Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy amerykańskie

OBERGEIST : DROGA DO RAGNAROK

<< < (2/7) > >>

Kurczaczek:
Średniak, ale nienajgorszy- kreksa nirówna- miejscami super, w innych denna, tak samo fabuła- raz wzloty, raz upadki, ale ogólnie to spox- poza tym komiks grubcio, wiec jest co pocztac... poczatek bardzo mi sie odobal :D

żuk:
A jak byście mieli kupić Pielgrzyma albo Obergeist to co byscie kupili? Zastanawiam się bo właśnie ja jestem w takiej sytułacji.

grze.hu:
ja bym wybaral Pielgrzyma, ale ani Obergeist,ani Pielgrzym nie zachwycili mnie (nie wiem czy kupie P2.)

wilk:

--- Cytat: "żuk" ---A jak byście mieli kupić Pielgrzyma albo Obergeist to co byscie kupili? Zastanawiam się bo właśnie ja jestem w takiej sytułacji.
--- Koniec cytatu ---

Ani jednego ani drugiego - kup Sandmana albo Hellboya :D

--- Cytat: "Inszy" ---Jest to "trochę" specyficzna pozycja.
Troszeczkę jak "Polowanie" Bilala.
--- Koniec cytatu ---

No to wypaliles Inszy :D No ale dobra, kazdy ma swoje zdanie. Aha nauczony doswiadczeniem nie wiem czy mam ochote na dyskuskusje pt. "Jak sie ma Polowanie do Obergeista". Nie zrozum mnie zle - wtedy naprawde dobrze mi sie z Toba rozmawialo :) Chodzi tylko o to ze na tak postawione pytanie nie moglbym inaczej odpowiedziec niz w ten sposob: Ma sie jak pięść do nosa ;)

Inszy:
Faktycznie powinienem to sprecyzować. Jeszcze ktoś się napali, że to Polowanie 2 :D
Chodzi mi o sposób czytania tego komiksu. Do niego należy znaleźć sobie odpowiedni moment, a nie czytać np. w pociągu. Przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń oraz rozmów z osobami, które go czytały.
No i momentami ciężko się to czyta. Podobnie jak Polowanie - powoli wchodzi, ale potrafi przejechać przez głowę jak czołg :roll:
A tak poza tym, to są dwa różne komiksy.

A zamiast Obergeista czy Pielgrzyma warto kupić Rorka (zwłaszcza dwa pierwsze).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej