trawa

Autor Wątek: LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)  (Przeczytany 80759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adamczik

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #315 dnia: Grudzień 06, 2006, 01:22:23 pm »
Ogólne halucynacje i śpiączka głównego bohatera? takie cos mi sie o uszy obiło. W kazdym razie byloby to beznajdziejne zakonczenie, ktore mam nadzieje, ze nigdy nie ebdzie nawet brane pod uwage.

Osobiscie chcialbym zakonczenia, ze "tamci" to straznicy wejścia do Agharti (świata podziemnego), a projekt dharma to naukowcy szukający po calym swiecie tajemnych wejsc do Agharti. Nasi przyjaciele w filmie pełonometrażowym mogliby znależć to wejscie. Wielkim przedsięwzięciem byloby ukazanie tajemnego, owianego legendą swiata, co najważniejsze, byloby to bardzo zaskakujące i efektowne.

Czynniki przemawiające za:

- tamci mieszkają na wyspie od urodzenia, czyli urodzili się w świecie podziemny, a teraz ich zadaniem jest pilnowanie wejścia.
- są nadludzko silni (np. ethan), wg legendy mieszkancy agharti odznaczli sie wielką siłą.
- dziwny posąg z czterema palcami, moglby to byc zbudowany kiedys posąg krola, wladcy, bostwa Agharti, ktory zostal zburzony celowo (aby nikt dzieki niemu nie zlokalizowl wejscia) lub przypadkowo.
- dlaczego posąg ma 4 palce? Byc moze wszyscy tamci mają 4 palce u nog, a jest to m.in. wyznaczniekiem bycia mieszkancem Agharti.
- Benjamin (szef tamtych) ciagle powtarza że oni są "dobrymi ludźmi", czyli w jego mniemaniu dlatego są dobrzy, ze narażają zycie, dla innych mieszkańców Agharti, pilnując aby nikt obcy tam nie trafił


Wszysctko układa się w bardzo zgrabną całość.
Jestem wrogiem kobiet, ale nie w łóżku" - Eurypides.

Offline Maciej

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #316 dnia: Grudzień 07, 2006, 08:49:12 am »
:shock: jakiej znowu Agharti?
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Adamczik

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #317 dnia: Grudzień 07, 2006, 11:43:47 am »
Cytat: "Maciej"
:shock: jakiej znowu Agharti?


Forum tajemnic, dałem tam adekwatny artykuł o Agharti, autorstwa jednego z naszych forumowych kolegów- Kormaka.  :)
Jestem wrogiem kobiet, ale nie w łóżku" - Eurypides.

Offline Maciej

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #318 dnia: Grudzień 07, 2006, 12:08:47 pm »
Ale co to ma wspólnego z Lost?  :shock:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Jimmy

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #319 dnia: Grudzień 07, 2006, 12:35:31 pm »
Cytat: "Adamczik"
Osobiscie chcialbym zakonczenia, ze "tamci" to straznicy wejścia do Agharti (świata podziemnego)

Adamczika fascynacja światem Agharti i więcej na temat tegoż podziemnego królestwa ;)

Offline Adamczik

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #320 dnia: Grudzień 07, 2006, 01:34:37 pm »
Fascynuje mnie bardzo wiele rzeczy, aleosobiscie uwazam, ze przedstawione przeze mnie rozwiązanie zakończenia serialu LOST byloby najlepsze. Jezeli sie ktos ze mna nie zgadza niech napisze wlasna propozycje zakonczenia i wtedy porównamy, czyja lepiej trzyma sie obecnej historii zagubionych i czyja na swa korzysc znajdzie wiecej argumentow.
Jestem wrogiem kobiet, ale nie w łóżku" - Eurypides.

Offline empro

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #321 dnia: Grudzień 07, 2006, 02:04:46 pm »
równie dobrze mogiby być strażnikami Valhali,
boszsz,co za bzdura
 :shock:  :evil:

Offline MAGOG AGOG

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #322 dnia: Grudzień 07, 2006, 02:05:55 pm »
no ja mam lepsze zakonczenie. serial przerwa ze wzgledow budzetowych gdzies w polowie 4 sezonu bo nikt nie bedzie chcial juz ogladac bzdur, ktore zaczynaja serwowac producenci, nadal wmawiajacy fanom, ze serial bedzie mial genialne zakonczenie i wszystko bedzie logicznie wytlumaczone. agharti... gimme a break nigga  :roll:
 will summon every kind of terror against Gog, says the Lord GOD; every man's sword will be against his brother.
Exekiel 38:15-23

Offline Maciej

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #323 dnia: Grudzień 07, 2006, 02:07:55 pm »
Ja bym wolał, żeby na końcu na wyspę trafił Theo Bagwell  :idea:
i zrobił porządek.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Jimmy

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #324 dnia: Grudzień 07, 2006, 02:28:23 pm »
Skończy jak "Twin Peaks", "Z archiwum X" i inne seriale z ciągnącą się "tajemnicą" :badgrin:

Offline Arafel

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #325 dnia: Grudzień 07, 2006, 04:04:50 pm »
Wszyscy się nie znacie. Na końcu wyspa zniknie i wszyscy się utopią.

Cytat: "Adamczik"
Osobiscie chcialbym zakonczenia, ze "tamci" to straznicy wejścia do Agharti

A ja bym chciał, żeby na końcu była wielka orgia.

Cytat: "Adamczik"
Wszysctko układa się w bardzo zgrabną całość.

Moja całość jest zgrabniejsza: najpierw orgia, a potem wszyscy się topią. A "inni" to tak naprawdę X-Meni w przebraniu.

Cytat: "Adamczik"
Jezeli sie ktos ze mna nie zgadza niech napisze wlasna propozycje zakonczenia i wtedy porównamy, czyja lepiej trzyma sie obecnej historii zagubionych i czyja na swa korzysc znajdzie wiecej argumentow.

Argumenty:
1. Orgie są super!
2. Patrz punkt pierwszy.

Takich argumentów nie przebijesz.


A tak na serio, to nie wiem czy zgadywanie zakończenia ma w przypadku Losta sens, bo i tak twórcy sklecą coś na kolanie w połowie ostatniego sezonu. Przewidywanie rozwoju akcji na dłużej niż kilka odcinków do przodu mija się z celem.
A już na pewno bezsensowne są takie wywody jak Twój: co to kurna jest? :shock: Wstawiłeś sobie w Losta swoją ulubioną paranormalną historyjkę. Na tej zasadzie możemy w serial na siłę pakować wszystko, tylko po co?

Offline Adamczik

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #326 dnia: Grudzień 07, 2006, 05:19:47 pm »
Przeczytalem wasze wypowiedzi i juz wiem troche weicej, wiem dlaczego komuna trwala az 45 lat w polsce, wiem dlaczego nadal tkwimy w zacofaniu gospodarczym i czym spowodowane byly rządy awsu i sld.

ALe nadal nie wiem, dlaczego ludzie, tak na prawde nie majacy nic do powiedzenia na jakis temat, na sile sie wypowiadaja. Nie macie lepszego zakonczenia? - to po co sie odzywacie?  :lol:

Nie interesujecie sie serialem, to sie nie wypowiadac, to ejst watek dla powaznych ludzi, mających pewne propozycje wzgledem fabuły serialu (rozumiecie slowo fabula?) :lol:

*    *    *
Bez takich.
Jestem wrogiem kobiet, ale nie w łóżku" - Eurypides.

Offline CZys

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #327 dnia: Grudzień 08, 2006, 03:55:28 pm »
Cytuj
- dlaczego posąg ma 4 palce? Byc moze wszyscy tamci mają 4 palce u nog, a jest to m.in. wyznaczniekiem bycia mieszkancem Agharti.


Raczej nie, bo był juzjeden odcinek (jak michael i ktoś z drugiej grupy rozbitków, podczas powrotu do obozu tych pierwszych, ukryli się w gąszczu lasu przed tamtymi. były pokazane tylko bose stopy innych (takie fajne, brudne :p ) i miały 5 palców.

ps.
Cytuj
>: ZAKOŃCZENIE LOST WG STEPHENA KINGA
Podczas spotkania twórców Losta, J.J.Abramsa, Carltona Cuse'a, Damona Lindelofa z Stephenem Kingiem, ten ostatni podzielił się swoją teorią dotyczącą końcówki serialu LOST:
"Pierwszą sceną serialu było zbliżenie na oko Jacka, tego doktora. Pociągnąłbym ten wątek. Wszystko, co się po tej chwili zdarzyło, było widziane oczyma Jacka. Na końcu powróciłbym na lotnisko, gdzie jacyś ludzie chcący wyciągnąć z doktora informacje, zabraliby go i nafaszerowali jakimiś narkotykami i środkami halucynogennymi. Okazałoby się więc, że cała historia została stworzona przez umysł Jacka, wszystkie postacie miałyby jakieś odniesienie do jego prawdziwego życia, Liczby też znalazłyby swoj wytłumaczenie... Całość byłaby trochę eklektyczna i szalona, ale na pewno by zadziałała!"


http://www.zagubieni.pl/ w newsach
ylko martwe ryby płyną pod prąd.

Offline Jimmy

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #328 dnia: Grudzień 08, 2006, 04:24:36 pm »
Nie lubię, nie oglądam, ale uważam, że rozwiązania typu "i obudził się" należą  do najdebilniejszych z możliwych i świadczą o nieudolności autora, który musi się uciekać do tak niskich zagrywek :roll:

Offline Qbiak

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #329 dnia: Grudzień 08, 2006, 05:54:19 pm »
Cytat: "jimmy"
Nie lubię, nie oglądam, ale uważam, że rozwiązania typu "i obudził się" należą  do najdebilniejszych z możliwych i świadczą o nieudolności autora, który musi się uciekać do tak niskich zagrywek :roll:


oj prawda, prawda, takie zakończenia to się pisze w opowiadaniach w podstawówce.  :roll:

do Adamczika: moim zdaniem lepiej nie mieć żadnej teorii dotyczącej zakończenia serialu, niż taka z zupełnie z dupy wziętą, ale to tylko moje zdania.  i nie sądze, żeby był to temat tylko dla "mających pewne propozycje wzgledem fabuły serialu"  :roll: