Autor Wątek: WBW czyli turniej wolnego mikrofonu  (Przeczytany 1444 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline korzen

WBW czyli turniej wolnego mikrofonu
« dnia: Luty 03, 2006, 09:54:48 pm »
Co myslicie o Wilekiej Bitwie Warszawskiej ?? <WBW>

WBW(dla nieponiformowanych : są to zawody w nawijaniu na dany temat przez 90 sekund aktualnym mistrzem freestyl'u jest POGO )


Wydaje mi sie ze WBW daje nowe perspektywy polskiemu HH .Dzieki WBW powstał np. Pan duze P . mna akurat to zajebiscie kreci i moge tego słuchac godzinami . A jest naprade tego duzo ,sumując wbw z lat 2003-2005 .

Sedziemi są Yakooza i flinston trzeci sedzia z tego co wiem  jest co roku inny !! Impreze prowadzi od 2004 roku "Fany"

Walki toczą ze soobą MC's (Master of Ceremony) popisując sie swoimi umiejetnosciami składania rymów.

Panują tam pewne zasady <podam 3 najwazniejsze>

1.Niepowinno uzywac sie disów na rodzine (jezeli ktos uzywa ma mniejszy wzgled u sedziów0

2.Niemile widzianą są zapozyczenia tekstów od innego MC albo piosenek .

3.niepowinno sie przekraczac 90 sekund poniewaz ze kazdą sekunde po czasie sedziowie odejmuja punkty ..


...no i to by było chyba na tyle o mojej pasji ... :arrow: szczała
kate 4 life

Offline Bałkot

WBW czyli turniej wolnego mikrofonu
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2006, 10:58:52 pm »
Moim zdaniem Wbw to najlepsza impreza Polskiego Freestylu. Aby wziąc udział w turnieju wbw trzeba się zakfalifikować poprzez dobry start w poprzedzających ją Gran Prix 3miast każdy chyba wie o co chodzi.
Dzięki wbw zasłynął Pan duże P a mistrzem freestylu na temat jest Tetris i to bez dwóch zdań . Ale kto jest najlepszy trudno powiedzieć poziom umięjętności chłopaków rośnie z dnia na dzień.Jest jeszcze jedna sprawa w Wbw niebierze udziału OSTR jeden z najlepszych Mc tego kraju. On też dużo potrafi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!