trawa

Autor Wątek: "Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"  (Przeczytany 45897 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaszcząb

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 27, 2006, 03:59:59 pm »
Ja tam się ubrechtałem. Niczego innego się po Termosie nie spodziewałem więc nie było zawodu. Dobra, prosta, trochę głupawa rozrywka.

Offline asu_swing

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 27, 2006, 06:10:06 pm »
a dla mnie komiks klawy!
dawno go miałem w rękach, ale dopiero wczoraj przeczytałem w calosci bo nie mogłem wytrzymac ze śmiechu.
takie komiksy to ja lubię.


i własnie wpierw spodobało mi się rysowanie, co jak co, ale żeby tak rysowac to trzeba mieć o tym pojęcie.
kadrowanie jest wręcz super jest.

teksty zaje... super :D


a z tych co wyszły na wsk to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy.

ale nie dziwię się, ze się niektórym nie spodobało, bo jak ktoś jest spoconym we flanelowej koszuli trolem to mu komiksy tylko o wróżkach, krasnalach i elfach się podobają;p

ale nic... kwestia gustu.

dla mnie Czak jest komiksem idealnie undergroundowym... żadne tam owijanie w bawełnę o politycznych intrygach i sranie w banie ino świetny ubaw.

pozdrawiam
asu

Offline Chriściuchna

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 29, 2006, 11:02:08 am »
Komiks nabyłem i uważam , ze spełnia swoje zadanie.
Jest śmieszny "lajtowy" i przyjemnie z uśmiechem na ustach sie go czyta.
Nie szukałbym w tej pozycji jakiejś głebi, przeciez to ma być zwykły, prosty prześmiewczy komiks.
A Ojciec Dyrektor i zakonnice super kozaki są naprawde świetne   :)

Offline kingquest

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 29, 2006, 03:59:44 pm »
No taka miła lekturka, jednak nic specjalnego... niektóre dialogi bawią inne nie, jednak ogólnie miło się czyta...

Offline asu_swing

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 29, 2006, 11:46:11 pm »
Cytat: "kingquest"
No taka miła lekturka, jednak nic specjalnego... niektóre dialogi bawią inne nie, jednak ogólnie miło się czyta...


hola hola:D
jak Ty mnie podszedłeś?:D
ja o dowód wołałem przy zakupie Czaka
bo tam kilka razy widać gołego siusiaka!

Offline kingquest

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 30, 2006, 02:34:22 pm »
Cytat: "asu_swing"
Cytat: "kingquest"
No taka miła lekturka, jednak nic specjalnego... niektóre dialogi bawią inne nie, jednak ogólnie miło się czyta...


hola hola:D
jak Ty mnie podszedłeś?:D
ja o dowód wołałem przy zakupie Czaka
bo tam kilka razy widać gołego siusiaka!



Heheh :P
Jakby każdy mnie sprawdzał, to chyba z WSK bym z pustymi rękami wrócił, bo i Borgia, Exit, Kij Bij itd. itp.  :D   :lol:

Offline Archie

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 30, 2006, 03:57:42 pm »
Cytat: "asu_swing"

hola hola:D
jak Ty mnie podszedłeś?:D
ja o dowód wołałem przy zakupie Czaka
bo tam kilka razy widać gołego siusiaka!

Nie on jeden, bo i mnie się udało :p.

Cytat: "kingquest"
No taka miła lekturka, jednak nic specjalnego... niektóre dialogi bawią inne nie, jednak ogólnie miło się czyta...

Nic dodać, nic ująć ;).
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Łamignat

.......
« Odpowiedź #112 dnia: Marzec 30, 2006, 04:06:43 pm »
Cytuj
hola hola:D
jak Ty mnie podszedłeś?
ja o dowód wołałem przy zakupie Czaka
bo tam kilka razy widać gołego siusiaka!


Ale mam szczęście , juz myślałem , że ja też nie kupię, tak młodo przeciez wygladam   :badgrin:
Ale udało się  :), uffff   :lol:

Offline Archie

Re: .......
« Odpowiedź #113 dnia: Marzec 30, 2006, 04:57:54 pm »
Cytat: "Łamignat"
Ale mam szczęście , juz myślałem , że ja też nie kupię, tak młodo przeciez wygladam   :badgrin:
Ale udało się  :), uffff   :lol:

Marsz do lekcji, a nie na forum pierdoły wypisywać :p.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Łamignat

...
« Odpowiedź #114 dnia: Marzec 30, 2006, 07:31:39 pm »
Cytuj
Marsz do lekcji, a nie na forum pierdoły wypisywać .


Lekcje w przedszkolu  :)
teraz mnie postarzasz   :lol:

Offline T-ermos

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #115 dnia: Marzec 30, 2006, 10:07:57 pm »
Powiem tak:
- Niech ktos wreszcie skuma,ze sa komiksy rysowane nie dla grafy, i nie dla zapisania sie w annalach. Jakbym mial rysowac komiks o Papiezu czy innym Popieluzce to bym wymiekl jak kupa podczas mrzawki.
- Przy Czaku sie bawilem, i nie zamienie tego za choja ksiecia:) Bo po to dziobie komiksy w zj***nym kraju ktory nie ma rynku

- poccie sie dalej pod pachami na wsk i innych szitach moze Rosinski sms'a chociaz wysle:)
zy solista to koles ktory soli zupe?

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #116 dnia: Marzec 31, 2006, 08:03:07 am »
Cytat: "T-ermos"

Przy Czaku sie bawilem, i nie zamienie tego za choja ksiecia:) Bo po to dziobie komiksy w zj***nym kraju ktory nie ma rynku

Ty, czy "Dżonny Mielonny"?

Offline empro

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #117 dnia: Marzec 31, 2006, 09:16:07 am »
przeczytał właśnie :)

spodzeiwałem się lepszego komiksu, o wiele lepszego
graficznie są przebłyski ale dużo rzeczy robionych tak "na szybciora" i to troszkę psuje, sama fabuła, jak fabuła w takim komiksie :)
ale dialogi się mnie podobały, sporo texcików takich co można potem pod blokiem zasunąć :) i to chyba najmocniejsza strona Czaka,

ogólnie gdyby to była seria jakaś to się zmeczyłbym po piewrszej części, bo co za duzo to niezdrowo, ale taki pojedyńczy zeszycik to całkiem miła sprawa raz na jakiś czas :)

Termos, wiem, że robiłeś to dla własnej radochy, ale jako czytaelnik jakoś tam se muszę popatrzeć jak to wygląda, o czym jest i jak się czyta, bo ja tej radochy co Ty nie przeżyłem i ineaczje postrzegam "Czaka", więc bez obrazy ;P

Offline ljc

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #118 dnia: Marzec 31, 2006, 09:47:14 am »
Cytuj

Powiem tak:
- Niech ktos wreszcie skuma,ze sa komiksy rysowane nie dla grafy, i nie dla zapisania sie w annalach. Jakbym mial rysowac komiks o Papiezu czy innym Popieluzce to bym wymiekl jak kupa podczas mrzawki.
- Przy Czaku sie bawilem, i nie zamienie tego za choja ksiecia:) Bo po to dziobie komiksy w zj***nym kraju ktory nie ma rynku

- poccie sie dalej pod pachami na wsk i innych szitach moze Rosinski sms'a chociaz wysle:)
 
 


no ale wydałeś to...
nie miej więc pretensji, że ktoś nie zachwyca się Twoją zabawą...

pzdr
J

P.S. co trzbea kliknąć, że było przy cytowaniu ktoś tam napisał, a nie tylko cytat?
tamtam!

Offline Kowal^

"Czak Norys versus Ojciec Dyrektor"
« Odpowiedź #119 dnia: Marzec 31, 2006, 10:47:03 am »
Cytat: "T-ermos"
Powiem tak:
- Niech ktos wreszcie skuma,ze sa komiksy rysowane nie dla grafy, i nie dla zapisania sie w annalach:) - Przy Czaku sie bawilem, i nie zamienie tego za choja ksiecia:) Bo po to dziobie komiksy w zj***nym kraju ktory nie ma rynku :)
a dla czego sa rysowane?
aaa
teraz skumałem...
dla zabawy rysownika!
 no to narysuj i wrzuc do szuflady i zagladaj co jakis czas do niej aby sie dobrze zabawic, tylko sie zabzpiecz bo znowu cos spłodzisz rownie niedorobionego
komix to kompletna chautura i proba lansowania go jako 'dobra zabawe' autora jest wrecz zenujaca
Cytat: "T-ermos"
- poccie sie dalej pod pachami na wsk i innych szitach moze Rosinski sms'a chociaz wysle:)
no choc jedno wyjsniłes dobrze zawsze byłem ciekaw dlaczego Klaudiusz  w swoim show od ruszania skora jest zawsze spocony :o  widac Rosinski mu wysyła codziennie SMSy.

 

anything