trawa

Autor Wątek: Regulamin- WAŻNE przeczytaj !  (Przeczytany 3590 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

***

  • Gość
Regulamin- WAŻNE przeczytaj !
« dnia: Styczeń 26, 2006, 11:07:59 pm »
1. Pisanie na Forum klimatów postapokaliptycznych wiąże się z zaakceptowaniem wszystkich poniższych punktów regulaminu.
2. Na forum obowiązuje język polski. Stosujemy się do zasad polskiej ortografii i interpunkcji. Jeżeli masz problemy z poprawną pisownią, przed wysłaniem wiadomości przepuść ją przez Word’a lub inny edytor tekstu z wbudowanym modułemy poprawiania pisowni.
3. Szanujemy innych i zachowujemy kulturę.
4. Nie przeklinamy i nie krzyczymy (krzyk to PISANIE WIELKIMI literami). Nie nadużywamy wykrzykników. Jeśli chcemy wyróżnić jakieś słowo lub zdanie w poście, używamy funkcji bold lub italic. Staramy się nie używać kolorowych czcionek, w szczególności czerwonej i zielonej, które są zarezerwowane dla moderatorów.
5. Lekkie odbiegnięcie od tematu jest dopuszczalne, większy off-topic będzie kasowany albo (jeśli będzie miał jakąś wartość) wydzielany do nowych tematów.
6. Przed założeniem nowego tematu, sprawdzamy czy takowego już nie ma.
7. Jeżeli mamy problem, to precyzujemy, o co dokładnie chodzi.
8. Przed wysłaniem wiadomości sprawdzamy jak wygląda (za pomocą opcji podglądu). W razie czego poprawiamy. W cytatach nie zawieramy zdjęć z postu innego użytkownika, cytujemy jedynie potrzebne fragmenty (a nie całe, długie posty)
9. Forum klimatów postapokaliptycznych nie służy do załatwiania spraw prywatnych - do tego służy mechanizm PW (prywatna wiadomość)
10. Oprócz tych zasad na forum obowiązują również wszystkie zasady z Regulaminu Nowej Gildii

Moderator Forum klimatów postapokaliptycznych
Norsefir