trawa

Autor Wątek: transport figurek...  (Przeczytany 2207 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline corvus

transport figurek...
« dnia: Sierpień 09, 2003, 07:53:27 pm »
tak sobie siedze i mysle, mysle i siedze i siedze i mysle o tym jak by to bylo fajnie rozegrac jakas spora bitwe z qmplami (jak juz sie zaopatrzymy w figurki - wiec to narazie tylko teoretycznie...).
tjaa...byloby super

...ale nagle cos mnie uderzylo...

jak by tu na miejsce gry przetransportowac figurki? niemam walizki i raczej nie bede mial. czy jedynym sposobem jest staranne owijanie figurek w wate i ladowanie w sloiki? :D
...chyba nie?...

wiec powiedzcie - jak wy transportujecie swoje figurki.

pzdr
corvus, ktoremu niechce sie bawic z pakowaniem figsow...

Prezes: chodzi mi tu o transportowanie ilosci wiekszej (1000pkt-more...) figurek...
am, gdzie się ziemia łączy z niebem,
Tam się zawsze jest człowiekiem,
Tam napewno jest raj,
Więc idę, idę, idę tam...

Offline redeye

transport figurek...
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 10, 2003, 08:17:50 am »
ja zrobilem sobie sam pojemnik

zbilem drewniane pudelko, w  srodku podkleilem w rzedy cienkich listewek, na ktore klade kolejne polki. w sumie wychoza mi 3 poleczki. na kazdej polce z obu stron podkleilem pianke...gabke w zasadzie taka z pudelek od plyt glownych. figurki sa cale i zdrowe. pudelko zamyka sie  trzema skorzanymi paskami
roczem do Europy

Offline BeRsErK

transport figurek...
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 10, 2003, 06:33:11 pm »
Nie ma to jak inwencja twórcza ;) - pewnie, że bez problemu można sobie samemu pojemnik na figsy zrobić - moje pierwsze było pudłem na buty z 2 tekturowymi wkładkami pooblepianymi gąbkami z blisterków - mieściła mi się armia Dark elfów za 1500 pkt(V edycja) i nigdy nie doznały uszkodzenia. I tak miałem bezpieczny pojemnik transportowy za grosze zamiast drogiej firmowej wlizki GW ;)

Offline Alchemik

transport figurek...
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 10, 2003, 12:14:54 pm »
Bardzo dobrze do wypychania wszelkich pudeł na figurki nadaje się tzw. pianka sinusoidalna - do znalezienia w sklepach komputerowych - służy za wypychacz do pudełek lub w zakładach tapicerskich gdzie służy do wypychania mebli.
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

 

anything