trawa

Autor Wątek: "Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"  (Przeczytany 45910 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline T-ermos

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 04, 2006, 05:26:15 pm »
- Kiczuchy -
Od siebie dodam jeszcze w kwestii cenzury,iz:
jakis czas temu cyknalem animke na zlecenie w ktorej obok Mandaryny wystapil Jeden taki Jaroslaw w sejmie.
Kawalek pobujal u Wojewodzkiego i dopiero potm tv zaczela to emitowac , tvn 24 itd.
Pomyslodawca i autor pomyslu powiedzial,ze nawet nie mysli o tantiemach z zaiksu poniewaz nie chce miec nic na papierze. A czemu ano temu, ze w tv wszyscy byli tak zesrani ze sie wachali kilka dni przed emisja. Dopiero jak Wojewodzki wystartowal ,jakos poszlo.
Mam pytanie, skoro nie ma cenzury dlaczego taka akcja miala miejsce?

Kawalek jest tu:
http://www.szorty.pl/animacje.php
tu:
http://www.amadeusz2006.com/
lub tu:
www.bslomka.com
dzial filmy

pozdro
zy solista to koles ktory soli zupe?

Offline Macias

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 04, 2006, 06:14:34 pm »
Termos-raz,ze jak masz zamiar zjechac z tonu to bedzie trzy razy w pysk (lewy,prawy zamachowyl,ley hak na watrobe) i butowa. Tzn.nie ze napisales,ze zjedziesz z tonu,ale tak na wszelki...
Nie robilbym wielkiego dramatu z tej cenzury i nie sadze by zrobila sie specjlana afera,gdybys wydal ten komiks.ot,pitolic sobie moga ale poza tym-c**j im w dupe,tu sa jeszcze potrzebne solidne podstawy do ew.zarzutow.
Termos-kiedy jakis nowy pijacko-burdelowo-analny komiks?

Offline T-ermos

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 05, 2006, 07:35:00 pm »
Mam kila opcji
O Ciach Bajere 4 sie Mandra dopytuje. Mam rozpracowanego "das Matrycha" (odcinki po 24 str, albo gruby kozak , na przeszlo 100 stron).
Albo mega ocje czyli historia "prawdziwej meskiej przyjazni" osadzonej w swiecie rycerzy i smokow.

cos wybiore...:)
zy solista to koles ktory soli zupe?

KRL

  • Gość
"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 05, 2006, 08:17:51 pm »
Zrób te 2 pierwsze projekty. I wydaj kozaka- zeszyty są fajne ale trzeba czekać na ciąg dalszy.

Offline T-ermos

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 06, 2006, 01:44:36 pm »
a wiec sie biore ze tego Matryha, niech strace:)
zy solista to koles ktory soli zupe?

Offline empro

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 06, 2006, 03:15:11 pm »
Cytat: "T-ermos"
a wiec sie biore ze tego Matryha, niech strace:)


Termosiwo ja czekam na Twojego komiksa jakiegoś w kolorze, bo to w pytkę rzeczy mogą być :)
może więc kolorek gdzieś wreszcie ciśniesz :)

btw co się dzieje w kwestii Termos Inviders ?? można gdzieś to dostać jeszcze bo aż wstyd ale przegapiłem i nie mam, a chętnie bym luknął :)

Offline T-ermos

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 06, 2006, 07:05:18 pm »
Hmm...Po "Invadersow" trza sie zglaszac do Mandry, ja mam sztuk 1 w szufladzie i  nie dam:)
Na zabawe w komiksy czasu nie mam wogole a tymbardziej w kolorze.
W "tworzeniu" czegokolwiek interesuje mnie gl szybkie opowiadanie historii, akurat prosto rysowane komiksy mi to umozliwiaja. Siedzenie nad kolorami za free i szukanie wydawcy mi nie pasi.
Robie filmy animowane ktore pozeraja mi mase czasu, a na hotel z damulkami tez trza przy sobocie pojechac, nie.

pozdro
zy solista to koles ktory soli zupe?

Offline Łamignat

.....
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 22, 2006, 11:22:19 am »
Sorka za offtop ale to w sprawie cenzyry, o której rozmawialiśmy jakiś czas temu :)

http://fakty.interia.pl/news?inf=730387

To jakaś paranoja w tym kraju sie robi.
Najśmieszniejsze, że widziałem tą rozmowę ze Szczuka i nie naśmiewała się Ona z tej kobiety tylko rozmwawiała swobodnie z Wojewódzkim i za to taka kara ??

http://video.google.com/videoplay?docid=-847027218027709750

Offline Frigmo

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 23, 2006, 10:38:38 am »
miałem (nie)przyjemniść) obejrzenia kilku stron tego komiksu - i jak dla mnie wygląda to żenująco. Nie chodzi mu już nawet o oprawę wizualną (wg mnie też jest kiepsko ale w sumie sie nie znam ;), ale z tych paru plansz wynika, że autor zamierza szokować głównie niewybrdnym słownictwem.  I żeby to było jeszczwe chociaż śmieszne... A spodziewałem się jakiejś małej, złośliwej satyry.

Offline Jaszcząb

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 23, 2006, 10:43:58 am »
Cytat: "Frigmo"
ale z tych paru plansz wynika, że autor zamierza szokować głównie niewybrdnym słownictwem.


Termos i niewybredne słownictwo? Niemożliwe! Małą złośliwą satyrę to można znaleźć w programie "Herbatka u Tadka".

Offline Frigmo

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 23, 2006, 11:09:05 am »
Cytat: "Jaszcząb"
Cytat: "Frigmo"
ale z tych paru plansz wynika, że autor zamierza szokować głównie niewybrdnym słownictwem.


Termos i niewybredne słownictwo? Niemożliwe! Małą złośliwą satyrę to można znaleźć w programie "Herbatka u Tadka".



Chodziło o to że na pierwszy rzut oka to bluzgi są wartością same w sobie w tym komiksie. Że nie mają w zasadzie żadnej innej funkcji niż zaspokojenie gustu 10 latka dla którego przekleństwo jest wyznacznikiem dobrego utworu.    A bardziej od Tadka lubię Eryka Cartmana ;). Ten chłopak potrafi klnąć ;)

Offline empro

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 23, 2006, 12:38:50 pm »
do premiery już czasu maluchno,
ja się wypowiem jak przeczytam,
ale Termos to głównie "mocne" słowa i niewybredny humor
ciekaw jestem jednak ogólnego ujęcia tematu :)

Offline ljc

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 27, 2006, 07:58:08 am »
witam,
Czuk Noris vs Ojeciec dr...
kupiłem na WSK...
tak jak cenię sobię poczucie humoru Termosa (i Fila:), choć ton śmiechu jest czasem bardzo niski, to tym razem... cóż chyba coś mi obcięło jak w mp3:)
komiks sprawia wrażenie rysowanego na odwal się czy tez na szybciora - graficznie zatem nie powala - jak dla wręcz amatorka - choć sam ojciec dr wygląda fajnie:) - może jakby całość była w kolorze tak jak okładka, wyglądałoby to lepiej
przede wszystkim jednak brak scenariusza!
zabrakło pomysłu na historię a zwłaszcza na jej kompozycję i poprowadzzenie opowieści...
cena za to rewelacyjna:)

pzdr
j
tamtam!

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 27, 2006, 08:58:45 am »
Przeglądałem, przeglądałem i nie kupiłem, mimo bardzo zachęcającej ceny.
A dlaczego nie?
Wcześniej pisałem, że liczę na celne aluzje, cięty (ale inteligentny) dowcip... no i się przeliczyłem.
Masa hałasu o nic...
Z dużej chmury mały deszcz...
i tego typu powiedzenia.

Offline Łamignat

.....
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 27, 2006, 01:06:05 pm »
Kupiłem ten komiks z wielka nadzieją na to iż będzie On wspaniałą karykaturą Ojca Dyrektora. I tu się strasznie zawiodłem. poza kilkoma tekstami komiks wg mnie nic sobą nie przedstawia. Nudnawy, narysowany niczym przez dziecko, średnio słaby dowcip - prosty i nieskomplikowany........ i wiele inych zastrzeżeń.
Mam nadzieje, że to ostatni komiks Jaki Termos dał do narysowania Dżonemu Mielonemu i następnym razem sam bedzie się brał za robotę niezależnie od sytuacji politycznej......   ;)

 

anything