Autor Wątek: "THE AMAZING SPIDER-MAN" #1 zajawka  (Przeczytany 44504 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SAD

  • Gość
"THE AMAZING SPIDER-MAN" #1 zajawka
« Odpowiedź #135 dnia: Marzec 24, 2003, 07:22:46 pm »
Cytuj
Smutne jest to, że nasze hobby nie znajduje uznania u młodszego pokolenia. Wchodząc do Empiku, raczej nie uświadczy sie dzieciaka stojącego przy pólce z komiksami w księgarni.
A ile na tej półce leży komiksów nadających się dla dzieciaka?

Offline Macias

"THE AMAZING SPIDER-MAN" #1 zajawka
« Odpowiedź #136 dnia: Marzec 25, 2003, 04:24:24 pm »
a w cholere duzo! maly sprytek,tytusy, kajki i kokosze, asterixy, ultimate spiderman,ninja boy.tomb raider.wymieniac dalej?

Offline Malakai

"THE AMAZING SPIDER-MAN" #1 zajawka
« Odpowiedź #137 dnia: Marzec 25, 2003, 08:02:20 pm »
Penthouse Comix, Hevy Metal, Click, Drapieżcy, Lorna...  :mrgreen:

Offline Perfect Strangler

"THE AMAZING SPIDER-MAN" #1 zajawka
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 25, 2003, 08:07:45 pm »
Ej, Penthouse Comix już przecież nie wychodzi 8) Acz za starych dobrych czasów bywał w empikach, a owszem :)
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

SAD

  • Gość
"THE AMAZING SPIDER-MAN" #1 zajawka
« Odpowiedź #139 dnia: Marzec 27, 2003, 10:26:46 am »
Cytuj
a w cholere duzo! maly sprytek,tytusy, kajki i kokosze, asterixy, ultimate spiderman,ninja boy.tomb raider.wymieniac dalej?
USM, ninja boy, tomb raider w empiku nie leżą w "komiksach", tylko w "prasie dziecięcej i młodzieżowej" (przynajmniej w Szczecinie), a w księgarniach w ogóle ich nie ma. Jest troszkę komiksów humorystycznych (ale nie dużo, Asterix np. wychodzi raz na pół roku, a i tak już się kończy), ale jak kogoś czysty humor nie interesuje? Możesz wymieniać dalej.

Offline Macias

"THE AMAZING SPIDER-MAN" #1 zajawka
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 27, 2003, 02:49:34 pm »
Cytat: "SAD"
Cytuj
a w cholere duzo! maly sprytek,tytusy, kajki i kokosze, asterixy, ultimate spiderman,ninja boy.tomb raider.wymieniac dalej?
USM, ninja boy, tomb raider w empiku nie leżą w "komiksach", tylko w "prasie dziecięcej i młodzieżowej" (przynajmniej w Szczecinie), a w księgarniach w ogóle ich nie ma. Jest troszkę komiksów humorystycznych (ale nie dużo, Asterix np. wychodzi raz na pół roku, a i tak już się kończy), ale jak kogoś czysty humor nie interesuje? Możesz wymieniać dalej.
ty wez SAD napisz to innymi slowy,bo nie kumam?pytales o komixy dla dzieciakow, to wymienile.z twojego posta wnioskuje,ze sie zgadzasz, bo leza " na polce dla dzieciakow".o co ci stary teraz chodzi?a zeby ci jeszcze sprawic przyjemnosc:yakari, bob i billlcki lucek, cubitus, witch.zadowolony?

SAD

  • Gość
"THE AMAZING SPIDER-MAN" #1 zajawka
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 28, 2003, 12:03:24 pm »
To przeczytaj jeszcze raz cytat na który odpowiadałem. A wymieniłeś znów tylko humor.

Offline Macias

"THE AMAZING SPIDER-MAN" #1 zajawka
« Odpowiedź #142 dnia: Marzec 28, 2003, 08:17:14 pm »
a jakie maja byc dla dzieciaka?ponure post apokaliptyczne? inaczej, zdefiniuj mi swoje pojecie komixu dla dzieciakow.choc dalej uwazam, ze mozno sie czepaisz, to moez to cos wyjasni

SAD

  • Gość
"THE AMAZING SPIDER-MAN" #1 zajawka
« Odpowiedź #143 dnia: Marzec 29, 2003, 04:49:08 pm »
Cytuj
a jakie maja byc dla dzieciaka?ponure post apokaliptyczne? inaczej, zdefiniuj mi swoje pojecie komixu dla dzieciakow.choc dalej uwazam, ze mozno sie czepaisz, to moez to cos wyjasni
Komiks dla dzieciaka to komiks z ograniczoną przemocą, nie zawierający przekleństw, gołych bab (facetów oczywiście też nie), żadnych "dobrych" diabłów czy demonów, ani sexualnej perwersji czy zboczeń. Może to być wymieniony przez ciebie komiks humorystyczny, a z poważniejszych, rzeczy takie jak: USM, UXM, ASM. I wcale się nie czepiam, po prostu ktoś napisał, że nie ma dzieciaków w księgarniach przy półce z komiksami, więc ja wyjaśniłem dlaczego ich tam nie ma. To wszystko.

Offline Macias

"THE AMAZING SPIDER-MAN" #1 zajawka
« Odpowiedź #144 dnia: Marzec 30, 2003, 08:50:48 pm »
wlasciwie to ASM i UXM nie pasuja.w nich przemoc jest w dawkach nieco wiekszych niz w USM.szczegolnie UXM ma "ostre" kawalki.i dlatego czekam na UXM.jest skieorowany do mlodszych,ale i starsi cos w nim znajda.podobnie ASm.a USM jest gites,ale nieco zbyt infantylny

SAD

  • Gość
"THE AMAZING SPIDER-MAN" #1 zajawka
« Odpowiedź #145 dnia: Marzec 31, 2003, 11:45:22 am »
Cytuj
a USM jest gites,ale nieco zbyt infantylny
 
 
A tam, infantylny. Po prostu trochę mocniej ocenzurowany. Dla mnie, mimo cenzury, najlepszy. Dobra, starczy tego off-topicu.