Autor Wątek: Gothic 3  (Przeczytany 31025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline VegoSayan

Gothic 3
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 23, 2006, 12:11:52 pm »
Nie doslownie ten artykul jest zwiazany o Gothic 3. Mozna tu znalezc atuty calej serii, wiec nie wiem czemu przeniosles to tutaj. Kazdy fan Gothic'a szuka w necie wiadomosci. Zamiescilem ten reportaz tylko i wylacznie dlatego ze niektorzy mowia ze Gothic to kopia innych gier a tu odziwo tak nie jest. Ale w porzadku niech sobie czytaja tutaj 8)

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Gothic 3
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 23, 2006, 12:42:22 pm »
Wywiad traktuje o trzeciej części i dlatego tu będzie mu wygodniej. Ilość "informacji" o poprzednich częściach jest zbyt mała :)


Offline Frey Ikari

Gothic 3
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 05, 2006, 05:39:46 pm »
Proponuje zrobić wielkie odliczanie do czasu premiery oraz kupić szampany, fajerwerki i co kto lubi... ;)

***

  • Gość
Gothic 3
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 05, 2006, 07:25:44 pm »
A czemu nie? :p

Bo Gothic w Polsce pojawi się trochę później- 3 listopada. Widzę, że znowu dostaniemy trochę bzdetów, jako wersję super-deluxe ;)

Offline Velociraptor

Gothic 3
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 05, 2006, 09:38:29 pm »
Trójeczka zapowiada się na murowany HIT - szczególnie dla fanów serii, dla których oczywiście będzie obowiązkowa :D (o ile fani Gothica zdołają ją odpalić :( mnie niestety czeka najpierw upgrade pieca :( ) Pozdro  ;)
img]http://img59.imageshack.us/img59/5776/userbar378377de9.gif[/img]

"Możecie mnie zabić ale nie odbierzecie mi wolności"

gość1

  • Gość
Gothic 3
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 30, 2006, 05:42:42 pm »
Na Gildii Gier Komputerowych pojawiły się dwa nowe teksty dotyczące Gothic`a. Pierwszy to beta test gry - zobaczcie, czego możecie się spodziewać po najnowszej odsłonie sagi. Drugim jest opisem świata sagi w pigułce. Zapraszam do przeczytania obu i polemiki.

Offline Freecel

Gothic 3
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 31, 2006, 09:54:23 pm »
Już sie niemoge doczekac kiedy sobie pogram w Gothica, prawdopodobnie to bedzie najlepsza cześc w jaką grałem, nie tylko pod względem graficznym a także pod względem fabuły. Mam też nadzieje że mi pójdzie na wyzszych detalach niż średnie  :?
MD64 3500+ / ATI Radeon X1800GTO /
GEIL PC2-6400 800MHz DDR2 Ultra Dual Channel Kit (2x 512Mb) / Asus M2N4-SLI / SB Audigy 4 / LG L1952TQ 19'

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Gothic 3
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 01, 2006, 08:42:48 am »
Z tego co mi kumpel mówił to ma strasznie pokręconą fabułe i klimat już nie ten.Jednak sprawie sobie Gothica żeby ujrzeć na własne oczy.

@Deathscythe aka coen:
Jak testowałeś beta wersje to było zaklęcie o nazwie "Krzyk śniącego"?
Swego czasu było głośno i tym w necie.Wg pogłosek to miało być naprawde silne zaklęcie i wywoływało spory dmg.Można go urzyć raz na całą gre.
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

gość1

  • Gość
Gothic 3
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 01, 2006, 09:40:24 am »
Cytat: "Follow Me"
Jak testowałeś beta wersje to było zaklęcie o nazwie "Krzyk śniącego"? Swego czasu było głośno i tym w necie.Wg pogłosek to miało być naprawdę silne zaklęcie i wywoływało spory dmg.Można go użyć raz na całą grę.


Raczej się z tym nie spotkałem. Miałem okazję pograć tylko w początkowy fragment gry, a w księdze owy czar się nie znajdował. Możliwe, że jest ukryty gdzieś dalej.

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Gothic 3
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 01, 2006, 09:37:37 pm »
Cytat: "Deathscythe aka coen"
Cytat: "Follow Me"
Jak testowałeś beta wersje to było zaklęcie o nazwie "Krzyk śniącego"? Swego czasu było głośno i tym w necie.Wg pogłosek to miało być naprawdę silne zaklęcie i wywoływało spory dmg.Można go użyć raz na całą grę.


Raczej się z tym nie spotkałem. Miałem okazję pograć tylko w początkowy fragment gry, a w księdze owy czar się nie znajdował. Możliwe, że jest ukryty gdzieś dalej.


Ale grałeś lajtsajdem(tak jak zwykle...) czy darksajdem(zkumplowałeś się ze śniącym)? Bo ponoć owy spell mozna urzyć tylko kiedy jesteś darksajd.
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

gość1

  • Gość
Gothic 3
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 01, 2006, 11:22:35 pm »
Na początku za bardzo wyboru nie było (zastrzegam, że to początek gry). Moja gra ograniczyła się raptem do wykonania paru questów dla buntowników i dosłownie kilku dla orków, więc nie wiem, czy można, czy też nie skumplować się ze śniącym ^^

Offline Krova

Gothic 3
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 02, 2006, 02:58:09 pm »
Oho, mój kumpel właśnie dostał kurierem Gothica 3. Nie wiem, co ludzie widzą w tej grze, nigdy nie przypadła mi do gustu. Jedynkę przeszedłem za 2gim podejściem, dwójkę odinstalwoałem po 3 minutach gry.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Gothic 3
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 02, 2006, 05:09:06 pm »
Cytat: "Krova"
Oho, mój kumpel właśnie dostał kurierem Gothica 3. Nie wiem, co ludzie widzą w tej grze, nigdy nie przypadła mi do gustu. Jedynkę przeszedłem za 2gim podejściem, dwójkę odinstalwoałem po 3 minutach gry.


To nie zaczynaj 3.Z tego co mi kumpel mówił to klimat gdzieś zaginał a fabuła jest bardziej pokręcona niż oblivion. :?
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Frey Ikari

Gothic 3
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 02, 2006, 05:47:29 pm »
Cytuj
a fabuła jest bardziej pokręcona niż oblivion.

Hmmm..., ale czy to źle...??

 

anything