trawa

Autor Wątek: DE_Kabal_1.500_na_turniej  (Przeczytany 15447 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eman

  • Gość
DE_Kabal_1.500_na_turniej
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 07, 2006, 10:05:03 am »
Heyka !!!
Cytat: "Abuk666"
Cóż, cudów się po nich nie spodziewam.

W takim przypadku to zastanawia mnie tylko jedna rzecz - jakich komentarzy sie spodziewasz umieszczajac taka rozpiske  :?:  Bo ja czegos tu nie kleje  :?  :roll:  
Cze !!!

Offline Abuk666

DE_Kabal_1.500_na_turniej
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 07, 2006, 04:27:08 pm »
Cytat: "Eman"

Cytat: "Abuk666"
Cóż, cudów się po nich nie spodziewam.

W takim przypadku to zastanawia mnie (...) jakich komentarzy sie spodziewasz umieszczajac taka rozpiske

Skoro jest tu kilka osób, które uważają, że potrafią grać (no i wierzę, że potrafią), no to mam nadzieję usłyszeć jakieś rady dotyczące bardziej wymagającej rozpiski i bardziej wymagających jednostek niż te mega standardowe.
Cytuj

soory ale groteski najpierw muszą wygrac walkę żeby pogonić

Fiolass- grasz armią, w której jakby nie było trzeba kombinować...  ;) I jeżeli groty są cienkie, ale przeganiają przeciwnika, a np. wyche są super w walce, ale przeciwnik nie ucieka, to kombinując w walce te dwa oddziały... to...
No, zresztą- sam wiesz, o co chodzi.
ave a nice day...

Offline fiolass

DE_Kabal_1.500_na_turniej
« Odpowiedź #107 dnia: Luty 07, 2006, 04:57:35 pm »
no ok minimalny grotesek + hem + raider = 125
można zwiększyć ilość modeli i dac bronie hemowi ale jeżeli wjdą do walki tam gdzie wychki to
1.2 oddziały z elit w 1 oddział przeciwnika
2.przeciwnik nie będzie po wychkach bił tylko po groteskach na które nie ma obniżonego WS-a i wtedy to przeciwnik a nie ty wygrasz walkę
3.sami nie wejdą w żaden oddział więc tracisz na ilości oddziałów które zajmujesz walką wręcz

Ps:jak dobrze wyjdziesz z portalu to ravagery i raidery sobie postrzelają wychki wejdą do CC z wiekszością przeciwników co spowoduje że do lataczy walić będą tylko czołgi przeciwnika co znacząco wpłynie na wzrost przeżywalności fruwajek które przy odrobinie szczęścia pożyją więcej niż 1 tura(w swojej rozpie mogę związać w walce 4 oddziały przeciwnika i strzelić z 8 lanc i 4 desintegratorów po wyjściu z portalu), a jak mogą pożyć więcej to woriorzy mogą podejść lub odpalić swoje lance i zrobi sie miło
nd behold, there was one among them named Kheradruakh - He Who Hunts Heads - the Decapitator. A thousand sculls lined his lair; a thousand lives ended swiftly on his blades. None where safe from the Decapitator ...

 

anything