Autor Wątek: Opowiesci Tramwajowe  (Przeczytany 40702 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czopek Piotrek

Opowiesci Tramwajowe
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 14, 2006, 07:54:50 pm »
Cytat: "xionc"
Chyba to kupie dla kumpla w prezencie. Jego hobby to tramwaje.

Mam nadzieje, ze to nie beda jakies artystyczne eksperymenty, tylko normalne historie, bo kumpel sie kompletnie komiksami nie interesuje, wiec pewnie przeczyta tylko to, co jest o tramwajach.

 :idea:


moja jest o tramwaju :) i raczej żadnym eksperymentem artystycznym nie jest ;)

Offline Jaszcząb

Opowiesci Tramwajowe
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 14, 2006, 08:03:57 pm »
Cytat: "KRL"
Okładka faktycznie rozwala... Szacunek respekt jak ziomale mawiaja na kwadracie. Nie kumam czy jest w nagrodzie "K" kategoria-"najlepsza okładka" ale jak jest to nagroda w kieszeni:)  Tomek- szykuj miejsce na regale. A jak nie ma takiej nagrody...to trzeba zrobić:)


Z tego co kojarzę to taka kategoria jest. Byłoby nieźle gdyby Tomek wygrał z Wilq'iem. Jak się autorzy z OT z rodzinami skrzykną do głosowania to jest szansa ;)

Offline Maciej

Opowiesci Tramwajowe
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 15, 2006, 08:14:58 am »
Cytat: "Czopek Piotrek"
Cytat: "xionc"
Chyba to kupie dla kumpla w prezencie. Jego hobby to tramwaje.

Mam nadzieje, ze to nie beda jakies artystyczne eksperymenty, tylko normalne historie, bo kumpel sie kompletnie komiksami nie interesuje, wiec pewnie przeczyta tylko to, co jest o tramwajach.

 :idea:


moja jest o tramwaju :) i raczej żadnym eksperymentem artystycznym nie jest ;)


Moja jest o ludzikach robiących różne rzeczy...
Ekstrementem artystycznym nie pojechałem.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Jim

Opowiesci Tramwajowe
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 07, 2006, 09:20:13 am »
w ramach ogloszen zajezdniowych:
-opowiesci sa juz wydrukowane (tutaj wielkie dzieki dla motorniczego Asu, ktorzy przechowuje je w swojej zajezdni, nadzorowal druk i zarzadzal ruchem).
-rzeczywiscie bedziemy gniesc sie na WSK w doskonalym towarzystwie Marka Turka, Daniela, Blazeja i Jaszczebia wiec znalezc nas bedzie dosyc latwo.
-trwa zbieranie biletow autobusowych, tramwajowych (a Gil w ramach czynu spolecznego przyniosl nawet pociagowe).

i tak na koniec: komunikacja miejska jest w historyjkach ujeta roznie - od pretekstu do snucia opowiesci po waznego bohatera. przede wszystkim klimaty sa do-smiechowe.

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Opowiesci Tramwajowe
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 18, 2006, 09:20:04 pm »
Cytat: "Jim"
w ramach ogloszen zajezdniowych:
-opowiesci sa juz wydrukowane (tutaj wielkie dzieki dla motorniczego Asu, ktorzy przechowuje je w swojej zajezdni, nadzorowal druk i zarzadzal ruchem).
-rzeczywiscie bedziemy gniesc sie na WSK w doskonalym towarzystwie Marka Turka, Daniela, Blazeja i Jaszczebia wiec znalezc nas bedzie dosyc latwo.
-trwa zbieranie biletow autobusowych, tramwajowych (a Gil w ramach czynu spolecznego przyniosl nawet pociagowe).

i tak na koniec: komunikacja miejska jest w historyjkach ujeta roznie - od pretekstu do snucia opowiesci po waznego bohatera. przede wszystkim klimaty sa do-smiechowe.


ja sie na WSK znow nie potrafie wybrac, wiec prosze mi odlozyc jeden egzemplarz zanim naklad w wawie sie skonczy :P
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline Maciej

Opowiesci Tramwajowe
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 20, 2006, 10:39:47 am »
Na zapowiedzi poszło z zajawkami.
Na każdy serwis z trzema innymi stronami.
Fajny pomysł :)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline graves

Opowiesci Tramwajowe
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 20, 2006, 12:38:44 pm »
Cytat: "Maciej"
Na zapowiedzi poszło z zajawkami.
Na każdy serwis z trzema innymi stronami.
Fajny pomysł :)

W takim wypadku szkoda, że nie ma więcej serwisów  ;)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Maciej

Opowiesci Tramwajowe
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 20, 2006, 01:01:00 pm »
Może to i dobrze :D
Masa materiału już była tu i ówdzie w necie pokazywana.
Zwłaszcza na digarcie.

Oj, czekam niecierpliwie do soboty...  :?
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Maciej

Opowiesci Tramwajowe
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 26, 2006, 09:23:41 pm »
Podziękowania i graty dla Tomka Kontnego za ogarnięcie tej antologii.
Kupił ktoś? Czytał ktoś? Jakie macie opinie?
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Opowiesci Tramwajowe
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 27, 2006, 08:49:56 am »
Cytat: "Maciej"

Kupił ktoś? Czytał ktoś? Jakie macie opinie?

Ja kupiłem :!:
Jeszcze nie skończyłem (na wyrywki czytam). Opinie chciałem wrzucić, jak skończę całość. Już teraz mam kilka przemyśleń (pochwał i nagan), ale chciałbym wszystko "wrzucić" kompleksowo. Także jeśli chodzi o mnie, to poproszę jeszcze 1 dzień nim będę psioczył/wychwalał ;)

Offline Jaszcząb

Opowiesci Tramwajowe
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 27, 2006, 03:55:28 pm »
Przeczytałem dzisiaj. Jest sporo fajnych komiksów. Jak to w antologii - są rzeczy lepsze i trochę gorsze. Myślę, że zbiorek jako całość można określić jako sympatyczny :) Jeśli miałbym wskazać taki ulubiony, to chyba stawiałbym na komiks Macieja i Lucka. Turu fajnie zamyka antologię :lol:

Offline Rybb

Opowiesci Tramwajowe
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 27, 2006, 04:09:16 pm »
a ja nie zakupiłem ( aż wstyd przyznać ) no ale za co bym poźniej bronksy pił?  :lol: Natomiast będąc na stoisku zapoznałem się z zawartością antologii i jestem pod wrażeniem. Ciekawy zamysł całości i obiecujące prognozy na przyszłość.

ale powiedziałem
cha  ;)

Offline Czopek Piotrek

Opowiesci Tramwajowe
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 27, 2006, 04:20:28 pm »
udało się z tymi biletami dawanymi do egzemplarza, czy Gang Wąsaczy wszystkie zwędził?

Offline Gashu

Opowiesci Tramwajowe
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 27, 2006, 05:28:20 pm »
Cytat: "Maciej"

Kupił ktoś? Czytał ktoś? Jakie macie opinie?


Kupiłem, przeczytałem, opinię wystawiam pozytywną.  :)
Szkoda tylko, że momentami pixeloza trochę wali po oczach.
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Jaszcząb

Opowiesci Tramwajowe
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 27, 2006, 05:31:13 pm »
Cytat: "Czopek Piotrek"
udało się z tymi biletami dawanymi do egzemplarza, czy Gang Wąsaczy wszystkie zwędził?


Bilety nie cieszyły się zainteresowaniem chyba :cry: Może kupujący bali się, że zostaną napadnięci przez Wąsaczy?