Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy amerykańskie

OBERGEIST : DROGA DO RAGNAROK

(1/7) > >>

KoM@R:
Jestem ciekaw ,co uważacie o tym komiksie ,ponieważ jakis czas temu w księgarni w której kupuje komiksy ,zaważyłem go i wacham sie czy kupic. Pomocy!!!

wilk:
Kom@r nie kupuj! Nie warto.

Ja sie srogo zawiodlem na tej pozycji. Rysunki to jest sprawa gustu. Jednym moga sie podobac w Obergeiscie innym nie. Mi sie nie spodobaly. Zreszta to sam mozesz ocenic.

A fabula jest kiepska. Jakos nie trzyma sie kupy. Domyslam sie ze w zamierzeniu autorow komiks ten mial poruszac bo opowiada o strasznych wydarzeniach historycznych (na poczatku) a pozniej niehistorycznych, przyobleczone wszystko fantastyka. Guzik tam porusza. Rozrywka z tego tez nienajwyzszych lotow. Ogolnie scenariusz wydaje mi sie zle sklecony - bez napiecia, emocji - czegokolwiek.

Inszy:
Ja natomiast polecam :twisted:
I to szczerze :D

Tylko przed zakupem radziłbym gdzieś przeczytać. Jest to "trochę" specyficzna pozycja.
Troszeczkę jak "Polowanie" Bilala. Ciężko się czyta i jednym coś po tym zostaje, innym nie.

Cujo:
Typowa fabula typu "skrzywdzona dusza powraca zza swiatow by dokonac zemsty". No suprises. Ale klimatycznie podane. Swietny rysunek, bardzo przypominajacy Risso (tego od 100 bullets) i minimalnie Mignole (ten minimalizm). Strona graficzna - piatka z plusem.

Polecam.

Macias:

--- Cytat: "KoM@R" ---Jestem ciekaw ,co uważacie o tym komiksie ,ponieważ jakis czas temu w księgarni w której kupuje komiksy ,zaważyłem go i wacham sie czy kupic. Pomocy!!!
--- Koniec cytatu ---
masz niezly refleks Kom@r :D  bo ten komix pokazal sie jakis rok temu....ale jesli masz troche kasy,to kup, jesli nie,to poczekaj na cos lepszego,bo zadna z tego rewelka.komix ok, ale nic ponad

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej