trawa

Autor Wątek: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!  (Przeczytany 172394 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 28, 2009, 10:17:24 am »
dzięki za odpowiedź. sprawdzałem i niestety po odzyskaniu puszki pandory świątynia się zamyka. achievement jest za znalezienie kluczy, nie wiem czy jest oddzielny za znalezienie skarbu.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Frey Ikari

Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 28, 2010, 02:17:10 pm »
Potrzebna mi pomoc w FF XIII jestem na tej drugiej planecie i zobaczyłem wielkiego dinozaura to podleciałem i na niego a on na mnie tupnął i po zawodach... Prawie wymasterowałem wszystkie 3 podstawowe role i znowu poszedłem na jednego z nich..., i tak jak przedtem tupnął na mnie i koniec... Jak mam go rozwalić? No i do tego dostałem questa na wykończenie takiego kaktusa tylko ze on nawozu się najadł i teraz to jest wielki koks wali mnie 10.000 needles i każdy z moich w teamie padnięty(no może tylko Snow dzieki skillowi zostaje z 1hp)... Jakieś rady na te dwa byki?

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 02, 2010, 02:10:52 pm »
Na kaktusa nie znam. Co do Dinozaura, to musisz być tak zmaksowany, żeby atakując bodajże nogi jak najszybciej wrzucić go w Staggera. Inaczej czuj sie zdeptany.

Anyway, moze Gabriel się tu pojawi, bo on jest specem od FFXIII