Autor Wątek: "Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"  (Przeczytany 45918 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Julek_

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 28, 2006, 11:02:47 am »
Podobnoż Termos zrezgnował z tego projetku ... przestraszony wizją procesu o zniesławienie czy coś.

info za www.wrak.pl

Offline empro

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 28, 2006, 11:09:52 am »
Cytat: "xDrugiejSzansy"
Podobnoż Termos zrezgnował z tego projetku ... przestraszony wizją procesu o zniesławienie czy coś.

info za www.wrak.pl


a nie wyczułeś w tym niusie jakiejś kretyńskiej nutki ironii czy czegoś innego, dokładie a la Termos :)
jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, żeby Termos akurat się tego bał, poza tym to genialan promocja autora by była :)
sam z chęcią bym po sądach polatał z czymś takim :)

moim zdaniem Czak wyjdzie i ma się bardzo dobrze :) a Termos go już skończył :)

ale to tylko domysły sa moje,

Offline Julek_

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 28, 2006, 11:18:14 am »
a ja napisałm - <podobnoż>  8)  ;)
więc wiesz
cosw tym jest

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 28, 2006, 11:21:32 am »
Podzielam zdanie empro.
Termos nie zrezygnował, tylko zmienił ksywkę...
Ktoś mówił, że to mandra wyda? No i widzicie - małe, niemal anonimowe wydawnictwo...
a i tak będzie bicie piany przez bereciarzy...

Offline empro

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 28, 2006, 11:22:00 am »
Cytat: "xDrugiejSzansy"
a ja napisałm - <podobnoż>  8)  ;)
więc wiesz
cosw tym jest



aaaaaa :)
nie wyczułem tegoż <podobnież> :)

no ciekaw jestm, bo taka pokrętna zapowiedź mnie ciekawi :) a pewien niemal jestem, wydania "czaka" przez Mandrę (bo któż inny)

pożyjemy, zobaczymy
 :p

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 28, 2006, 11:27:54 am »
Cytat: "empro"
a pewien niemal jestem, wydania "czaka" przez Mandrę (bo któż inny)

chyba że mandra też na tę okazję zmieni nazwę i nie puści tego w oficjalnych zapowiedziach...
Mandra nie pójdzie na wojnę z ojcem derektorem...

Offline empro

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 28, 2006, 11:40:10 am »
Cytat: "Kingpin"
Cytat: "empro"
a pewien niemal jestem, wydania "czaka" przez Mandrę (bo któż inny)

chyba że mandra też na tę okazję zmieni nazwę i nie puści tego w oficjalnych zapowiedziach...
Mandra nie pójdzie na wojnę z ojcem derektorem...


ejtam,
Mandra może założyć imprint jakiś :)
albo po prostu cośtam porobić tak, żeby Czak wyszedł a nikt (znaczy OłDi) nie wiedział co i jak :)

ja szczerze mówiąc myślę, że Czaka wyda Mandra jakby się nie zwała :)

oczywiście jeszcze raz zaznaczę, że to tylko moje domysły są i nic nie wiem oficjalnie na ten temat :)

Offline Łamignat

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 28, 2006, 12:47:44 pm »
Cytat: "xDrugiejSzansy"
Podobnoż Termos zrezgnował z tego projetku ... przestraszony wizją procesu o zniesławienie czy coś.

 


No coś ty ,  Czak Norys   jest przecież taki tolerancyjny   :lol:

Wydaje mi się , że raczej nie zrezygnował z tego projektu, bo jest dosyć kontrowersyjny i więcej przyniósłby sławy , niż szkody.
Pozostaje pytanie czy zobaczymy go na WSK   :lol:

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 28, 2006, 12:50:23 pm »
Może i masz rację empro...
"Oficzyna Wydawnicza Tęcza i Pokój" :roll: co za pomysł...
Termos sobie jaja robi na maksa, ale jestem ciekaw czy to rzeczywiście mandra, w zapowiedziach tego nie znajdziemy, co świadczy, że jest (auto)cenzura...
Ja bym na miejscu mandry jednak nie ryzykował. Mają plany, a w Kaczogrodzie nie warto mieć na pieńku z grzybkami.

Offline empro

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 28, 2006, 12:55:18 pm »
Cytat: "Łamignat"

Pozostaje pytanie czy zobaczymy go na WSK   :lol:


no a kiedy indziej ??
:)
jeśli w marcu to tylko na WSK :)
inne rozwiązanie byłoby delikatnie mówiąc głupie i mało opłacalne :)

Offline Łamignat

......
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 28, 2006, 01:03:58 pm »
Też tak myślałem  ale na wszeli wypadek wolałem zapytać :D
Ciekawe czy  bojówki Rydzyka pojawią się na WSK   :lol:
hehehehehe   byłoby miło, gdyby o kimiksie zrobiło się w końcu głośno ,
a później dla autora:  bankiety, bale,  spotkania, autografy ..........  :D

Ja jestem za jakimkolwiek działaniem, które rozsławiałoby komiks, nawet tym najbardziej kontrowersyjnym .

Offline empro

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 28, 2006, 01:06:50 pm »
Cytat: "Kingpin"
Mają plany, a w Kaczogrodzie nie warto mieć na pieńku z grzybkami.


pie***lić Kaczogród :)
 z resztą niewiadomo co tam jest w środku, może nie jest aż taki hardkor :)
w sumie, skoro Mandra wydała już Zoomiks 9czy jak to tam było) też mogła się narazić w jakiś sposób komuś, może Termosowe komiksy troszke łagodniej traktują teraz niż się zapowiada znając jego porpzednią tówrczość :)

ja tam uważam, że na WSK Mandra (czyli Tęcza i Pokój  :evil: ) wyskoczy z tym własnie :)
chyba że Termos postanowił wydać to własnym sumptem :)

zobaczymy, póki co udało mu się wzbudzić zainteresowanie tytułem i nakłonić Czytelników do "gdybania" i kombinowania "o co chodzi"

:)

Dostajesz ode mnie ustne upomnienie. Regulamin forum nie zezwala na używanie wulgaryzmów. Jako że nie było to w formie obelgi skierowanej do innego forumowicza tym razem nie otrzymasz ostrzeżenia. Mam nadzieję że się rozumiemy. gil

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 28, 2006, 02:01:49 pm »
Cytat: "empro"
Cytat: "Kingpin"
Mają plany, a w Kaczogrodzie nie warto mieć na pieńku z grzybkami.


pie***lić Kaczogród :)
 z resztą niewiadomo co tam jest w środku, może nie jest aż taki hardkor :)

a czy dla bereciarzy kiedykolwiek było istotne "co jest w środku"?
Nie. OłDi powie, że "komiks to narzędzie szatana" i zacznie się rytualne palenie ;)
Cytat: "empro"

w sumie, skoro Mandra wydała już Zoomiks 9czy jak to tam było) też mogła się narazić w jakiś sposób komuś, może Termosowe komiksy troszke łagodniej traktują teraz niż się zapowiada znając jego porpzednią tówrczość :)

nie będzie istotne, czy łagodniej (znając Termosa, śmiem wątpić, że będzie łagodnie)
wystarczy, że ojciec będzie na okładce "dzieła szatana" i jeszcze w prześmiewczym towarzystwie Czaka Norysa, żeby okazało się, że to żywe zło jest i naśmiewa się z "ostoi wiary" czy czego tam...
Zresztą, empro - sam mówisz jakie masz problemy z "cenzurą" przy jackassie - niby wszysko możesz, ale nie do końca...
Poddaństwo władzy wobec Muchomorka było widać przy akcji z furą ministerialną. Są w naszym pięknym kraju osoby, które mogą więcej, a jak się śmiejesz ze "świętości", to ekskomunika....
Cytat: "empro"

ja tam uważam, że na WSK Mandra (czyli Tęcza i Pokój  :evil: ) wyskoczy z tym własnie :)
chyba że Termos postanowił wydać to własnym sumptem :)

jedno jest pewne - marketingowo wszystko idzie pięknie. Ja mam tylko nadzieję, że to będzie rzeczywiście śmieszne. Tylko na to liczę. Nie chcę czegoś, co będzie się siliło na śmieszność, nie chcę koniunkturalnych kotletów.
Mam nadzieję, że na WSK będziemy mogli o tym pogadać.

Offline empro

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 28, 2006, 02:21:48 pm »
Cytat: "Kingpin"

a czy dla bereciarzy kiedykolwiek było istotne "co jest w środku"?
Nie. OłDi powie, że "komiks to narzędzie szatana" i zacznie się rytualne palenie ;)


fakt, i rzeczywiście jest to zagranie do dwukrotnego przemyślenia przez Wydawcę, chociaz myślę, że jednak przynosi więcej "dobrego" rozgłosu niż złego,
bo mimo żę KaczyKuper wygrał to szczerze mówiąc nie mam pojęcia kto na niego głosował :) więc tymbardziej nie sa to zwolennicy komiksów, czyli taka negatywna nawet "kampania" reklamowa bardzo dobrze wpłynęłaby na sprzedaż Czaka (chociaż fakt, że Mandra wydając komiksy chrześcijańskie (Inri tuż, tuż) i hisotryczne może nie chcieć takiej prasy przy okazji innych komiksów)
:) ja osobiście bym chciał :)

Cytat: "Kingpin"

Zresztą, empro - sam mówisz jakie masz problemy z "cenzurą" przy jackassie - niby wszysko możesz, ale nie do końca...


ja jestem mam troszkę inaczej, bo Metropol jest rozdawany wszystkim w drodze do pracy, czytają go wszyscy i nawet nie ma jakiejś możliwości selskcji, znaczy, że treści w środku musza być skierowane w miarę do każdego i nie wolno nikogo jakos specjalnie obrazić :), jeśli wydaje się oddzielny album, jeszcze o tak nośnym tytule, to wiadomo, że kupowac go będą określeni odbiorcy a nie wszyscy jak popadnie, więc można nieco bardziej pojechać :)

dodatkowo powiem, że w jednym miejscu gdzie rysuję, wręcz męczą mnie o jakiegoś moherowego negatywnego boahtera i się też tam napewno coś takiego pojawi :)


Cytat: "Kingpin"

Mam nadzieję, że na WSK będziemy mogli o tym pogadać.


też mam taka nadzieję :)
jak mnie trakwaj nie przejedzie to będę napewno :)

Offline empro

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 28, 2006, 10:50:24 pm »
Cytat: "Gil"


Dostajesz ode mnie ustne upomnienie. Regulamin forum nie zezwala na używanie wulgaryzmów. Jako że nie było to w formie obelgi skierowanej do innego forumowicza tym razem nie otrzymasz ostrzeżenia. Mam nadzieję że się rozumiemy. gil


rozumiemy, rozumiemy...
 :roll:  8)  ach ta cenzura...
:)

 

anything