trawa

Autor Wątek: LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)  (Przeczytany 80931 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline empro

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 28, 2006, 11:16:17 pm »
widziałem dymek :) chociaż jeszcze nie wiem o co chodzi, i pói co nie chcę wiedzieć, bo nie chce sobie psuc zabawy, bo całe to kombinowanie "o co kaman" bardzo mnie bawi :)

ale mam też troszkę uwag:
(UWAGA MOŻE TO SPOILERY DLA KOGOŚ KTO NIE WIDZIAŁ NIC:))

-dlaczego nikt nie sprawdził czy oni są w ogóle na wyspie, znczy nie poszedł plażą gdzieś dalej, może okazałoby się, że za 10, 20 kilometrów jest exkluzywna plaża i plażowicze i wcale nie są na wyspie tylko na jakimś półwyspie ?

-dlaczego ludzie postawieni w tak ciężkiej sytuacji, sami sobie komplikują zycie, knująć, kombinując i nie mówiąc sobie o wszystkim, nie byłoby im łatwiej ? pewnie tak, gdyby zebrali się wszyscy do kupy i poradzili coś razem, a tak to tylko się kłócić będą :)

-"tratwowicze" mogli też spróbować przy swojej żegludze wykorzystać ten kable co do morza idzie, może by ich zaprowadził gdzieś do lądu, albo czegoś, łatwiej by było :)

-a i gdyby wszysyc mocno złapali za ten kabel to może przyciągneliby wyspę do lądu stałego lub ląd do wyspy :) taka żartobliwa teoria z kreskówek :)

wrócę do tematu, jak też będę na bieżąco :)
oczywiście nie chcę tutaj popierać w żaden sposób piractwa, ale niestety nie można u nas nabyć w żaden sposób Lostów w naszym ojczystym języku, a jednak lenistwo i pewnie też braki w znajomości języka (tak, żeby ogarnąć dokładnie co się tam dzieje) nie pozwalają mi kupić w oryginale, więc póki nie będę mógł sobie kupić w Empiku całości wspieram się archwizacją "życzliwych" :)

btw. wie ktoś kiedy ma się pojawić pierwszy seozn w końcu do kupienia u nas ??

Offline 4-staczterdzieściicztery

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 28, 2006, 11:58:41 pm »
Cytat: "empro"

btw. wie ktoś kiedy ma się pojawić pierwszy seozn w końcu do kupienia u nas ??

Premiera DVD 18 września.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline empro

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 29, 2006, 09:26:21 am »
Cytat: "4-staczterdzieściicztery"
Cytat: "empro"

btw. wie ktoś kiedy ma się pojawić pierwszy seozn w końcu do kupienia u nas ??

Premiera DVD 18 września.


se poczekam......
miała być w styczniu, ale co tam, taki "mały" poślizg
 :oops:

Offline Łamignat

......
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 29, 2006, 10:30:15 am »
Empro łobuzie nie wolno az tak niedobrym być i trza czekać spokojniutko na oryginalne wydanie   :lol:

Offline Jimmy

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 29, 2006, 11:43:06 am »
Po raz ostatni ostrzegam, że propagowanie piractwa poprzez chwalenie się posiadaniem filmów z nielegalnych źródeł, oferowanie ich, tudzież prośby o ich pożyczenie/odstąpienie, będzie usuwane i karane ostrzeżeniem!

Offline empro

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 29, 2006, 11:46:54 am »
Cytat: "jimmy"
Po raz ostatni ostrzegam, że propagowanie piractwa poprzez chwalenie się posiadaniem filmów z nielegalnych źródeł, oferowanie ich, tudzież prośby o ich pożyczenie/odstąpienie, będzie usuwane i karane ostrzeżeniem!


przepraszam najmocniej :(
już nie będę

usprlwiedliwiając się tylko chciałem nadmienić, że nie chwalę się, tylko narzekam na naszego dystrybutora, który przesuwa premirę tak popularnego serialu,
w ten sposób daje w dłoń siekierę licznym ludziom, którzy tylko czekają aby odciąć gałąż na której siedzi :)

Offline KoZZ

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 02, 2006, 08:30:55 pm »
Niesamowity serial.

Jakiś czas temu napisałem, że Lost już tak nie wciąga jak kiedyś. O rany jak ja się myliłem :roll: (dzieki El 444 ;) )

Ostatnio mamy serię killerów, a nie odcinków. 14, 15 i teraz 17. Każdy z nich genialny.

Swoją drogą ciekawostka. Odcinek został puszczony w środę, dziś jest niedziela, a w necie, aż grzmi. Na 4815162342, ludzie zapisali już 30 stron dyskusji o samym diagramie..... :shock: Nieźle, to się nazywa kult. (jak to inaczej nazwać). Samemu chciałem, odczytać diagram, ale zobaczyłem, że jest nieczytelny,  więc darowałem sobie. Trochę później zerknąlem na forum, a tam cały jest juz przetłumaczony, elegancko, wszystko odczytane i milion teorii dołączonych.

Nie przypominam sobie, aby o czymkolwiek ludzie, aż z takim zapałem rozmawiali. To nawet o Twin Peaks, czy o Neon genesis evangelion mniej sie rozmawia, jak o tym serialu. szacunek

PS. Ze śmiesznych tekstów to znowu Sawyer..... :lol:

"Yo, daddy-o"

"Sawyer"

"Way to go papa-san :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
FOR YOUR CONSIDERATION

Offline 4-staczterdzieściicztery

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 08, 2006, 11:35:48 pm »
Spoilery.

W 17 odcinku znowu się okazało, że Sayid wie kiedy ktoś kłamie, a "Henry" był nieostrożny, udawać Czarnego? Nie sprawdzić co miał w portfelu?

Na diagramie jest sporo dziwnych rzeczy, np. napis Hic sunt dracones ( Tu żyją smoki ).
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline empro

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 09, 2006, 05:13:58 pm »
Cytat: "4-staczterdzieściicztery"
Spoilery.

W 17 odcinku znowu się okazało, że Sayid wie kiedy ktoś kłamie


to czemu nie wierzył Shannon jak mówiła, że widziała Walta,
bo przeceiż go widziała :)

taka nieścisłośc mała :)

Offline KoZZ

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 09, 2006, 07:17:54 pm »
Cytat: "empro"
to czemu nie wierzył Shannon jak mówiła, że widziała Walta
bo jej nie zbił:P
FOR YOUR CONSIDERATION

Offline 4-staczterdzieściicztery

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 09, 2006, 11:16:55 pm »
Cytat: "KoZZ"
Cytat: "empro"
to czemu nie wierzył Shannon jak mówiła, że widziała Walta
bo jej nie zbił:P


Dokładnie, nie przesłuchiwał jej. Locke bez trudu okłamał go, po tym jak dał mu w łeb i zniszczył jego nadajnik. Ale, gdy był przesłuchiwany przez Sayida, to oszukiwanie nie szło  tak łatwo.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline empro

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 10, 2006, 09:17:00 am »
Cytat: "KoZZ"
Cytat: "empro"
to czemu nie wierzył Shannon jak mówiła, że widziała Walta
bo jej nie zbił:P


eeeeeee :)
myslałem, że po prostu wie,
przy torturach to nawet Psach ktoś madrze zauwazył, że "z akumulatorem na jajkach, jeszcze nikt nie kłamał"
:)
a może to nie były "Psy"
:)

Offline 4-staczterdzieściicztery

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 10, 2006, 11:15:41 am »
Empro, ja mówię o przesłuchaniu, a nie o koniecznie torturach ( które mogą być jego elementem ), w końcu wobec Locke' a nie stosował fizycznych metod przymusu ( za wyjątkiem grożenia bronią ).
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline empro

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 10, 2006, 01:31:16 pm »
Cytat: "4-staczterdzieściicztery"
w końcu wobec Locke' a nie stosował fizycznych metod przymusu ( za wyjątkiem grożenia bronią ).


jeszczem nie widziałm
jestem na 13 odc 2 sezonu :P

więc dlatego zadaje może mało mądre pytania :)

Offline KoZZ

LOST - Zagubieni (uwaga SPOILERY!)
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 10, 2006, 06:18:41 pm »
to najlepsze odcinki dopiero przed tobą ;)

aha 444, w sprawie flashbacków o których rozmawialiśmy na polterze, już jest dokładniejsza rozpiska:

Epizod 19 - "S.O.S"
Flashback: Rose i Bernard   

Epizod 20 - "Two For The Road"
Flashback: Ana-Lucia

Epizod 21 - "?"
Flashback: Mr. Eko   

Epizod 22 - "Three Minutes"
Flashback: Michael

Nie ma Libby :evil: , ale jeden z twórców, mówił, że NAPEWNO będzie flashback z nią, więc zostaje ostatni odcinek. (no i wyczytałem, że podobno umrze w tym sezonie:/)
FOR YOUR CONSIDERATION

 

anything