Autor Wątek: Chobits  (Przeczytany 130249 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Astaroth

Chobits
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 18, 2006, 09:15:26 pm »
Cóż, nie pokazano. Nie mniej, odniosłem wrażenie (i chyba to nie jest tylko wrażenie), że akcja Chobits dzieje się w tym samym "wszechświecie" co seria Angelik Layer ( jeden z rysunków, przedstawia własnie te małe roboty z tej mangi), tyle że później. Jej mąż, twórca persoconów, jest zatem też twórcą gry Angelik Layer. W tamtej mandzie chyba jego gębę pokazano.
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Beryl

Chobits
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 19, 2006, 07:14:19 pm »
I paru innych  - no, może nie paszcze - też. Siostra Minoru, Kaede, zdaje się w Angelicu występowała? W scenie jej zejścia jest parę osób z tej serii.
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline Astaroth

Chobits
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 19, 2006, 09:45:03 pm »
Angelica nie czytałem, jedynie parę screenów gdzieś widziałem, więc trudno mi potwierdzać, choć wiem, że panie z Clamp lubują sie w takich numerach  :)

edit:
ech te literówki...  :lol:
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Beryl

Chobits
« Odpowiedź #108 dnia: Lipiec 20, 2006, 07:17:08 pm »
Ba, a widziałeś Tsubasę? Tam Chii ma dopiero inną rolę.^^ Niedużą, ale za to jakby bardziej inteligentną. I lepszego faceta.
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline Astaroth

Chobits
« Odpowiedź #109 dnia: Lipiec 20, 2006, 07:48:06 pm »
Łaaa, nie kuś mnie!!!  :lol: ;)
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Frey Ikari

Chobits
« Odpowiedź #110 dnia: Lipiec 20, 2006, 08:25:28 pm »
Żadnej z tych produkcji nie widziałem ale proponuje skupić się na serii a nie offtopie...
Co sądzicie o tym facecie DragonFly?? W anime naprawdę mnie zdenerwował... SZczegolnie w odcinku porwania Chii.

Offline Beryl

Chobits
« Odpowiedź #111 dnia: Lipiec 20, 2006, 08:39:22 pm »
Czemu, fajny facecik. Z początku był trochę wkurzajcy ze swoim  podejściem do tego swojego laptopka, ale potem się trochę zreformował.Poza tym fajnie wisiał na tych Chii wypustkach. Możnaby rozwinąć sytuację i fajnego doujina z tego zrobić.

Jaki offtop? Temat jest o Chobitsach - Angelic jest na swój sposób wcześniejszą częścią, w Tsubasie Chii trochę występuje - choć nie jest tam Chobitem. To jakby marudzić, że w temacie o X-ie ktoś offtopuje wspominając o Tokyo Babylon. ;)
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline Astaroth

Chobits
« Odpowiedź #112 dnia: Lipiec 20, 2006, 08:42:51 pm »
Fakt, facet definitywnie niesympatyczny, szczególnie z racji obmacywania nieswoich persoconów   ;)
Trzeba jednak przyznać, że gość ma niezły zasób wiedzy i zmuszony do pracy, nieźle szalał po necie z Minoru.
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Frey Ikari

Chobits
« Odpowiedź #113 dnia: Lipiec 21, 2006, 08:53:18 pm »
Cytuj
Trzeba jednak przyznać, że gość ma niezły zasób wiedzy i zmuszony do pracy, nieźle szalał po necie z Minoru.

W anime faktycznie wiedze miał i szaleć potrafił... Ale często zasypiał udając że pracuje. :lol:  ;)

Offline Astaroth

Chobits
« Odpowiedź #114 dnia: Lipiec 21, 2006, 10:22:39 pm »
W anime akcja jest zazwyczaj bardziej rozwinięta niż w mandze, gdzie czegoś takiego nie było. Po prostu w tandemie z Minoru buszowali gdzie popadnie.
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Frey Ikari

Chobits
« Odpowiedź #115 dnia: Lipiec 22, 2006, 09:39:55 pm »
A zastanawiał się ktoś czemu persecony Minoru były raczej skąpo ubrane...?? ;)

Offline Beryl

Chobits
« Odpowiedź #116 dnia: Lipiec 22, 2006, 10:10:47 pm »
To zależy, czy się chował z mamą czy tatą - do kazdego z przypadków da się dorobić małą, głęboko psychologiczną teoryjkę.  ;)

Albo często miewa starszych kumpli informatyków u siebie i lubi ich peszyć. Jego to nie rusza, chłopaki się rozpraszają.
Albo kwestia prestiżu.
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline Astaroth

Chobits
« Odpowiedź #117 dnia: Lipiec 22, 2006, 10:40:40 pm »
Ja podejrzewam, że każe im się tak ubierać dla zgrywu.  ;)  Chłopak po prostu musi uwielbiać oglądać reakcje innych naich widok.  :lol:
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Frey Ikari

Chobits
« Odpowiedź #118 dnia: Lipiec 23, 2006, 09:25:39 pm »
Taa-a, możliwe że żeczywiście lubił obserwować reakcje innych... Albo było to takie pokazanie że pomimo wieku Monoru jest dojrzalszy. Nie jest już dzieckiem.

Offline Beryl

Chobits
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 23, 2006, 09:49:16 pm »
Dojrzałość dojrzałością, ale na hormony jeszcze trochę za wcześnie...

Może faktycznie mieszka ze starym, który lubi takie rzeczy?
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

 

anything