Autor Wątek: Empire at War  (Przeczytany 15103 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grand Admiral Thrawn

Empire at War
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 22, 2006, 06:46:38 pm »
Ja nie mogę wysyłać "złotej sztaby i kurdupla", żeby mi kradli nowe technologie, przez co nie mogę mieć m.in. Mon Calamari Cruiser.
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline Ribald

Empire at War
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 22, 2006, 08:09:54 pm »
Cytuj
Zgadzam sie z przedmówcą. Pamiętam, że w Rebellion kilkunastoma X-winagami można było powstrzymać średniej wielkości flotę Imperium. A tu? Żenada.


Widać rebelianccy piloci się wykruszyli w Rebellion właśnie ;)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Girwan

Empire at War
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 23, 2006, 04:44:08 pm »
Admirale a masz kase?
Każdz kradzież technologi wymaga odpowiedniej kasy

1. wysyłasz ich na imperialną planetę, w pole kradzieży technologi, pojawia się okno z wyborem jaką technologię chcesz ukraść, jak masz za mało kasy (jest pod ikoną technologii) to całość jest nieaktywna z wyjątkiem przycisku "Anuluj".

2. Może trzeba wykonać określoną misję? Ja się skupiłem na przejmowaniu planet, mam do wykoanania misję na Azeroth i też jeszcze nie mam krążownika Mon Calamari



Offline Grand Admiral Thrawn

Empire at War
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 23, 2006, 07:35:56 pm »
Kasy mam aż nadto..."pożyczyłem" od Imperium wszystkie technologie, które umożliwiły mi przejście do trzeciego poziomu rozwoju. Może niepotrzebnie podbiłem wszystkie planety przed wykonaniem misji na Kashyyk (jak podbiłem tą planetę pojawił się komunikat, że mogę przejąć kolejne technologie - a tu nici). Ładowanie gry nie pomaga...cóź, mam Fregaty Szturmowe, które też są w sumie dobre, więc aż tak bardzo nie będę narzekał.  ;)
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline Girwan

Empire at War
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 23, 2006, 08:54:41 pm »
hm, brzmi niepokojąco, bo ja mam Kashhyk za sobą, a też nie mam krążowników. Mam nadzieję, że któraś misja je odblokuje :(



Offline Girwan

Empire at War
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 30, 2006, 05:06:52 pm »
Misja na Coridzie "odblokowuje" krążowniki Mon Calamari. Celem tej misji jest właśnie wykradzenie planów krążowników.

I he he, Solo i Chewie muszą przejść przez całe miasto, pełne szturmowców, wieżyczek etc.

A jednak wbrew pozorom misja nie jest trudna



Offline Grand Admiral Thrawn

Empire at War
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 31, 2006, 09:53:38 am »
uffffffffffffffffffffff ;)
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline Girwan

Empire at War
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 01, 2006, 10:06:10 am »
Mówiac szczerze to jestem trochę zawiedziony. Skończłem Rebelię, miałem nadzieję na jakieś problemy przy załatwienu Gwiazdy Śmierci, a tu lipa :(

Wykańczasz flotę, która towarzyszy Gwieżdzie (nie wiem czy to ja byłem taki dobry wcześniej, czy takie było założenie, ale ta flota wcale nie była imponująca), a potem już tylko widzisz filmik jak Eskadra Czerwonych leci na GS i ją załatwia :(

Miałem nadzieję na coś więcej

W poniedziałek zapraszam do bazy gier, wrzucę screeny z gry



Offline Grand Admiral Thrawn

Empire at War
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 01, 2006, 05:44:06 pm »
Przed chwilą skończyłem gierkę po stronie rebelii. I tak samo jak Ty czuję niedosyt...bitwa była szybka...za szybka, no i zniszczenie Gwiazdy kończy grę. A miałem jeszcze połowę galaktyki do opanowania...kaszana  :cry:
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline Girwan

Empire at War
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 02, 2006, 11:48:48 am »
no ja połowy nie miałem , :-)
wykończyłem ich szybciej :-)

teraz biorę Imperium :-)
i może w końcu znajdę chętnego na sieciówkę?


zapraszam do obejrzenia galerii:
http://www.gry.gildia.pl/gry/star_wars_empire_at_war/galeria2


P.S. Darth Vader to wymiatacz, w Rebelii brakowało takiego fightera, podejrzewam, ze większośc misji można przejśc samym Vaderem :-) (ew. z małym wsparciem :-) )



Offline Grand Admiral Thrawn

Empire at War
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 02, 2006, 12:48:13 pm »
Imperium skończyłem jakiś czas temu.
Dobra rada: bierz ogromne siły inwazyjne (przydadzą się)  ;)
Vader jest w porzo, Imperator i Veers też niczego sobie. No i te niszczyciele klasy Imperial....cud, miód, orzeszki  :lol:
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline Girwan

Empire at War
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 03, 2006, 09:36:31 am »
Ok, dzięki za radę :-)


może kiedyś ugadamy się na sieciówkę? :-)



Offline Grand Admiral Thrawn

Empire at War
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 03, 2006, 12:28:15 pm »
Mam za słaby sprzęt żeby grać po sieci  :lol:
No i wolę mimo wszystko Rebellion  ;)
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline Faith

Empire at War
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 17, 2006, 07:34:18 pm »
Zagral bym sobie w ta gierke :D
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Girwan

Empire at War
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 17, 2006, 08:53:55 pm »
Skończyłem Imperium i przyznam, że jestem trochę zawiedziony :(
Łatwizna, Rebelia ma zdecydowanie trudniej, pomimo tego, że Rebelia ma więcej jednostek w walkach kosmicznych.

Spróbiowałem tez sieciówki i przyznam, że daje znacznie większe możliwości - rozbudowa jednostek - pancerze etc, nowi bohaterowie (Mara Jade, Kyle Katarn), co prawda pierwszy pojedynek sromotnie przegrałem, ale tłumaczę się przed sobą, ze była to pierwsza rozgrywka i nie wiedziałem jeszcze co i jak :-)

Niedługo na gildii powinna się pojawić galeria z Imperium, tradycyjnie podam link.

a Cholkowi odpowiem - po prostu kup :-)