trawa

Autor Wątek: Overload  (Przeczytany 8520 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marchewa

Overload
« dnia: Marzec 20, 2003, 08:14:50 pm »
Mnie się podobał ale chciałbym usłyszeć opinie innych forumowiczów na temat tego komiksu
ar, War never changes...

Offline Sid

Overload
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2003, 09:35:55 pm »
Taak... Oddałem głos na kichę. Nie zachwycił mnie ten komiks; ogólnie cyberpunk dla mnie musi być podany w formie do strawienia. Cenię autorów za takie rzeczy jak 48 stron i Rezydenta (szczerze, wolałbym właśnie ten drugi tytuł zobaczyc w formie albumowej, najchętniej z ręcznie kładzionym kolorem - jak w antologii egmontowskiej).
I tyle.
History Abhors a Paradox"

Offline Rzezbiarz.wg

Overload
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2003, 10:07:01 am »
Moim zdaniem lepszy niz Breakoff.

Offline krytyk

Overload
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 21, 2003, 11:49:39 am »
Seria "Status 7" to jak na Polskie warunki naprawde coś (choć wolabym by rysunek był tu bardziej realistyczny, ale w porównaniu do tego co przezentuje wielu polskich rysowników, to dobra rzecz). Moim zdaniem widac tu ze autorzy się rozwijają (czego o wielu innych powiedzieć nie moge np. Gail).  "Oveload" prod pewnymi wzgledami przebija "Breakoff". Smutne jest że autorzy nie wspominają o cdn.

Offline Iberales

Overload
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2003, 04:58:29 pm »
OverLoad spodobał mi się - nie tak jak BreakOff ale nadal coś.
Poza tym wreszcie mamy sensowny CP w Warszawie :D
i]Pamiętajcie wy o mnie co sił! Co sił!
Choć przemknąłem przed wami jak cień!
Palcie w łaźni, aż kamień się zmienia w pył
Przecież wrócę, gdy zacznie się dzień[/i]

Offline aegirr

Overload
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 22, 2003, 04:13:14 pm »
Jak dla mnie to Break i Over są równie fajne. tak łasnie po rposu fajne, a co ważniejsze nasze, polskie. Tak se myślę, że kiedyś w koncu a Adlerze i Piątkowskim jakiś art napiszę fajny :)
angsta srangsta dupangsta

Offline ponury_jay

Overload
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 22, 2003, 04:49:24 pm »
Uwazam ze ten album jako jeden z niewielu polskich moznaby smialo zaprezentowac/wydac w innym kraju. (przy dobrym tłumaczeniu).

Offline aegirr

Overload
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 22, 2003, 07:54:05 pm »
Cytat: "ponury_jay"
Uwazam ze ten album jako jeden z niewielu polskich moznaby smialo zaprezentowac/wydac w innym kraju. (przy dobrym tłumaczeniu).


Popieram. Powiem nawet wiecej, mysle ze milaby on nawet szanse na spory sukces
angsta srangsta dupangsta

Offline freshmaker

Overload
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 22, 2003, 09:55:26 pm »
na stronie wewnetrznej jest napisane "w przygotowaniu:" i puste miejsce.  mam nadzieje ze bedzie wiecej gorskiego w wersji cp.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Szwi

Overload
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 01, 2004, 02:35:26 pm »
Adler i Piątkowski to IMHO światowy poziom. I to tak samo w kwestii scenariusza, jak i rysunku, co nie zdarza się często. Fabuła jest naprawdę pokręcona i przy tym trzyma się kupy. Graficznie jest to ideał, choć kolory w Overload miejscami trochę się ze sobą kłócą.
Gdyby jeszcze tylko albumy wychodziły częściej...
Ale... liczy się jakość, nie ilość i za to im chwała:)
nteligencja wcześnie wykryta jest uleczalna!

Anonymous

  • Gość
Overload
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 01, 2004, 03:01:19 pm »
moim zdaniem lepsze niż 48 stron, choć znalezienie sensu w tym komiksie też sprawia problemy

Offline hans

Overload
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 01, 2004, 04:31:07 pm »
Cytat: "freshmaker"
na stronie wewnetrznej jest napisane "w przygotowaniu:" i puste miejsce.  mam nadzieje ze bedzie wiecej gorskiego w wersji cp.


z tego co pamietam to status 7 mial byc trylogia. ale teraz a&p maja tyle do roboty ze np na taki marzec to sie chyba nie wyrobia. czy oni w ogole jeszcze pamietaja ta serie?

Mav82

  • Gość
Overload
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 03, 2004, 12:21:43 pm »
imo, bardzo fajny komiks

Offline pitupit

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Total likes: 0
  • watchmen's time
Overload
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 04, 2004, 01:12:20 pm »
solidna robota....jest akcja, intryga, komiks sf osadzony wreszcie w naszej miodem  i mlekiem płynącej krainie dziurawyh szos....jest świetna postać małego rozrabiaki....mnie mimo ze nie jestem wielkim fanem cyberpanka całokształt się podobał....a za fszysko zapłaciłem tylko 10 pln w kolporterze....wstyd się pszyznać ale w styczniu zamawiam dopieo breakoff
nauczyciel angielskiego szuka pracy miedzy gdynia i wejherowem

Offline Kurczaczek

Overload
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 04, 2004, 01:19:33 pm »
W sumie sie to niezle czyta, ale zaden z tego geniusz, taka tam strzelanka. Tez kupilem za 10 zł i uwazam to za dobry interes.
...