Autor Wątek: [18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master  (Przeczytany 13762 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drachenfeles

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 04, 2006, 11:48:32 am »
Wiesz co, to że GW zrobiło taką, a nie inną armię to nie nasza wina.
Daliśmy 40 z przyczyn fluffowych, ale zgadzam się z argumentacją Michała, że na warunki turniejowe to mało, więc możemy podnieść limit do 50, tak jak mają inne duże armie 'wolnych ludów' i z pewnością nie zrobimy dla hobbtów jakiś specjalnych zasad kompozycji.

Offline Ezekiel-san

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 04, 2006, 01:00:04 pm »
A jakież to przyczyny fluffowe jeśli można wiedzieć? I dlaczego stoją one nad jakąkolwiek grywalnością danej armii? Twoja argumentacja nie jest niestety dla mnie satysfakcjonująca. W takim razie dlaczego gobliny mają taki duży limit? Mają włócznie, tarcze, bębny, trole... a hobbity nic prócz Gandziego. Niestety nie rozumiem Waszego" widzi mi się", smutne to ale cóż  :cry:  Nie zrozum mnie źle, miałem nadzieję, że jak zdążę pomalować to przyjechałbym hobbitami na mastera, ale ten limit jest tak śmieszny, że szkoda gadać. Gdybym nie miał praktyki w grze tą armią to bym się nie kłócił, ale niestety mam. I dlatego uważam to za dyskryminację.

Offline Herudaio

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 04, 2006, 01:42:21 pm »
Limit dla hobbitów został zmieniony (po uzględnieniu próśb graczy i głęboki zastanowieniu się organizatorów) i wynosi on tyle ile ma zło czyli 65 jednostek
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Encaitar

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 04, 2006, 01:45:18 pm »
Ooo, wiedze, jakas rozsondna decyzja ;)
Wszyscy wiemy, ze zeby hobbitami wygrac potrzeba masy, ale wtedy sa naprawde hardcorowe.

Co z tymi sojuszami?

pozdrowienia

PS. Ide ostro malowac ;)
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline Ezekiel-san

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 04, 2006, 01:46:53 pm »
Teraz ma to sens. Biorę się za malowanie  8)  :D

Offline drachenfeles

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 04, 2006, 02:17:06 pm »
Cytuj

Co z tymi sojuszami?


jak to co?
przecierz jest napisane

Offline Encaitar

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 04, 2006, 03:08:33 pm »
Aha, ale ja jestem ciemny... Sorry, ale myslalem o jakiejs liscie sojusznikow. A z tego wychodzi, ze mozna polaczyc nawet Dwarf Holds z Elven Heavens.
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline drachenfeles

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 04, 2006, 03:49:26 pm »
tak, można

Offline xioze

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 04, 2006, 04:10:56 pm »
Co do czasu
Nie miałbym nic do niego gdyby zastosować zegary szachowe

Offline Herudaio

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 04, 2006, 05:34:44 pm »
@Xioze
a) limit modeli nie jest duży
b) czas to też kryterium gry ;)
c) gramy tak od ponad 10-ciu turnieji... i naprawdę jest to sensowny czas na 500 pkt
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Encaitar

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 04, 2006, 06:20:38 pm »
Lepiej limit niz ostatnia bitwa na 40 min bo brakuje czasu ;) Ciezko bedzie zrobic masakre, ale tez ciezko masakra przegrac ;) Mimo to jesli trafi ci sie ktos kto nie zna za bardzo zasad i przyszedl sobie porzucac kostkami to mozna sie wkurzyc.
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline Barciu

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 08, 2006, 10:12:27 pm »
Na hobbity to trzeba zwiększyć limit, nich mój Mumak ma coś z życia i trochę sobie ich podepcze :)

Pozdrawiam
url=http://www.twierdzalotr.pl][/url]

Offline Glorfindel

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 09, 2006, 12:26:09 am »
przeczytanie kilku postów wstecz chyba nie boli...

Cytat: "Herudaio"
Limit dla hobbitów został zmieniony (po uzględnieniu próśb graczy i głęboki zastanowieniu się organizatorów) i wynosi on tyle ile ma zło czyli 65 jednostek
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline xioze

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 09, 2006, 03:48:55 pm »
Cytat: "Herudaio"
@Xioze
a) limit modeli nie jest duży
b) czas to też kryterium gry ;)
c) gramy tak od ponad 10-ciu turnieji... i naprawdę jest to sensowny czas na 500 pkt

Ależ mi to nie przeszkadza choć tym czym gram w świdniku wolałbym grać u was a tym czym u was w świdniku  ;)

Offline Glorfindel

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 13, 2006, 10:16:43 am »
czy można prosić o podanie scenariuszy wraz z liczbą małych punktów za realizację ich celów?
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]