Autor Wątek: Great Teacher Onizuka  (Przeczytany 10951 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Great Teacher Onizuka
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 14, 2007, 10:53:22 am »
Jeśli chodzi o mangę to Polacy przetłumaczyli ją perfekcyjnie. Jeśli nie dało się przetłumaczyś niektórych żartów to przerabiali je na swój sposób. Na przykłed gdy Onizuka miał przystąpić do testów w gimnazjum to jedem z jego uczniów powiedział: "on nie odróżnie Marko Polo od Marka Pola." :lol:

Offline Shirosama

Great Teacher Onizuka
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 10, 2008, 02:10:18 pm »
Grafika śliczna czyli ten styl kreski, którego tak dawno nie widziałem w anime(jeśli wogóle coś podobnego widziałem). Muzyka taka sobie.
Właśnie obejrzałem GTO i od razu powiem, że zakończenie to totalna porażka. Nie wiem co oni myśleli(albo raczej nie myśleli) robiąc tak beznadziejne zakończenie. Pomijając jak się skończyło to ten ostatni odcinek był taki płytki jak kałuża. Miałem wrażenie że chcieli jak najszybciej to zakończyć i tylko pomyśleć że jeszcze dwa odcinki wcześniej już chciałem powiedzieć że to anime jest wprost genialne gdyż te odcinki na wycieczce były najlepsze, ale niestety jakby specjalnie chcieli kogoś zdenerwować tym beznadziejnym zakończeniem. Czy manga też się tak kończy ?

Offline Kainti

Great Teacher Onizuka
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 10, 2008, 02:45:13 pm »
Z tego co slyszalem od brata (sam anime nie ogladalem, tylko mange czytam) to anime konczy sie grubo przed polowa mangi. To zakonczenie pewnie jakies swoje wymyslili.

Offline Shirosama

Great Teacher Onizuka
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 10, 2008, 03:07:03 pm »
Ale z tym że ich na końcu opuszcza to chyba prawda ? Możliwe że jest o wiele więcej wątków przed tym ale chyba na końcu jest w ameryce.
Najlepiej by było jakby do końca został w tej szkole a po tym co pokazali w anime to nie popełnił żadnego przestępstwa znalazł sie w ameryce gdyż uciekał przed policją co w odniesieniu do anime nie ma sensu.

Offline Dino

Great Teacher Onizuka
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 06, 2008, 09:42:25 pm »
Kolejny temacik wygrzebnę :P

GTO według mnie jest genialnym anime, jednym z najlepszych jakie wudziałem (do zakupu mangi się przymierzam). Ale ja nie o tym. Oglądaliście może "Shonan Junai Gumi"? Jest to seria pięciu OAVek, które przedstawiają losy Onizuki i Danmy (najlepszy przyjaciel Eikichiego również znany z GTO, gdyby ktoś nie pamiętał to on miał warsztat samochodowy) kiedy jeszcze jako Onibaku byli prawdziwym postrachem w środowisku gangów ^^ Hisoria kręci się głównie wokół dwóch aspektów ich żywota - szukania guza (to znaczy obaj młodzieńcy kontra ci co to im się coś nie podoba ^^) oraz szukania dziewczyn (nawet w GTO Onizuka chciał stracić wreszcie dziewictwo (prawicyzm? xD)). Jak widać nic ambitnego, do tego kreska i animacja jest już dość stara ale muszę przyznać że ogląda się miło (przynajmniej z perspektywy fana GTO. Ot, taka ciekawostka ^^). Ja jestem jak na razie po trzech z pięciu części (średnio po ok. 50 minut każda) i fanom Onizuki mogę "Shonan Junai Gumi" z czystym sercem polecić ^^ Aha, seria jest też znana jako "Young GTO" ^^

Offline Shirosama

Great Teacher Onizuka
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 07, 2008, 12:51:51 pm »
W GTO ten styl kreski mi się szczególnie spodobał bo się znacznie wyróżniał od większości i to w dużej mierze powodowało naprawdę inny klimat.

Offline Syber

Great Teacher Onizuka
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 17, 2008, 02:31:04 pm »
Fakt Faktem GTO jest rewelacyjne :) kiedyś z mą dziewczyna całą serie anime naraz zobaczyliśmy i naprawdę było extra... Co to Filmu fabularnego - totalna klapa ...
Trzeba mieć do siebie jakiś dystans...