Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Konsole

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!

<< < (15/16) > >>

JAPONfan:
Mam problem z moja czarną. Nie czyta niektorych dvd. Czytało Platinium BLACK i Kingdome Hearst i Kengo. Teraz zapuscilem Just Cause i state of emergency i szlag. Kengo dalej chodzi jak zloto. regulacja wysokosci i czyszczenie soczewki nic nie daje.
A w tym tgodniu ma do mnie przyjsc Merc2 i nie chce sie poplakac nad "disc read error"

Gourry:
Witam.
Mam takie pytanie co do Little Big Planet posiadam pada do ps2 i to urządzenie co można podłączyć do ps3, drugi pad to six saxis na six saxisie gra działa ale gdy chce dołaczyc jako drugi gracz na tym padzie od ps2 nic sie nie dzieje. potrzebuje pomocy, jak zrobić i czy się da dołaczyć jako 2 gracz padem do ps2??

Nite:
Wystarczy włączyć analoga i przycisnąć start, u mnie zawsze to działa.

freshmaker:
gram właśnie w god of war collection w pierwszą część gow. jestem obecnie w hadesie i mam oba muse key. czy jest jeszcze szansa na wrócenie do świątyni pandory do komnaty od tych kluczy???

Kalasanty:

--- Cytat: freshmaker w Grudzień 27, 2009, 10:30:23 pm ---gram właśnie w god of war collection w pierwszą część gow. jestem obecnie w hadesie i mam oba muse key. czy jest jeszcze szansa na wrócenie do świątyni pandory do komnaty od tych kluczy???

--- Koniec cytatu ---
Chyba nie da rady, to już prawie sam koniec gry (chociaż pewien nie jestem, ja na szczęście dotarłem do tej komnaty we właściwym czasie).
Z drugiej strony ostatnia walka jest dosyć prosta (może oprócz ostatniej fazy, ale wtedy i tak jest jakiś osobny pasek życia, niezależny od zwykłego) i spokojnie można sobie poradzić nie mając maksymalnego życia/many (sam przegapiłem jedno piórko) o ile masz wymaksowaną Army of Hades.

Chyba, że chodzi ci o pucharek, ale nie pamiętam czy dostawało się coś za dotarcie do tej komnaty.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej