyć prosta (może oprócz ostatniej fazy, ale wtedy i tak jest jakiś osobny pasek życia, niezależny od zwykłego) i spokojnie można sobie poradzić nie mając maksymalnego życia/many (sam przegapiłem jedno piórko) o ile masz wymaksowaną Army of Hades.

Chyba, że chodzi ci o pucharek, ale nie pamiętam czy dostawało się coś za dotarcie do tej komnaty.

 

anything