trawa

Autor Wątek: Zapraszam do konkursu !  (Przeczytany 5577 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jolina

Zapraszam do konkursu !
« dnia: Luty 06, 2006, 10:02:15 pm »
Czy spotkaliście się moze z mangą lub anime o tytule Fruits Basket ? Tak ? To zapraszam serdecznie do wziecia udziału w konkursie FB na najleprze Doujinshi!

www.fruits-basket.blog.onet.pl

 Główną nagrodą jest importowany prosto z Japonii, niedostępny na europejskim rynku ołówek Fruits Basket ( można zobaczyć fotki ), drugą nagrodą jest maxi plakat Fruits Basket o wymiarach 62 x 48 cm.

Jeśli nie znacie jeszcze Fruits Basket, zajrzyjcie na angielską oficjalną stronę www.fruits-basket.com, lub zajrzyjcie na mojego bloga którego adres podałam powyżej.

Więc jeśli posiadacie talent do rysowania i nie macie akurat nic innego do roboty, to złapcie za ołówki i narysujcie mi piękne Doujinshi !

Najlepiej tylko pojedynczy rysunek ^^

Offline Beryl

Zapraszam do konkursu !
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2006, 10:10:55 pm »
Może ja się czepiam, ale pojedynczy obrazek to nie jest raczej fanart?

Po drugie - do kiedy ten konkurs, czy spodziewasz się obrazka czy może komiksu, po trzeice - twój adres, bo jak chcesz tego obrazka?
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline Jolina

Zapraszam do konkursu !
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2006, 10:08:43 am »
Po pierwsze - dzieki za wyprowadzenie mnie z błędu, myślałam że Doujinshi to ogólnie wszystko co fani produkują na temat swych ulubionych mang i anime

Po drugie - kliknij na podany link, a dowiesz sie o szczegółach konkursu. Czyli do kiedy, czego się spodziewam i adresik też tam jest. Ale okay, ruch myszką jest cieżki więc napiszę. Konkurs jest do 14 lutego, wyślijcie mi rysunek Fruits Basket jaki tylko chcecie, tylko musi być wasz, nie kopiowany, może byc też narysowany na kompie, a adresik - gatys_ariadna@yahoo.com  :)

Offline Qraq

Zapraszam do konkursu !
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2006, 12:28:00 am »
Zalecam mniej oczoj***e kolory. Cięzko jest sie doczytać. I może sie czepiam, ale plakat wydajemi sie lepszą I nagrodą ;) Ja tam zresztą rysowac nie umiem:P

Offline Jolina

Zapraszam do konkursu !
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2006, 07:35:41 am »
No nie wiem, mnie lepszą nagrodą wydaje sie własnie ołówek, obrazki takie jak plakat można sobie z neta ściągnąć, a ołówek jest cieżko dostępny.

 

anything