Autor Wątek: LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)  (Przeczytany 80236 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fulgrim

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #330 dnia: Grudzień 10, 2006, 05:15:11 pm »
Moim zdaniem będzie pełnometrazówka.Taki styl zakończenia dałby najwięcej dochodów.

Co do opcji z przebudzeniem Jacka uważam ze to chyba najdurniejsza z możliwych opcji zakończenia.Myślałem o takim zakończeniu przy odcinku z Harleyem i jego numerach w psychiatryku.I juz nawet najbardziej wydumane i fantastyczne zakończenie, np z takim Agharti było by by o niebo lepsze.Imo nie miałbym poczucia "Rany! Taki fajny serial a tu taka kicha na koniec. Okazało się ze niczego nie było :roll:  .Żadnej wyspy, żadnych Innych, żadnego bunkra :roll: ".

Offline savajam

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #331 dnia: Grudzień 18, 2006, 01:09:34 am »
jak dla mnie tworcy serialu maja niezly orzech do zgryzienia o gigantycznych rozmiarach, w kazdym badz razie sa 2 mozliwe zakonczenia : zrobic kiche i zoastac znienawidzonym przez danow losta albo zrobic takie zakonczenie ktore nas wywali z foteli a im da miejsce w historii, nam jedynie pozostaje czekanie co jest wkurzajace ale i podniecajace :)
Komputer to logiczne ogniwo w rozwoju człowieka: inteligencja bez moralności."
(John Osborne)

Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #332 dnia: Czerwiec 03, 2008, 08:54:44 pm »
Czwarty sezon LOST się zakończył.
Jak dla mnie mógłby to być koniec całego serialu.
Zgrabnie pozamykali wątki, zostawili trochę furtek na przyszłość.

Istotnie, tak mógłby wyglądać koniec całego serialu, kilku szczęśliwcom udało się wydostać, kilku pozostało na wyspie, wielu zginęło próbując
Spoiler: pokaż
( w tym sezonie wybili chyba wszystkich rozbitków - statystów ).
Czwarty sezon zdecydowanie zyskał na futurospekcjach, odświeżyło to formułę serialu i pozwoliło kilka razy nabrać widza ( np. odcinek Jin/Sun, gdzie dopiero w ostatnich scenach dowiadujemy się, że widzieliśmy na przemian retrospekcje jednego i futurospekcje drugiego ). Trochę przeszkadzały mi wprowadzane elementy  fantastyczne ( rozmowy z trupami, podróże w czasie i przestrzeni  ), wolałem gdy było ich nieco mniej i innego sortu. Sam cliffhanger sezonu nie tak mocny jak poprzednim razem ( choć przyznaję, trudno byłoby go przebić ), Locke' a w trumnie można było się spodziewać ( to chyba jedyna postać prócz Michaela, której pogrzeb nie wzbudziłby zainteresowania pozostałych ).
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline ArtiS

Odp: LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #333 dnia: Wrzesień 07, 2009, 08:15:05 am »
OD 10 września w TVP 1 - 5 seria Lostów  :p

Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #334 dnia: Luty 05, 2010, 11:09:02 pm »
dobra dobra, a widzieliście nowe losty?

A tak, jak zwykle pogmatwanie i trudno powiedzieć czy zmierza to w jakimś sensownym kierunku.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

 

anything