trawa

Autor Wątek: Mandragora - polityka, plany wydawnicze...  (Przeczytany 178151 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Mandragora - polityka, plany wydawnicze...
« Odpowiedź #1020 dnia: Styczeń 29, 2009, 04:54:46 pm »
W sumie tak ale ile takich osób jest które maja wszystkie 4 HC'ki?

Ja mam pierwsze trzy HC'ki. Czwartego nie kupilem, bo:
- mial na grzbiecie cyferke 6, co klocilo sie troszke z cyklem :)
- zawieral 1 TPB, podobnie jak Counterfifth, a kosztowal 2 razy tyle.
- byl przetlumaczony na polski (i kto zagwarantuje z e w duchu oryginalu?)

Tak wiec tomy 6-9 mam po angielsku, a dalej czekam na okazje.

Vagabond to dla mnie numer 1 z Mandry, numer dwa to bylby kolejny Essentail Punisher, ale juz mam w oryginale. Wilka tez zawsze chetnie kupie.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline pitupit

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Total likes: 0
  • watchmen's time
Odp: Mandragora - polityka, plany wydawnicze...
« Odpowiedź #1021 dnia: Marzec 18, 2009, 09:39:47 am »
a ja olalem pierwsze 3  hc 100 nabo mandragory jak zobaczylem ze sa klejone. a opowiesci forumowiczow o rozsypujacej sie po pierwszym czytaniu drozyznie w ladnej okladce tylko potwierdzily ze dobrze zrobilem. a ze lubie mocno te stapajaca po ziemi i grzebiaca w rynsztoku serie to oprawilem sobie 9 miekkich tomikow u zaprzyjaznionej introligator. a potem pojawilo 6 stop w hc... i coz ja na to... kupilem przezroczysta okladke zeby sie nie pobrudzilo. i stoi sobie taki zestaw na polce. moze nie jest to szczyt kompozycyjnej harmonii. ale gdy zajrzy sie do srodka....

a teraz odkladam pieniazki na hc oryginalne. i jak sie zaden pl wydawca nie pokwapi to se zamowie hurtowo samurai, hardway, strychnine. wystrugam  jakas gustowna przegrodke i oddziele nia te 2 czesci kolekcji. i zaczne odkladac na kolejne 4 tomy juz tylko w oryginale.

a w kwietniu...
http://www.dccomics.com/vertigo/comics/?cm=11192
nauczyciel angielskiego szuka pracy miedzy gdynia i wejherowem

Offline BRK

Odp: Mandragora - polityka, plany wydawnicze...
« Odpowiedź #1022 dnia: Maj 23, 2009, 08:05:37 pm »
Mandragora się w necie pojawiła, dokładniej na allegro...
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3787155

Offline spidey

Odp: Mandragora - polityka, plany wydawnicze...
« Odpowiedź #1023 dnia: Maj 23, 2009, 09:20:02 pm »
Pytanie do osób które już coś kupowały - czy tym zwrotom dużo brakuje do ideału? Czy raczej stan niespecjalny? Chodzi mi głównie o Essentiale.

Offline Dembol_

Odp: Mandragora - polityka, plany wydawnicze...
« Odpowiedź #1024 dnia: Maj 24, 2009, 05:29:20 pm »
Wykupiliście mi Conana :( Nie lubię was.

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Mandragora - polityka, plany wydawnicze...
« Odpowiedź #1025 dnia: Maj 24, 2009, 08:04:51 pm »
Pytanie do osób które już coś kupowały - czy tym zwrotom dużo brakuje do ideału? Czy raczej stan niespecjalny? Chodzi mi głównie o Essentiale.
Kupowałem Venomy dawno temu: zakurzone okładki, czasem rysy i obtarcia, przyklejone ceny, nie tylko z tych łatwo odklejalnych.
Generalnie jeśli coś można jeszcze kupić normalnie, to nie brałbym od Mandry - poszukałbym na allegro "raz czytanych".
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline m010ch

Odp: Mandragora - polityka, plany wydawnicze...
« Odpowiedź #1026 dnia: Maj 24, 2009, 08:56:50 pm »
Tym bardziej, że większość (jeżeli nie wszystko) tego co oferuje Mandra w podobnych cenach znaleźć można chociażby na Incalu i to nówki nieśmigane.

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Mandragora - polityka, plany wydawnicze...
« Odpowiedź #1027 dnia: Maj 24, 2009, 08:59:31 pm »
No niestety Essentiale mają tak samo drogie, jak niegdyś. No ale gdzie sklep, a gdzie zwroty z magazynów.
Ale powtarzam: cena to jedyny plus, chyba, że będziesz miał szczęście i trafisz ideał z magazynu (jak niektóre "Kingdom Come" na allegro ;) )
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline Death

Odp: Mandragora - polityka, plany wydawnicze...
« Odpowiedź #1028 dnia: Maj 25, 2009, 12:02:07 am »
chyba, że będziesz miał szczęście i trafisz ideał z magazynu (jak niektóre "Kingdom Come" na allegro ;) )

Przychylam posta  :D

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Mandragora - polityka, plany wydawnicze...
« Odpowiedź #1029 dnia: Maj 25, 2009, 12:43:25 pm »
Warto dodać, że na promocji w multiversum oryginalne essentiale Daredevila po 28zł można dostać.
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline Roy_v_beck

Odp: Mandragora - polityka, plany wydawnicze...
« Odpowiedź #1030 dnia: Maj 29, 2009, 07:08:50 pm »
Dzień po zaksięgowaniu wpłaty otrzymałem już komiksy, więc tempo zabójczo szybkie i muszę powiedzieć, że są w świetnym stanie. Okładki może nie błyszczą, ale są nie naruszone, w środku też wszystko ok. Naprawdę jestem zadowolony z tych zakupów.
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

Offline kas1

Odp: Mandragora - polityka, plany wydawnicze...
« Odpowiedź #1031 dnia: Maj 29, 2009, 08:19:22 pm »
Przekonałeś mnie. Złożyłem spore zamówienie.

Offline adro

Odp: Mandragora - polityka, plany wydawnicze...
« Odpowiedź #1032 dnia: Maj 30, 2009, 03:31:44 pm »
Kurcze tak zerknalem na komentarze mandragory i w jednym z nich z 15 maja 2009 wydawnictwo zaznacza, ze mandra nie zbankrutowala. Skoro kondycja finansowa mandragory nie jest taka zla, to dlaczego wydawca ten nie kontynuuje dzialalnosci wydawniczej
Co z kolejnymi tomami samotnego, vagabonda, transmetropolitana, 100 naboi, essentiali.
jesli mandra jest trupem to po co pisaliby, ze cytuje
"Proszę również o nierozpowszechnianie nieprawdziwych informacji dotyczących kondycji finansowej wydawnictwa Mandragora"
dziwne to wszystko...
pozdro   
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline yurek1

Odp: Mandragora - polityka, plany wydawnicze...
« Odpowiedź #1033 dnia: Maj 30, 2009, 08:15:54 pm »
"Proszę również o nierozpowszechnianie nieprawdziwych informacji dotyczących kondycji finansowej wydawnictwa Mandragora"
może ten fragment równie dobrze oznaczać, że nie tylko zbankrutowała, ale i ma kolosalne długi.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline badday

Odp: Mandragora - polityka, plany wydawnicze...
« Odpowiedź #1034 dnia: Maj 30, 2009, 09:52:51 pm »
A Mandragory czasem nie wchłonęło wydawnictwo Demart?
Tyle że oni to wydają atlasy i książki historyczne i "historycznopodobne" a nie komiksy.

 

anything