Autor Wątek: "Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"  (Przeczytany 45919 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline empro

Re: ......
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 16, 2006, 05:57:26 pm »
Cytat: "Łamignat"






 :oops:
hardcor, wątpię, żeby komiks Termosa był aż tak hardcorowy :)

Offline Łamignat

.......
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 16, 2006, 06:02:06 pm »
No może mu się uda  :D
ale jeszcze bardziej śmieszy ta rzeczywistość "Nobla powinien dostać - Nobla"  :lol:
Boże jaki my mamy ciemnogród   :lol:

Offline empro

Re: .......
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 16, 2006, 06:23:39 pm »
Cytat: "Łamignat"

Boże jaki my mamy ciemnogród   :lol:


ja jestem zatrwożony,
ciekawym co tam Termos wymodził, bo to napewno lekkie, łatwe i przyjemne dla "rodziny Radia Maryja" nie będzie :)
i może byc cikawie,

jak sobie wyobrażę, te wszystkie moherowe babcie przed WSKą krzyczące, że komiks to dzieło szatana....

Offline Łamignat

.....
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 16, 2006, 06:33:04 pm »
Buahahhaahaha
Prawdziwy najazd "moherowców" na WSK i te "bojówki" krzyczące raus, wspierane przez młodzieżówki LPR  buahahahaha :lol:
Nawet niezły komiks akcji by z tego wyszedł  :lol:
Empro pomyśl a ja z checią pomogę w scenariuszu  :lol:

Offline empro

Re: .....
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 16, 2006, 06:35:01 pm »
Cytat: "Łamignat"

Empro pomyśl a ja z checią pomogę w scenariuszu  :lol:


jak sie Termosowi uda to wydać na WSK, to scenariusz samo zycie napisze :)

Offline Łamignat

......
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 16, 2006, 06:40:44 pm »
Byłoby super  :)
Nawet przebierańcy by wtedy przyszli   :lol:
To byłby konwent niemal jak na zachodzie   :lol:

Offline Macias

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 17, 2006, 10:45:33 pm »
norrisomania to jest stary motyw,tylko u nas taki akcje pojawiaja sie z opoznieniem ale jak juz sa,to sie pol polski tym brandzluje...
pomysl koniunkturalny okrutnie,ale w sumie jesli mialby dobry rozglos,to co drugi debil wpisujacy w statusach na gg texty o Czaku,chetnie by zainwestowal w ten komixik.
a z ta cenzura tez bym nie przesadzal...

Offline empro

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 18, 2006, 07:41:18 am »
Cytat: "Macias"
norrisomania to jest stary motyw,tylko u nas taki akcje pojawiaja sie z opoznieniem ale jak juz sa,to sie pol polski tym brandzluje...
pomysl koniunkturalny okrutnie,ale w sumie jesli mialby dobry rozglos,to co drugi debil wpisujacy w statusach na gg texty o Czaku,chetnie by zainwestowal w ten komixik.
a z ta cenzura tez bym nie przesadzal...


pomysły koniunkturalne, jesli dobrze zrealizowane to bardzo dobry sposób na wyjście komiksu z komiksowego getta,
to dobra promocja poza komiksowym światkiem i sposób na wpadnięcie grosza dla autora, wydawnictwa itp
ja bardzo popieram takie akcje, bo dzięki nim może komiksy zacznie czytac więcej osób,
po istotnym jednak warunkiem: musi trzymac wysoki poziom, i nie ważne czy to bedzie komiks o Popiełuszce, holocauście czy też Ojcu Rydzyki i Czaku Norisie :)

ot, taka refleksja :)

Offline Tkachoz

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 18, 2006, 11:45:44 am »
a mi sie wydaje Empro ze to takiej roli nie spelni ze komiksy zacznie czytac wiecej osob. mam wielu znajomych ktorzy lubia Jeza Jerzego i Ciach bajere tez niektorzy ale tylko te komiksy czytaja a inne to tak niezbyt. niby od czegos sie zaczyna, ale teraz to jest troche inaczej z mlodzieza przynajmniej ;)

Offline empro

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 18, 2006, 11:53:54 am »
@Tkachoz
nie liczę, że po czymś takim nagle kogoś olśni i biegiem nabędzie Sandmany, Thorgale, Feralnego Majora i Mausa
ale o ogólną świadomośc istnienia komiksu, tak ogólnie bardzo,
może ktoś zobaczy, pomysli "o Czak Norris, tego pełno teraz i smiszne to" i kupi sobie, przeczyta i powie "a te komiksy to chyba fajne są !" i nawet nie będzie kupował innych ale mu sie pod sufitem gdzie klepka otworzy na komiksy :)

o to się mnie rozchodziło, bo komiksowy nagły szał, szczególnie dzieki Czakowi nie liczę, nawet jak będzie kopał z półobrotu nie wykonujac półobrotu :)

Offline Macias

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 18, 2006, 02:52:13 pm »
Dokladnie tak Empro,myslimy w ten sam sposob.
Nie chodzi o to,zeby ktos co miech latal po nowe rzeczy a Taurusa,Egmontu,Mandry tylko by z grubsza wiedzial,ze cos jest,czasem spojrzal do dzialu "komiks" i moze nawet od swieta cos kupil.IMO to juz bedzie sukces.

Offline empro

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 18, 2006, 03:02:01 pm »
Cytat: "Macias"
to juz bedzie sukces.


no,
niech takich komiksów powstaje dużo, niech się o nich mówi, wtedy zjawisko takie jak komiks zaistnieje w świadomości ludzi, a nie tylko w kręgu zafascynowanych popaprańców :)
Czak, Antologia piłkarska KG, nawet te śmieszności Solidarnościowe,
wszystko to robi komiksowi dobrze,
tylko żeby też szło w parze z jakością bo Popiełuszka i Solidarnośc niestety poziomu dobrego nie trzymały...

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 18, 2006, 03:33:40 pm »
Nikt za bardzo nie patrzy na poziom, tylko raczej na pieniadze jakie za tym stoja. Jesli branza bedzie generowac pieniadze, jesli bedzie mozna mowic o komiksowym biznesie, to znaczy ze nasz rynek staje sie normalny.

Choc tez nie jest to regula. Przykladowo: rynek gier komputerowych juz chyba przewyzsza rynek fimowy. Ale jednak o grach nie mowi sie tyle co o filmach. Mozna zgadywac dlaczego, ale sadze, ze pewna role odgrywa tu tzw. tradycja.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Yogi Bear

  • Gość
"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 18, 2006, 05:28:34 pm »
Cytat: "xionc"
rynek gier komputerowych juz chyba przewyzsza rynek fimowy. Ale jednak o grach nie mowi sie tyle co o filmach.


Hmm ja uważam, że o grach mówi się nawet więcej niż o filmach jeśli nie brać pod uwagę tylko TV. Nawet w takim kraju jak Polska jestem w stanie podać więcej czasopism. forów i serwisów internetowych na temat gier niż filmów. Promocję i popularność gier jednak widać o wiele bardziej za granicą. Ale czy nie offtopujemy przypadkiem?  ;)

Offline Łamignat

.......
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 18, 2006, 07:53:32 pm »
ja też uważam, że im głośniej będzie o tym komiksie, tym lepsza to będzie dla niego promocja.
Zatem Moherowe zastępy i młodzieżówki LPR do boju ku chwale komiksów  :lol:

 

anything