Autor Wątek: Co bym chciał z Vertigo?  (Przeczytany 21378 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciej

Co bym chciał z Vertigo?
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 17, 2007, 07:22:14 pm »
Wybaczcie, ale wyczerpałem już limit pisania długich postów.  8)

Jak można zauważyć, to co dla jednej osoby będzie atutem (na przykład kolorki Pameli Rambo - która jak pamiętamy kolorowała też Piczera), dla innej osoby bedzie elementem skreślającym daną pozycję.

W sumie utknęliśmy na etabie "bo tak - bo nie".
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Co bym chciał z Vertigo?
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 15, 2010, 06:29:06 pm »
Chciałbym o wiele więcej z Vertigo, niż się w Polsce ukazuje, a raczej - niż się w Polsce ostatnio ukazywało.
Lecz gdyby wydawcy dokończyli jedynie serie, które do tej pory trafiły na polski rynek, byłbym także bardzo szczęśliwy.

Póki co dostałem niedawno z Vertigo (via Egmont) "Incognegro". To niezły komiks, ale jednak wyczuwa się w trakcie jego lektury rozdźwięk między wątkiem kryminalnym – całkiem zgrabnie wymyślonym, nie powiem – a stroną agitacyjną. Tak jakby jedno było alibi dla drugiego.
Ale rzecz ma klimat, również dzięki rysunkom Warrena Pleece'a oraz tłumaczeniu Krzysztofa Uliszewskiego.

Offline Julek_

Odp: Co bym chciał z Vertigo?
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 02, 2012, 09:01:58 am »
Znowu ten Milligan!

"Human Target" to seria w Polsce chyba szerzej nieznana, choć swoje może zrobił serial telewizyjny Fox. Ten komiks idealnie wpasowuje się tematycznie w upodobania Milligana. Może   do woli eksplorować psychikę swoich postaci i igrać z ich tożsamością, a   jednocześnie z czytelnikiem. Wszystko ozdabia też nadmierną ilością   przemocy, kompletnie nieprawdopodobnymi strzelaninami i równie szalonymi   zwrotami akcji.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Co bym chciał z Vertigo?
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 02, 2012, 06:01:00 pm »
Ja bym chcial z Verigo kolejne Hellblazery.

Ale w sumie jesli ukazuje sie juz u nas wznowienie Sandmana, Lucyper i Basnie, to nie wiem czy bedzie jeszcze miejsce dla Constantine'a...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Thomas29Needles

Odp: Co bym chciał z Vertigo?
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 03, 2012, 10:35:12 am »
Aha. Wszystkie zajebiste dialogi skwitowałeś jako "dużo mówienia". Może po prostu za dużo było tego mówienia dla Ciebie?
Na takiej samej zasadzie mógłbym napisać: a może ten komiks JEST DOBRY dla CIEBIE?

Wiem o co KoZZowi chodzi z dialogami bo miałem podobne odczucia. "Y" to jedna z bardziej przereklamowanych serii jakie znam.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Co bym chciał z Vertigo?
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 03, 2012, 11:46:52 am »
Dla mnie tez w Y za duzo gledzenia. Moze w tlumaczeniu to stracilo, ale wymieklem jakos po 2 tomie.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Julek_

Odp: Co bym chciał z Vertigo?
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 04, 2012, 10:27:37 am »
Na takiej samej zasadzie mógłbym napisać: a może ten komiks JEST DOBRY dla CIEBIE?

Wiem o co KoZZowi chodzi z dialogami bo miałem podobne odczucia. "Y" to jedna z bardziej przereklamowanych serii jakie znam.
Odniosłeś się do dyskusji sprzed pięciu lat  :shock:

Offline hans

Odp: Co bym chciał z Vertigo?
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 04, 2012, 11:42:47 am »
Może liczy na to, że Maciej po pięcioletnim odpoczynku będzie w stanie napisać więcej długich postów? :)

Offline Thomas29Needles

Odp: Co bym chciał z Vertigo?
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 04, 2012, 05:36:29 pm »
Odniosłeś się do dyskusji sprzed pięciu lat  :shock:
O rany!