trawa

Autor Wątek: TK 2300 WI  (Przeczytany 950 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline malal

TK 2300 WI
« dnia: Luty 02, 2006, 10:11:02 am »
King - 5 w latanie ward na 4+ dwurak
licz-hierophant
licz - scroll
licz - scroll
3 rydwany
3 rydwany
25 lucznikow fcg wskrzeszanie
16 kawy fcg war banner
skorpion
skorpion
4 carriony
3 ushabti
gigus
katapulta

 versja druga
King - 5 w latanie ward na 4+ dwurak
licz-hierophant
licz - scroll
licz - scroll
3 rydwany szt muzyk
25 lucznikow fcg wskrzeszanie
16 kawy fcg war banner
skorpion
skorpion
5 carriony
4 ushabti
gigus
katapulta

Obie maja 3 liczy :cry: ale co widze propozycje ropzy to widze ofens na 2 magach ze scroalmi albo pieszy ofens na 9 dd albo na duzym i malym magu......ze scrolami :roll:
unelord ma tylko 9 ld poniewaz jest........
.....plochliwy :D

Shino

  • Gość
TK 2300 WI
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2006, 10:52:27 am »
1) masz 3 magow (jak na warzywo za duzo;])

2) oklepany standard na krolu

3) jak sam kombinowalem rozpe to dalem tylko jednego scorpa zawsze wyglada lepiej (daj swarmy... na maszyny dzialaja tak samo, a juz inna jednostka)

Offline malal

TK 2300 WI
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2006, 10:54:15 am »
wiesz mam inny pomysl na herosow ale daje wiekszego kopa w magi niz to....... :lol: a co do kinga.....oklepany? prosze cie....... :badgrin:
unelord ma tylko 9 ld poniewaz jest........
.....plochliwy :D

Offline Kołata

TK 2300 WI
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 02, 2006, 11:11:58 am »
nie no.. następny..

gdzie jest klimat i gdzie plewy?

ludzie, trochę inwencji!!



ps. aż mi się głupio wypowiadać w każdym temacie i krytykować :/ ale co tam. nie chcę potem trafić na takie pseudoklimatyczne rozpy jak ta i dostać 20:0 bez chwili zabawy...
eźdźcy Hardkoru jadą do oporu!!

Offline malal

TK 2300 WI
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 02, 2006, 11:14:00 am »
Cytat: "Kołata"
nie no.. następny..

gdzie jest klimat i gdzie plewy?

ludzie, trochę inwencji!!



ps. aż mi się głupio wypowiadać w każdym temacie i krytykować :/ ale co tam. nie chcę potem trafić na takie pseudoklimatyczne rozpy jak ta i dostać 20:0 bez chwili zabawy...


OK wskaz mi w TK plewy? hmm patrzce cory nie mam tylko Lekkiej kawy...speciale nie wzialem "slabej i wogole z dupy" gwardi bo wiadomo ze to slaba jak cholera jednostka...rary.......yyyyyy kurde nieno zapomnialem casketa ;)

wiec wez podrecznik TK i pokaz swoj obraz tej armii klimatycznie...a i pamietaj ja nie maszeruje i moje cory bez pomocy magii przegrywaja ze wszystkim.....pokaz KOLATA kliamtyczne TK
unelord ma tylko 9 ld poniewaz jest........
.....plochliwy :D

Offline Kołata

TK 2300 WI
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 02, 2006, 11:31:33 am »
no więc prosze bardzo:

po pierwsze - jaki fluff do tego dorobisz?

wskazac Ci klimatyczne opcje? np 6 a nie 3 rydwany w jednym oddziale. i najlepiej 2 takie oddziały.  albo więcej uszatek.
przyznaję Ci rację, że w TK nie ma zbyt wielu jednostek do wyboru. ale da się. kloc z włóczniami? icon bearer? nikt tego prawie nie wystawia. tylko 16 kawy, skorpiony itd..

jakie wybrać rary? a może nie wybierać, albo tylko jeden co by bardziej fluffowo pasował.

z bohaterów dał bym kinga, icon bearera i 2 licze.

no i itemy których nigdy nie dawałeś. spróbuj. to nie takie skomplikowane klimatycznie splewić rozpę :D ;)

pozdro!!
eźdźcy Hardkoru jadą do oporu!!

Offline malal

TK 2300 WI
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 02, 2006, 11:36:34 am »
6 rydwanow coz........a widzisz drogi pkt pkt;p a spytam sie czemu dales az 3 odzialy goblinow u siebie? nie lepij bylo jeden odzal a za te pkt wystawic dodatkwoe orki? a moze tak 40 osobowy odzial orkow savegy? co do splewiania ropzy to prosze bardzo moge twoja splewic..tak samo jak wystawienie 25 BU z banner of buchery oraz danie kavie +1 mv banner ech widze ze krytykujesz naokolo a sam nie lepszy
unelord ma tylko 9 ld poniewaz jest........
.....plochliwy :D

Offline Kołata

TK 2300 WI
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 02, 2006, 11:47:36 am »
hehe, ciekawe co by bezstronne osoby powiedziały o porównaniu naszych rozp.
fakt, w mojej rozpie są silne punkty (a raczej jeden mocny oddział big uns). tylko zastanów się ile ja zapłaciłem pts za taki klocek piechoty...
a Ty nie wystawiłeś nic plewnego jak na mój gust. zresztą nie ma się co specjalnie sprzeczać. sędziowie ocenią :)

ja po prostu wygłosiłem swoją opinię na temat Twojej rozpiski :)
eźdźcy Hardkoru jadą do oporu!!

Offline pingus

TK 2300 WI
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 02, 2006, 04:30:38 pm »
Malal: chcesz splewić rozpę bierz halflingi z DoW i nie marudź. ;)
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline szczurek

TK 2300 WI
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 03, 2006, 12:08:08 pm »
a mnie zastanawia jak by sie zrobilo ofens na chariota gigusiach i skorpach (z 1-2 + ewentualnie ushatki i carriony zeby tyle skorpow nie dawac :D)czy by to przyjeli ??? w koncu mal kto czyms takim gra  ;)  :D

 

anything