trawa

Autor Wątek: Animacje (nie rysunkowe)  (Przeczytany 10644 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Animacje (nie rysunkowe)
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 28, 2006, 09:02:57 pm »
Cytat: "Clayman_"
Cytat: "turucorp"
tylko to co mu podchodzi ("Iniemamocni" juz sie nia zalapali :roll: )

gdy temat byl zakladany iniemamocnych jeszcze nie bylo


a to juz problem zakladaczy tematow, ze jak chca o czyms pogadac to moglo by aktualizowac swoje tematy :roll:

Offline Clayman_

Animacje (nie rysunkowe)
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 28, 2006, 09:36:36 pm »
masz  racje
takie przewinienia powinny byc karane ostem :roll:
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline turucorp

Animacje (nie rysunkowe)
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 28, 2006, 09:43:07 pm »
Cytat: "Clayman_"

takie przewinienia powinny byc karane ostem :roll:


lepiej zrywaniem paznokci :roll:
a tematy sa jak dzieci, jak juz go ktos splodzil, to milo by bylo gdyby o niego zadbal, szczegolnie jesli temat przerasta autora :roll:

Offline [robak]

Animacje (nie rysunkowe)
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 28, 2006, 09:48:35 pm »
Fantastyczna sprawa sie odbywa w animacjach z serii Wallace i Gromit. Tam dopiero sie musza napracowac. Podziwiam to, znakomite.

Offline krytyk

Animacje (nie rysunkowe)
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 09, 2006, 11:41:25 am »
Cytat: "turucorp"
Cytat: "Clayman_"

takie przewinienia powinny byc karane ostem :roll:


lepiej zrywaniem paznokci :roll:
a tematy sa jak dzieci, jak juz go ktos splodzil, to milo by bylo gdyby o niego zadbal, szczegolnie jesli temat przerasta autora :roll:


Cóż ja biedny zajczek moge powiedziec w obliczu takiej krytyki?
Może tylko no skoro mnie temat przerasta to na pewno mądrzejszy kolega turucorp podzieli sie tu z nami swoja wiedzą, bo jak wiadomo nie od dziś na tym forum to on wszystkie rozumy pozjadał. Napisze cos ciekawego i madrego oczywiscie o animacjach? No bo chyba ma cos do powiedzenia po za sadystycznymi komentarzami?

Offline turucorp

Animacje (nie rysunkowe)
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 09, 2006, 01:47:26 pm »
Cytat: "krytyk"

Cóż ja biedny zajczek moge powiedziec w obliczu takiej krytyki?
Może tylko no skoro mnie temat przerasta to na pewno mądrzejszy kolega turucorp podzieli sie tu z nami swoja wiedzą, bo jak wiadomo nie od dziś na tym forum to on wszystkie rozumy pozjadał. Napisze cos ciekawego i madrego oczywiscie o animacjach? No bo chyba ma cos do powiedzenia po za sadystycznymi komentarzami?


cos madrego niekoniecznie, cos nowego i byc moze ciekawego (przynajmniej dla Ciebie) prosze bardzo.
Oscary 2005, trzy dlugometrazowe filmy animowane, z czego dwa "nie rysunkowe" i jakos oba nie maja nic wspolnego z 3D, ciekawe? :roll:

 

anything