trawa

Autor Wątek: LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)  (Przeczytany 80269 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Łamignat

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« dnia: Styczeń 28, 2006, 12:37:36 am »
Może to i dziwne, że założyłem ten temat na forum ale fenomen tego serialu jest zaskakujący.
Mi osobiście bardzo on sie podoba, do tego stopnia, że postanowiłem zwiększyć sobie abonament na Cyfra+ , bo tam w programie AXN leci 2 sezon .
Wiem, że bardzo dużo moich znajomych ogląda ten serial i cieszy się on dużą popularnością.
Daltego zapraszam wszystki do dzielenia sie uwagami dotyczącymi tego właśnie serialu, różnymi ciekawostkami i fajnymi linkami.
Jeśli by ktoś sobie życzył mogę również prowadzić krótkie streszczenia poszczególnych odcinków z 2 sezonu , na podstawie obejrzanych na Axn części.
Niedługo ma wyjść wersja DVD 1 sezonu , 25 odcinków , czy ktoś jąma zamiar ją kupić ?? : Ma mieć 7 DVD i kosztować koło 150 zł.
A teraz kilka linków:

http://chaotic.blox.pl/html

http://lost-zagubieni.blog.onet.pl/

Offline Gashu

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2006, 07:53:24 am »
Ja na temat "Zagubionych" wypowiadałem się już w temacie "Seriale".
Natomiast, jeżeli box DVD będzie faktycznie kosztował tylko 150 zł, to chętnie zrobie sobie taki prezent.  :)
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

adamsky

  • Gość
LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2006, 10:39:30 am »
Najgorsze jest to, że na TVP1 już sie skończyło a AXN dopiero ma początek.
Narobiłem se smaku dalszymi, owiele dalszymi epami i muszę przyznać, że robi się ciekawie.
Najciekawszym motywem jest ten czarny dym
Słyszałem, że ludzie mówią, że to maszyna, inni że to niewidzialne coś,  chroni cykl liczb : 4 8 15 16 23 42 przd opuszczenie wyspy.
To chyba tre cyfry są jednym z sedn serialu. No i jeszcze francuska.
Ta kobieta wi więcej niż mówi, to oczywiste. Ale jeszcze ci oni. "W butach wchodzicie do naszego domu" ...
Liczby dym i "Them"

Offline VIIIX

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2006, 11:06:35 am »
Moja ulubiona telenowela, wciąga... jak to telenowele mają w zwyczaju.

Offline dagobert

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 28, 2006, 12:33:33 pm »
Akurat w momencie zakończenia serii na tvp1 o 21.45 został wyemitowany zdekodowany 1 odcinek drugiej serii na axn i nazajutrz podobnie jak Łamignat powiększyłem abonament .
Pierwsza działka jest zawsze za darmo  :oops:

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 28, 2006, 12:52:46 pm »
Lost? Bardzo dużo ludzi to regularnie ogląda i się tym serialem zachwyca. To już zjawisko masowe, niemal tak jak kawały o Czaku Norrisie..   :o

Osobiście oglądałem kilka odcinków i wrażenie było pozytywne. Istotnie, w Lost występują motywy tajemicy vide właz, czarny dym, bestia, czy liczne wraki na wyspie. Obyczajowy charakter serialu najchętniej bym wyciął, ale wtedy całość straciła na klimacie, wszak trzeba się naczekać aż coś się wydarzy, by była z tego większa satysfakcja.

Ogólnie można pooglądać Zagubionych, ale chyba bez zbytniego zachwycania się tym. Bywały już lepsze seriale, które nie zdobyły międzynarodowej popularności, choćby cykl krótkich filmów Alfreda Hitchcocka, ale to chyba inny gatunek.  ;)
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline *Haldir*

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 28, 2006, 05:31:54 pm »
Oglądałem cały pierwszy sezon na TVP1 i rzeczywiście jest to świetny serial. Szkoda że nie mam AXN ale myślę że TVP wykupi prawa do emitowania następnej serii (oczywiście nie nastąpi to szybciej niż w przyszłym roku ;) ).

adamsky

  • Gość
LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 28, 2006, 05:54:05 pm »
Co do zakupu.
Jak się dowiedziałem po przejżeniu netu, odcinki są w ciągłej produkji.
Nie mam AXN ale się domyślam, że leci z napisami.
Ale musze przyznać, że drugi Seson jest owiele ciekawszy. W szczegulności dym właz i liczby. Oni to  nie problem, ale ten dymek.
I NEED MORE!

Offline RoMaN Lord of the Druchii

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 28, 2006, 06:03:02 pm »
Oglądanie zagubionych wieczorem stało sie rodzinną tradycją. Przy niedzielnym obiedzie jeden temat. Według mnie to jest chore. Fil a raczej serial nie wyróżniaja się niczym ciekawym. Sa długie i akcja bardzo sie cągnie aż mozna usnąć. 2 odcinki moga być ale tak to rozciagać to beznadzieja. W ogóle nierealistyczny.
img]http://i49.photobucket.com/albums/f259/romanczuk/focus.jpg[/img]
Focus Studio's Gallery

Yogi Bear

  • Gość
LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 28, 2006, 06:51:40 pm »
Cytat: "*Haldir*"
Oglądałem cały pierwszy sezon na TVP1 i rzeczywiście jest to świetny serial. Szkoda że nie mam AXN ale myślę że TVP wykupi prawa do emitowania następnej serii (oczywiście nie nastąpi to szybciej niż w przyszłym roku ;) ).


TVP mówi, że prawdopodobnie wyemituje drugą serię jeszcze w tym roku jesienią.
To prawda, że druga seria Lost jest ciągle kręcona. Latem rozpoczną kręcenie trzeciej serii....a gdzieś na necie wyłapałem, że planowane jest w sumie 6 serii.
Serial jest wypasiony. Ja tam mogę o nim gadać i w niedziele przy schabowym.  ;)

adamsky

  • Gość
LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 28, 2006, 07:11:54 pm »
SZEŚĆ SESONÓW?!
Ciekawe. Ale to moim zdaniem lekka przesada.
Powinien to być serial złożony z trzech, no może z czterech seri.
Taki by się przyjął, jeżeli chcieli by już przedłużać. Ale na ch*re aż sześć?!
Chcą z tego zrobić telenowele.
wystarczy że MacGyver miał jakieś 8 sesonów - który też robił takie wielkie halo wśród polaków i młodych. I zaczął się nudzić po pierwszych trzech
To takie moje zdanie co do długości seriali.
No ba
A ktoś wie ile sesonów ma Moda na sukces?

Yogi Bear

  • Gość
LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 28, 2006, 07:26:31 pm »
Jak serial jest dobry to dla mnie może być i 6 sezonów. W sumie 6 serii po 25 odcinków to nie jest strasznie dużo a przy 1467 odcinku Mody na sukces to 6-cio sezonowy Lost wygląda śmiesznie. Oby tylko nie zabrakło pomysłow na kolejne sezony bo wtedy serial straci. Archiwum X też miało chyba sporo sezownów. Nigdy mi to nie przeszkadzało.

Offline Łamignat

.....
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 28, 2006, 07:30:32 pm »
kurde Yogi to Ty w niedziele schabowe wciągasz, mniam ja zasmazkę z ziemniakami a świnioka ubijom tylko na święto   :lol:  hehehehe
A tak poza tematem zobaczcie jak sie tekst z PRL-u przyjął , że w niedzielę schabowe  :lol:
To teraz kilka info o serialu.
AXN puszcza od czwartku (czyli zakończenia 1 emisji w tvp1) 2 serię zagubionych (jak koleka wspomniał "1 działka jest za darmo" i był on nadawany w odkodowanym bloku).
Każdy następny odcinek będzie miał swoją premierę w niedzielę o godz 20.00 (w tą będzie 2 odcinek) i powtarzany on będzie na tym kanale 3 razy czyli: ponownie w  niedzielę ale o godz.23.35, poniedziałek o godz 21 i 1.20 w nocy  -  zatem nawet zapominalscy bedą mieli szansę obejrzeć.
Ja będę prowadził w miarę możliwości,"archiwizację" odcinków aby móc chętnym je opisywać, zatem proszę o kontakt zainteresowanych. TVP oficjalnie na swoich stronach opisuje, że postara się aby 2 seria dotarła do swoich odbiorców już jesienią .
Co do ilości sezonów to będzie ona zależeć od popularności serialu.
Miejmy nadzieję , że na tyle się serial rozwinie, ze będzie nas interesował coraz bardziej z każdym odcinkiem.
Co do mody na sukces to nawet jej producenci nie wiedza który to sezon  buahahahahhaha :lol:

adamsky

  • Gość
LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 29, 2006, 07:13:22 am »
Nie mam AXN i chciał bym wiedzieć jaka jest ta wersja LOST
chodzi mi czy z napisami czy lektorem
Na to drugie oczywiście nie ma co liczyć i raczej spodziewam się subów.
Więc jak jest.
A co arhiwizaczji
polecam strone
http://www.lost-tv.com/
niestety anglojęzyczna, ale w dzisiejszych czasach angielski to raczej nie problem, prawda?

Offline graves

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 29, 2006, 10:38:43 am »
Cytat: "adamsky"
Nie mam AXN i chciał bym wiedzieć jaka jest ta wersja LOST
chodzi mi czy z napisami czy lektorem
Na to drugie oczywiście nie ma co liczyć i raczej spodziewam się subów.
Więc jak jest.
A co arhiwizaczji
polecam strone
http://www.lost-tv.com/
niestety anglojęzyczna, ale w dzisiejszych czasach angielski to raczej nie problem, prawda?

Nie oglądąłem drugiej serii na AXN (bo jak już pisałem w innym temacie, ten serial mi nie podpasił), ale na AXN rzadko jest coś bez lektora - wszystkie seriale są z lektorem (dosyć dobrym).
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

 

anything