Autor Wątek: E3 2007  (Przeczytany 3415 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DARKMAN

E3 2007
« dnia: Lipiec 12, 2007, 04:59:55 am »
Jako, ze 3 najwieksi gracze mieli juz swoje konferencje -> proponuje nowy temat w ktorym mozna by bylo pogadac o wszystkich platformach.

Osobiscie mam mieszane uczucia... z jednej strony MS pokazal gry, ktore to beda dostepne w tym roku, przez co wszystkie tytuly byly znane (no moze poza Scene It! :P hehehehe a i zapomnialbym o nowych Piniatach, ktore to IMHO zapowiadaja sie calkiem niezle :)), z drugiej mamy swietnie zapowiadajace sie tytuly na PS3 ktore to nie wiadomo kiedy beda wydane....

IMHO konferencja MS moglaby byc poprowadzona "troszke" lepiej.... OK mozemy pokazywac gry na ten rok, ale powinni pokazac tez, ze w przyszlym roku TAKZE beda mieli jakies hity (czemu tylko wspomnieli o Too Human czy Fable 2???). Podczas konferencji mozna bylo jednak wylapac ciekawe rzeczy - chociazby to, ze Unreal Engine bedzie mial support dla Live (!), Video Marketplace (+ deal z Disney'em) w koncu trafi do Europy... Wydaje sie, ze MS za bardzo staral sie pokazac jako platforme dla wszystkich, a jako, ze na tych targach mamy glownie hardcorowcow to raczej nie trafil pod publike (po prostu MS nie jest Nintendo duh!)... Ogolnie mozna po prostu powiedziec, ze bylo srednio czyli raczej do pupy... Heh, niestety nadal bede musial poczekac na ta przegladarke do X'a... W morde przeciez to MS goscie od IE.... Czemu to jeszcze nie trafilo na konsole? Prawdopodobnie chodzi o parental controls i  musieli by wrzucic dodatkowy program filtrujacy (w koncu caly czas sie reklamowali, ze maja parental control do gier/filmow)...

Sony... hmmm... tak jak napisalem wczesniej ciekawe zapowiedzi.... TYLKO KIEDY TE GRY WYJDA??? Heh... jak zaczna wychodzic trzeba bedzie sobie sprawic :) Poki co ja jeszcze poczekam :) No chyba, ze MGS4 JEDNAK bedzie wydany na X360 (szczegolnie po ostatniej wypowiedzi szefa Konami... chociaz Sony mowi, ze exclusive - czesto jednak sa to CZASOWE exclusive'y...). Unreal Tournament bedzie zoptymizowany pod PS3 spoko... Same gry... Uncharted zapowiada sie na naprawde solidny tytul, podobnie GT5 czy Little Big Planet (w morde ta gra mnie bardziej kreci niz wiekszosc innych razem :)). Killzone 2 owszem ma dobry trailer, ale dopoki nie zagram to bede raczej sceptyczny (po pierwszej czesci, ktora to tez niezle wygladala...). Ogolnie jednak to jednak Sony dostarczylo tego "WOW" podczas konferencji - vide MGS4...

Zas Nintendo.... heh utwierdzili mnie w przekonaniu, ze konsola ma praktycznie same party lub casual games.... Ok, ok mamy swietnie zapowiadajace sie Metroid Prime 3 i Mario Galaxies - cale 2 tytuly.... Raczej hity, ale cale DWA. Poza tym interesujaco zapowiada sie kolejny Mario Strikers czy Smash Bros.... ALE gdzie sa jakies ciekawe tytuly 3rd party? Nie wiem moze, tylko ja ich jakos nie widze...

Tak wiec IMHO najlepszy show dalo Sony, zaraz za nimi chyba Nintendo glownie ze wzgledu na Metroida i na samym koncu MS za zupelnie przecietna konferencje....

P.S. Jesli tak bedzie wygladac film Halo jak pokazywali zaraz przed trailerem to ja moge juz isc stac pod kinem :P

Offline spidey

E3 2007
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2007, 11:49:47 am »
Oglądałem tylko konferencje Sony.

- Potwierdzono nową wersję PSP (33% lżejsza i cieńsza od poprzedniczki, kilka nowych funkcji + wbudowany 1 GB pamięci flash)
- HAZE exlusivem wyłącznie na PS3. Pokazano nowy trailer.
- NCSoft, twórca mi.in. LINEAGE 2 i Guild Wars , zajmie się produkcją nowych gier sieciowych wyłącznie na PS3.
- Unreal Tournament 3 time exclusivem. Powstaje też specjalna wersja silnika Unreal w 100% zoptymalizowana pod procesor Cell.
- KillZone 2 nie zawiódł
- MGS4 pokazano nowy trailer, rewelacyjny swoją drogą
- Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction - ile tu ruchomych elementów!
- LittleBigPlanet - krótki filmik pokazujący możliwości edytora, ta gra będzie niesamowita.
- Heavenly Sword, Uncharted - pokazano nowe trailery, gry koszą dalej
- inFAMOUS - nowa gra Sucker Punch
- Gran Turismo 5 Prologue - to wygląda prawie jak real!: http://www.ps3site.pl/ps3-news/gran-turismo-5-prologue-czyli-t3321.0.html#comments
Edit: Może to nie exclusivy ale warto wspomnieć:
- Call of Duty 4 - klimat skradania się w tej grze jest fenomenalny
- Burnout Paradise - kraksy ładniejsze niż w realu ;)

Offline DARKMAN

E3 2007
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2007, 07:45:29 pm »
No i po wszystkim :) Oj dzialo sie dzialo :) Po raczej slabej konferencji MS pokazal klase podzczas odzdzielnych pokazow gier - Fable 2 (polecam obejrzec film z prezentacji - Molyneux to gosciu z wizja.... jesli im to wyjdzie to ulalala....) czy Too Human (trailer z E3 byl generowany na engine gry, biorac pod uwage fakt, ze gra wychodzi dopiero pewnie za rok - nie jest zle :P), Halo Wars wyglada na murowany hit.... Nic nie nowego nie wiadomo na temat Alan Wake ale gra nadal zapowiada sie wysmienicie....

Dodatkowo pokazy H3 czy Mass Effect'a rzadzily :) Nawet pomimo problemow z animacja tego ostatniego....

Co ciekawe nalezy takze przy tym zaznaczyc, ze WIEKSZOSC tytulow multiplatformowych pokazywano WLASNIE na X360 (chociazby taki Fallout3, btw oba trailery GTA IV byly generowane na X'ie)! Nie na PC czy PS3 tylko wlasnie na X360 -> chyba o czyms to swiadczy.

Najwiekszy zawod musialo sprawic ogloszenie Unreal'a exclusivem na PS3 (i PC) w tym roku... czyli pewnie dopiero w okolicach marca przyjdzie nam w to zagrac....

Ogolnie  - w tym roku nadchodzacy okres swiateczny bedzie bardzo srogi dla naszego portfela...

Offline Carbon

E3 2007
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 21, 2007, 10:57:13 pm »
http://masseffect.bioware.com/gallery/

dzisiej wlasnie obejrzalem trailer z e3 do mass effecta
nie wiem jak wy, ale ja jestem juz caly obesrany
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

 

anything