Autor Wątek: ''AKIRA'' w ''Kinie Domowym'' - wrażenia ;)  (Przeczytany 8218 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Abi-san

''AKIRA'' w ''Kinie Domowym'' - wrażenia ;)
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 06, 2006, 08:28:13 am »
Udało mi sie wreszcie znalezc PowerDVD 6.0 z obsluga DTS :). Wrazenia dzwiekowe - calkiem pozytywne, niestety na moim 2.1 o dzwieku przestrzennym moge tylko pomarzyc...

Co do GITS SAC to tak sobie licze i licze.... seria ma 26 odcinkow po 2 odcinki na plyte to daje 13 a nie 14... chyba ze na tej 14 wyjdzie cos co nazwano GITS SAC Movie i jest kompilacja serii TV z paroma nowymi scenkami i zremasterowanym dzwiekiem. Co ciekawe sam film wydano w wersji dwuplytowej gdzie na drugiej plycie byly jakies bonusy i 30 minut miniaturek pod nazwa Tachikoma Special. Czy tak czy siak ta czternasta plytka mi nie pasuje :/
a już znam te wasz obserwacje, podłączycie mnie do prądu i będziecie patrzeć jak się wychylam...

grzybek

  • Gość
''AKIRA'' w ''Kinie Domowym'' - wrażenia ;)
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 06, 2006, 08:45:47 am »
Moga sie pojawic niebawem w Polsce anime niszowe. Wiadomosc z pewnego zrodla. Trwaja wlasnie do tego przygotowania. Nie bedzie to jakos DVD ale przynajmniej legalne. Nie wiem na razie jak bedzie z tlumaczeniami ale wszystko w swoim czasie...

Tak wiec chyba akurat w tej brazny jest coraz lepiej.

Offline Radagajs

Re: ''AKIRA'' w ''Kinie Domowym'' - wrażenia ;)
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 06, 2006, 01:13:03 pm »
Cytat: "ambre"
Dźwięku japońskiego nie uświadczyłam w swoim wydaniu (błąd? żart? niekonsekwencja? ściema?...),


ŁOŁ.

Jest.
Zdecydowanie.

Offline KoZZ

''AKIRA'' w ''Kinie Domowym'' - wrażenia ;)
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 06, 2006, 05:49:37 pm »
Cytat: "Abi-san"
Co do GITS SAC to tak sobie licze i licze.... seria ma 26 odcinkow po 2 odcinki na plyte to daje 13 a nie 14... chyba ze na tej 14 wyjdzie cos co nazwano GITS SAC Movie i jest kompilacja serii TV z paroma nowymi scenkami i zremasterowanym dzwiekiem. Co ciekawe sam film wydano w wersji dwuplytowej gdzie na drugiej plycie byly jakies bonusy i 30 minut miniaturek pod nazwa Tachikoma Special. Czy tak czy siak ta czternasta plytka mi nie pasuje :/
bzdury

mam nadzieję, że wydadzą to normalnie tzn. 3/4 odcinki na płytę (wtedy 7 płyt to cała pierwsza seria^^)

no i trzeba jeszcze dodać, że serial wcale taki dobry nie jest  :?

do kinówek temu daleko

ale to tak na boku :)
FOR YOUR CONSIDERATION

Offline Abi-san

''AKIRA'' w ''Kinie Domowym'' - wrażenia ;)
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 10, 2006, 06:36:05 pm »
Nie wiem czy to ma byc 13 czy 14 plyt (zreszta o jakie bzdury chodzi ??  :p ) natomiast wiem ze GITS TV 1 seria ma odcinkow 26
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=247
a nie 21 czy 28
co do GITS SAC Movie to prosze :
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3431
z opisem co jest na jakiej plycie DVD

Co do ilosci odcinkow mysle ze na 99,9% beda 2 na plyte - wiecej plyt to wiecej kasy dla wydawcy - po prostu :p
a już znam te wasz obserwacje, podłączycie mnie do prądu i będziecie patrzeć jak się wychylam...

Offline steelie

''AKIRA'' w ''Kinie Domowym'' - wrażenia ;)
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 23, 2006, 03:00:41 pm »
Miałem już ściągniętą Akirę, ale okazało się, że z francuskim dubbingiem. I tak bym obejrzał, ale na szczęście wtedy wyszło DVD. Super, od razu sobie kupiłem. Jakość bardzo dobra, japońska wersja w DTS (oglądane na zestawie głośników... Poezja!). Klasyka w świetnym wydaniu.

 

anything