Autor Wątek: Szacunek do Czytelnika  (Przeczytany 12516 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Julek_

Szacunek do Czytelnika
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 27, 2006, 08:36:33 am »
no i chyba lobsterandscrimp ma trochę racji ...
dobrze uchwycił.
bo kupię to, co uwazam, za wartosciowe, bez jakichś kalkulacji czy ten autor jakoś mnie nie szanuje czy obraża w wywiadach. nie interesuje mnie autor w kontekscie dzieła, dzieło w kontekscie rynku, autor w kontekscie tego, że sie ze mnie utrzymuje.

Offline Mysza_

Szacunek do Czytelnika
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 27, 2006, 09:10:29 am »
mi osobiscie zaimponował Sakai swoim podejsciem do fanów ale byłbym równie rozbawiony jakby przyjechał powiedzmy taki Bisley i obrażał wszystkich na lewo i prawo,plując ludziom na buty i obsmiewajac ich mordy>;p(tak teoretycznie paląłem)
  Wisi mi kompletnie co w domowym zaciszu robi mój ulubiony twórca.może posuwac swoje rybki z akwarium,może smarowac twarz gównem,może słuchac hiphopu,ale jesli trzaska pracki które są w mojej ocenie dobre to ja to kupuje i mam w dupie wszystko co nieistotne przy moim obcowaniu z jego tworem.
  Jesli Giertych np.okazałby sie zajebistym rysownikiem który w domowym zaciszu trzaska ostre komiksy undergroundowe co by odreagowac odbicie w lustrze to tez bym to łyknął i przyklasnął.pod warunkiem własnie jakosci dzieła.
  jesli wszyscy byliby tacy mili jak Stan to była by to juz prawie kraina kucyków MyLittlePonny.a tak mamy kupe gówna zwaną ziemią i jest wesoło :badgrin: według mnie oczywiscie-wyraźnie zaznaczam.

KRL

  • Gość
Szacunek do Czytelnika
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 27, 2006, 11:16:23 am »
hehehee... Filon, ale podobno Bizley sie nawrócił... zaczął rysowac tę swoją BIBLIĘ (widziałeś to?...gupie pytanie wiem...ale jak cos to mam ) no i podobnież teraz jest Jezus i czasami Julie Strain ale juz sie nie bzykają....


BIZLEY...buahahahaaaa.... BIZON OD RAZU:)
Bisley oczywista....gupio mi....

Ostatni raz :roll:
Nie piszemy kilku postów pod rząd.
Jest aktywny przycisk - zmień.
Wykorzystujemy ten przycisk do dopisywania nowych rzeczy.
graves

Offline Mysza_

Szacunek do Czytelnika
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 27, 2006, 09:21:36 pm »
oszalałes???Masta Bisley sie wcale nie nawrócił tylko zwąchał interes w malowaniu mazów związanych z gruba ksiązką co w każdym hotelu leży.nie dziwota.sam malowałem pare razy pierdy na bożeciauo w celach mamoniastych.taka karma.
  poza tym Biz trzaska mega satanistyczne pierdy dla Danziga co jakis czas wiec nie mozna sie bac,że mu palma strzeliła po smierci jotpedwa czy cuś w tym stylu.
  Biz jest ogólnie mega wyluzowany i to jest własnie zajebisty szacun dla czytelników z jego strony(żeby nie było że,nie na temat).na przykład jaka inna gwiazda komiksu pokaże sie w necie tak:  http://www.metaltv.com/images/simoncontest/pic1.jpg

Offline Maciej

Szacunek do Czytelnika
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 28, 2006, 10:07:04 am »
:lol:
Jaka inna gwiazda?
a lukej na swój avik  :lol:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Mysza_

Szacunek do Czytelnika
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 28, 2006, 01:38:42 pm »
....eeee tam,mam bardziej wyluzowane avatary w zanadrzu,jednak ich pojawienie sie było by pewno równoznaczne z wywaleniem mnie z forum za obrazy uczuc i inne takie :badgrin: