trawa

Autor Wątek: Gothic 3  (Przeczytany 31046 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Saladyn

Gothic 3
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 02, 2007, 05:50:40 pm »
Tu się nie postarali.
W Thiefie niby też grasz określoną postacią, ale Garrett w przeciwieństwie do tej plewy gotikowej, porządny gość jest :)
A ja mam na avatarku Mangekyou Sharingana którego osiągnął Itachi"

Jestem cyckami Genesisa P-Orridga

Offline Sony

Gothic 3
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 15, 2007, 08:35:13 am »
Ja nie rozumiem zachwytów nad Gothic 3.
Pomijając absurdalnie wysokie wymagania sprzętowe - grafika gorsza niż w Oblivionie a chodzi dużo wolniej.  :D
To spodziewałem się czegoś więcej. Zadania to zawsze to samo, Przynieś, Poszukaj, Zabij. Ograniczenia, i to głupie, jak jesteś dobry to się nie nauczysz Walki Dwoma Brońmi. Uczą tego Assasini a jedyny sposób dostania się do nich to wycinka tych dobrych. KICHA. Zupełnie nie użyteczne bloki, dziwne sposoby walki, nie możliwość włączenia "Trybu Śmierci" czemu biję płazem? Zamiast normalnie zabijać? Błędy, setki i tysiące błędów. Gra która ma rzekomo być lepsza od Oblivion'u takie twierdzenie to chyba ktoś nie normalny może przedstawiać. W Obku dziki mi nie latały, postacie nagminnie nie "olewały" mnie - ja z wypełnionym questem wracam a zleceniodawca ani me, ani be, ani kukuryku. O nagminnie zapadajćych się postaciach nie wspominam. Oraz o tym, że im dłużej gramy tym Gothic 3 zwalnie, średnio co 3 godziny musze restartować kompa.
Gothic 3 pozostanie dla mnie największym rozczarowaniem i dziadostwem 2006. Nawet Daggerfall miał mniej błędów.
Zaś fabuła? Cóż, oklepana, brak fajnych zadań z jajem. Wszystko na jedno kopyto. I łażenie, bez sensowne łażenie. Na poczatku było fajnie, później już nie. W Oblivionie opcja Szybkiej Podróży była świetna. W końcu ile razy można się zachwycać okolicą, jeśli po raz setny przemierzasz trasę z A -> B. Tymczasem okolo 70% Gothica spędziłem na podróżach.

I ostatnia WADA. W Oblivionie mogłem sobie stworzyć APETYCZNĄ, sexy samiczkę, której powabne wdzięki oglądałem z Trzeciej osoby. A w Goticu ? Cóż zostałem skazany na du... jakiegoś pacana. Co ja Gej jestem ? :D :D

Sumując : napaliłem się na Gothica jak szczerbaty na suchary i dostałem takiego kopaw d.. że aż przykro. Do tej pory nauczony doświadczeniem po Gothicu 2 i Morrowind oczekiwałem czegoś super. Jeśli Oblivion stanął na wysokości zadania, tak Gothic 3 się stoczył strasznie. Oba cykle dażę sentymemtem, i oba miały u mnie znak równości, może z przewdą The Elder Scrolls - za większą ilość modów i dodatków.

Wtórność, miernośc i beznadzieja. Grę ukończyłem na wszystkie sposoby. Czy wrócę? NIE, do Oblivionu wracać będę, do Gothica 3, na pewno nie. Może za dwa lata jak porządnie ją zpaczują.

Na koniec zapowiedziano, że GOTHIC 4 nie będzie. Może to i lepiej, jak by mieli odstawić taką manianę jak w przypadku "trójki"

Rozczarowanie roku 2006 - pierwsze miejsce zasłóżenie zajmuje Gothic 3.

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Gothic 3
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 15, 2007, 01:21:17 pm »
W trakcie resetowania komputera proponuje poczytać słownik języka polskiego. Naprawdę warto.

    

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Gothic 3
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 15, 2007, 03:09:43 pm »
Rzeczywiście, jeden bardziej oczywisty błąd, i już powód by się czepić :roll:

Offline Sony

Gothic 3
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 15, 2007, 07:03:55 pm »
Aby był jeden - ale za każdym razem jak zaczynam grać to pojawiają się nowe błędy. W różnych miejscach. Optymalizacja kodu woła o pomstę do nieba. W obecnej formie to mamy Betę, wczesną Betę a nie końcowy produkt. Zaś numer z uniejętnością Trucizny to co? Czasu zabrakło? To wystarczyło ukryć ją a nie zostawić na widoku, efekt taki, że jest a nie ma. Jeśłi porównuję Gothica 2 z 3 to 2 jest dużo lepsza, bardziej stabilna. Grafika ? Co mi po grafice jak non stop mam błędy.

Myślę, że Gothic 3 stanie się grywalny za półroku. Pojawią sie pożąden patche, znikną duże błędy i wkońcu będzie można grać.

Ja czuję się oszukany wydałem nie małe pieniąze a dostałem szajs. Jeśli w Oblivion mogłem grać pięć godzin non stop i nic mi się nie haczyło, zwieszało, zwalniało a w Gothica 3 nie mogę to coś jest nie tak.

Offline Setsuna Mudo

Gothic 3
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 15, 2007, 07:22:43 pm »
Cytuj
Rozczarowanie roku 2006 - pierwsze miejsce zasłóżenie zajmuje Gothic 3.

Dla mnie osobiście takim rozczarowaniem jest przedostatni Twój post tutaj. :?
Dodam też że Oblivion jakoś mnie nie zachwycił.
img]http://xs210.xs.to/xs210/06525/syg2AS.jpg[/img]

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Gothic 3
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 15, 2007, 09:43:23 pm »
@ Sony - mam wrażenie, że Wilkowi Stepowemu chodziło o błędy które wskazałem w swoim poprzednim poście (Twoja minirecenzja G3).

@ Wilk Stepowy - cenię sobie poprawność i spójność języka tak mówionego, jak i pisanego. Jeśli ktoś cokolwiek pisze to niech pisze poprawnie. Innymi słowy - szacunek dla czytającego.