Autor Wątek: [18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master  (Przeczytany 13611 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drachenfeles

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 12, 2006, 10:16:18 am »
Cytuj

myślę, że problemem jest tu brak nawyku przysyłania rozpisek przez krakowskich graczy, a nie brak pomalowania armii.


to też, co widać na zgłoszeniach :p
ale faktycznie wielu graczy nie ma w armii pomalowanych wszystkich modeli

Cytuj

Jak by taki delikwent raz czy dwa pocałował klamkę, to by rozpiskę wysłał/zadzwonił, że będzie.


kłopot w tym, że Jędruś swobodnie mieści wszystkich lokalnych graczy i to z zapasem

Cytuj

U nas taki problem nie istnieje prawdopodobnie dlatego, że raz zdarzył się turniej, na którym 5 osób odeszło z kwitkiem z powodu braku miejsca


u nas zdażyło się tak w bardzie, ale to zupełnie co innego

Offline Glorfindel

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 15, 2006, 01:25:20 am »
-czy na terenie konwentu będzie działał bufet?
-jeśli nie, to czy w pobliżu znajduje się jakaś pizzeria/chińczyk/kebab?
-czy w pobliżu jest Kościół (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ;) )
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline drachenfeles

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 15, 2006, 08:43:48 am »
3x tak ponadto pracujemy nad zniżką w pizzerii dla uczestników konwentu, jak ktoś nie lubi pizzy jest chińczyk, fast foody i sporzywczaki

Offline Herudaio

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 15, 2006, 12:47:31 pm »
To ja tylko dodam że wszystkie wymienione przez Dracha punkty są od siebie oddalone do 20 m :) a całość 350 m + światła po drodze
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Glorfindel

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 16, 2006, 07:32:24 pm »
1. Czy jakaś dobra krakowska duszyczka nie miałaby do pożyczenia dwóch karimat (dla mnie i GICO) - nie udało się nam pożyczyć

no, chyba, że będą materace

2. Od kiedy będzie otwarta szkoła?
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Herudaio

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 16, 2006, 07:47:10 pm »
1 ja niestety nie mam... dwa nie mam rozpiski i zgłoszenia od GICO ;)

2 a) to nie jest szkoła ;) b) z tego co wiem to od 9 (o tej godzinie planuje się tam pojawić)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline drachenfeles

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 16, 2006, 08:34:35 pm »
otwarte od 9, sam właśnie sobie uświadomiłem, że nie mam karimaty, bo mi brat zakosił...

Offline ..:Solmyr:..

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 19, 2006, 06:43:40 pm »
Dzięki wszystkim za wspaniałą grę i oby więcej takich fajnych turniejów :)
o nie mit! To Mitril!

Offline krasnyludek

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 19, 2006, 11:13:28 pm »
Moja opinia na temat turnieju nie jest miarodajna , ponieważ był to pierwszy turniej na którym byłem, nie mam więc porównania do innych tego typu imprez. Co za tym idzie spoglądam na to conajmniej przez lekko podkoloryzowane okulary. Inna sprawa, że przyjechałem w charakterze widza (bakcyla LOTRa dopiero złapałem- rozwija sie prawidłowo , zostawiłem juz kilkaset złotych w figurkach - teraz staram się to pomalować). Wreszcie nie mogłem uczestniczyć w drugim dniu rozgrywek i to co piszę jest namiastką wrażeń towarzyszących pierwszemu dniu zmagań.

A było tych wrażeń dużo. Już sama wyprawa do miasta Nowa Huta była nie lada przeżyciem. Gratulacje dla organizatorów. Mimo wrodzonego braku orientacji w terenie, nawet  ja bez problemu znalazłem drogę do "Jędrusia".
Nie przypuszczałem, że będzie tyle osób, i na sali wcale nie takiej małej było tłoczno. Szkoda słabego oświetlenia - wiele prawdziwych perełek malarskich na które polowałem niestety pozostało dla mnie w ukryciu(a miałem niecałe dwie godziny czasu aby obejrzeć to co zostało przywiezione przez graczy).
Podobało mi się, że mimo tej ilości osób(ciekaw jestem ile w sumie było grających) udało sie planowo rozpocząć całą imprezę.

Zgłaszanie kolejnych zawodników , nerwowe oczekiwanie na przydzielenie stolika do gry i pierwszego przeciwnika, rozstawianie figsów. Wreszcie pierwszy rzut kościa i do boju. To bylo można wyczytac na twarzach dużej części uczestników. Kurcze! Fajne to było.
Póki co najbardziej podoba mi sie samo kolekcjonowanie i malowanie figsów ale pozazdrościłem tym, którzy mogli uczestniczyć grając a nie tylko oglądając tak jak ja, zmagania stron wielu.

Co mnie urzekło najbardziej?
Myślę, że można załatwić wypasione sale ze stołami pokrytymi wypasionymi makietami, super gadżety, rewelacyjne nagrody i furę róznych atrakcji. Myśle, że dobrze do tego dążyć i dokładać wszelkich starań aby turniej wyglądął jak najlepiej. Tego czego nie da się kupić a co doświadczyłem tego sobotniego dopołudnia , jest atmosfera wspaniałej zabawy i  prawdziwej magii, która towarzyszyła mi czytając Tolkiena. I za to dziękuję! To był jak dla mnie bardzo dobrze wykorzystany czas. Czekam z niecierpliwością na kolejne takie spotkanie.

Bardzo jestem ciekaw kto wygrał - ja osobiście stawiałem na przedstawicielkę płci silnej z bardzo efektownie pomalowaną armią krasnoludów.

Pozdrawiam szczególnie Organizatorów za to, że im sie chciało poprostu turniej przygotować.

Offline Neo

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 20, 2006, 06:50:14 am »
No cóż - teraz coś ode mnie Smile Masterek uważam za naprawdę udany. Olbrzymim zaskoczeniem był jednak zwycięzca Smile

Pierwsza Piątka.
1. Wojtek Mazur - Szklany (Elfy) Wrocław
2. Łukasz Strojny - Stojak (Elfy) Kraków
3. Michał Ławniczak - Ugluk (Isengard) Wrocław
4. Michał Molenda - Glorfindel (Elfy) Starachowice
5. Wojtek Pisarek - Neo  (Krasnale) Opole
img][/img]

Offline Encaitar

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 20, 2006, 09:06:46 am »
No cuz, to ja dodam cos od siebie. Jako, iz byl to moj pierwszy master nie mam porownania, ale uwazam impreze za naprawde udana. Specjalnie wysokim miejscem poszczycic sie nie moge  ;)  :? , ale zabawa byla przednia. Dziekuje organizaturom i uczestnikom zabawy  :D

pozdrowienia
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline Glorfindel

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 20, 2006, 09:31:40 am »
kilka słów ode mnie:

Master był super,

Wielkie Podziękowania dla organizatorów za wysiłek włożony w przygotowanie turnieju:

Plusiki:

a) świetne scenariusze, każdy wnosił coś nowego do rozgrywki, ogólnie super

b) nagrody wbijające w ziemię
(zwłaszcza, że tym razem GW nic nie dało) :evil:

szczególnie miłym akcentem były dyplomy dla każdego uczestnika:shock:

c) duża liczba przyjezdnych

d) stawiła się zdecydowana więszość czołowych graczy, poziom był naprawdę wysoki

e) sędziowie zawsze pod ręką



zeby nie było za różowo ;) to dwa minusy


-czas rozgrywki
 
Przy czasie 1, 5h na bitwę można było poczekać aż wszyscy gracze się wystawią i dopiero dać sygnał do rozpoczęcia. Znam przypadki wystawiania się przez 20 minut...
Zdecydowanie za mało czasu przeznaczone zostało na "wykopki".

-ocena malowania/hobbystyczna, wiem, że de gustibus est non disputandum, ale momentami wyniki były zaskakujące


Pomijając to, Master pierwsza klasa i na 100% wpadnę za rok

pozdrawiam

Michał

PS Czarna Mamba rządzi :)

o moim udziale w turnieju skrobnę coś potem
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline drachenfeles

[18-19 Marzec] Krakowskie Manewry - Turniej klasy Master
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 20, 2006, 11:11:57 am »
Organizatorzy chcieliby podziękować wszystkim graczom za tak liczne stawienie się, fantastyczną atmosferę oraz bezstresowy przebieg rozgrywek.

Ponadto chcielibysmy podziękować naszym sponsorom:
- Sklepowi Szeherezada za udostępnienie lokalu oraz główne nagrody
- Sklepowi Q-workshop.com za niesamowite kostki
- Sklepowi SFan.pl za wspaniałe makiety

Specjalne podziekowania należą się Sylwestrowi Sekule za użyczenie aparatu fotograficznego oraz Grzegorzowi Pabianowi za wydrukowanie dyplomów.

A oto lista uczestników i zajęte przez nich miejsca:

1   Wojtek 'Szklany' Mazur
2   Łukasz 'Stojak' Strojny
3   Michał 'Ugluk' Ławniczak
4   Michał 'Glorfindel' Molenda
5   Wojtek 'Neo' Pisarek
6   Mateusz 'KOZA' Sitko
7   Maciej Księżarczyk
8   Łukasz Zembrowski
9   Konrad 'Więcur' Więcek
10   Marek Wiewiór
11   Anna 'Garves' Rabczyńska
12   Łukasz 'Nidl007' Pach
13   Bartłomiej 'GICO' Ciołek
14   Bartosz 'Chlebek' Bochenek
15   Mateusz 'Zealot' Wilkosz
16   Bartek   Dudasz
17   Andrzej Aksak
18   Tomasz 'Heavenbringer' Puczkowski
19   Jakub 'Encaitar' Gurdek
20   Michał 'Misiok' Szczelina
21   Michał Orsicz
22   Wojciech 'Plutek' Pluciński
23   Maksymilian 'Bruinen' Machnik
24   Krystian Ujma
25   Mariusz   'Solmyr' Futyma
26   Grzegorz Pabian
27   Maciek Krupa
28   Mateusz Kaziów
29   Bartek Kipiel
30   Maciek Gajczak
31   Michał 'Łysy' Łysikowski
32   Konrad 'Jack Sparrow' Bałaga
33   Sylwester 'Mitheandir' Sekuła
34   Artur Jantos
35   Arek 'Arex' Suder
36   Maciek Leonkiewicz
37   Maciek Musiał

Gratulujemy

Uwaga: po turnieju znaleziono ładowarkę do mororolli oraz metalowy termos z herbatą, prosimy o kontakt na priv.