trawa

Autor Wątek: Command & Conquer  (Przeczytany 35859 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Iber

Command & Conquer
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 12, 2007, 08:49:55 pm »
Kochani!
Jako człowiek zzyjący na innej planecie dowiedziałem się, ze szykuje się C&C3 dopiero jak zobaczyłem pudełko w pre-orderze.

Przejrzałem pobieżnie nasz serwis i nic nie znalazłem.
Ktoś się moze orientuje jak się zagraniczna prasa odnosi do projektu?
Jakie zebrał na razie opinie?
The Oracle wants to know: 'when is right'?


sir Charles Chaplin 16.04.1889 - 25.12.1977

Offline DARKMAN

Command & Conquer
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 01, 2007, 05:26:57 pm »
Wlasnie wyszlo demko C&C3 IMHO bardzo przyjemne, jednak wydaje sie, ze to ciagle to samo (wiadomo z duzo lepsza grafika, filmiki RULZ i ta skosna panienka jest super :D)... czyli gra sie naprawde fajnie ale nie ma tutaj czegos nowego jak np. w Company of Heroes czy Supreme Commander.

Gral ktos jeszcze?

P.S. Iber prasa odnosi sie bardzo pozytywnie do produkcji. Wlasnie tak sie czasami zastanawiam... Zachodnie serwisy growe trabia o niektorych produkcjach przez dluzszy czas a tu nic... cisza....

gość1

  • Gość
Command & Conquer
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 01, 2007, 06:23:47 pm »
Grałem i gra mnie ma! Zabija Supreme Commander w przedbiegach. Jak tylko wyjdzie urządzam wyprawę do MediaMarkt =D

Offline DARKMAN

Command & Conquer
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 01, 2007, 06:43:55 pm »
Tak jak napisalem gra sie bardzo milo ale zadnych zmian tam praktycznie nie ma... Ot stara dobra formula, chociaz moge sie mylic (w koncu to demo)...

Czy lepsza od Supreme Commander to ciezko powiedziec, ale fakt faktem ze przyjemniej mi sie gralo w C&C3 niz SC... Przyjdzie sprawic sobie obie gry i wtedy bedzie mozna porownac.

gość1

  • Gość
Command & Conquer
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 01, 2007, 06:52:12 pm »
Przynajmniej C&C3 wraca do korzeni. Po niezbyt udanym expie do CC2 i RA2, który przeszedł bez większego echa. No i niezbyt udanym Generals.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Command & Conquer
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 01, 2007, 06:53:18 pm »
A pójdzie toto na AMD 64 3k 1gb ramu 400mhz i radku 9600 z 128mb? ;) Mam wrażenie że w minimalnych detalach co najwyżej...

Offline fin

Command & Conquer
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 01, 2007, 06:55:40 pm »
Cytat: "Deathscythe aka coen"
Przynajmniej C&C3 wraca do korzeni. Po niezbyt udanym expie do CC2 i RA2, który przeszedł bez większego echa. No i niezbyt udanym Generals.


Cuen ty nadal masz fx5200?I ci to chodzi?No coż, najwyższa pora zaczac to sciagac.

gość1

  • Gość
Command & Conquer
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 01, 2007, 06:59:05 pm »
Zmieniłem na GF 6800 GT 256 MB 256 bit. Znajomy sprzedawał za 300 zł xD A jeszcze chyba na gwarancji jest xD

Offline Aris1988

Command & Conquer
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 24, 2007, 06:38:15 pm »
Witam! Mam pewnien kłopot. Otoż stałem się szczęśliwym posiadaczem First Decade :) Niestety moje szczęście szybko zostało zredukowane, gdyż podczas rozgrywki pojawił się problem. Gra zacina się na filmach odgrywanych w przerwach między misjami. Dotyczy to Command And conquer, Red Alert 1 i 2, Tiberian Sun. Gdyby ktoś wiedział jak temu zaradzić byłbym bardzo wdzięczny :)

Offline Iber

Command & Conquer
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 24, 2007, 09:19:58 pm »
Cytat: "Deathscythe aka coen"
RA2, który przeszedł bez większego echa


Eee tam - tu akurat narzekasz.
RA2 strasznie fajne było.

I jajeczne i miodne i pomysłowe.
A expansion miał klimacik, że hoho! Miałem po hiszpańsku i też wciągnął.



A demko C&C3 się podoba, tylko NOD taki jakiś cieniutki się zdaje.



EDIT: własnie sobie uświadomiłem, że polska wersja jest... polska. Ergh.
The Oracle wants to know: 'when is right'?


sir Charles Chaplin 16.04.1889 - 25.12.1977

Offline Kormak

Command & Conquer
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 26, 2007, 03:21:00 pm »
Dla posiadaczy "First Decade" - czy starsze C&C w pakiecie działają pod Win2000? W recenzji na Gildii wyczytałem, że gra "wymaga" XP, cokolwiek to znaczy.
 
Szlag mnie trafia, że nie mogę pod swoim systemem pograć w starsze gry. Nie ma sensu przecież, żebym kupował grę i specjalnie dla niej przesiadał się na XP.

A może ktoś zna sposób na to, żeby Red Alert 1 poszła pod 2000? Już kiedyś pytałem, ale nikt nie wiedział.

Offline panzersoldat

Command & Conquer
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 27, 2007, 09:39:11 am »
Cytuj
A demko C&C3 się podoba, tylko NOD taki jakiś cieniutki się zdaje.


Hm, bo komputer nie rzuca przeciwko graczowi wszystkiego co ma w arsenale. Z ciekawośći przejolem bazę NODu i mają tam w zanadrzu całkiem ciekawe bobowce i dosyć twardego robota (bydle kosztuje 3000 więc powinien być lepszy od mamuta), którego można up'gradeować niszcząc własne jednostki. Dodajmy jeszce rakietę które zamienia pole Tyberium w bombę, możliwość minowania z powietrza oraz tanie i szybkie pojazdy... może coś z tego będzie, sie za trzy dni zobaczy.

Offline panzersoldat

Command & Conquer
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 29, 2007, 07:39:45 pm »
Dla tych, którzy zainteresowani są kupnem C&C3 ( o ile nie zrazi ich zaporowa cena) mam dwie dobre wiadomości.

Pierwsza: Jeżeli drażnią Cię tłumaczenia z angielskiego na naszą ojczystą mowę, pocieszę Cię, grę można zainstalowac w oryginalnej wersji językowej.

Druga: oryginał będzie wam działał identycznie jak demo. Jeżeli demo chodziło wam, powiedzmy na ustawieniach detali medium, pełna wersja będzie działac tak samo..przynajmniej w singlu.

Offline Gashu

Command & Conquer
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 05, 2007, 07:49:09 am »
Cytat: "panzersoldat"
Dla tych, którzy zainteresowani są kupnem C&C3 ( o ile nie zrazi ich zaporowa cena) mam dwie dobre wiadomości.

Pierwsza: Jeżeli drażnią Cię tłumaczenia z angielskiego na naszą ojczystą mowę, pocieszę Cię, grę można zainstalowac w oryginalnej wersji językowej.


To pewna informacja?  Dotychczas wstrzymywałem się z zakupem, właśnie ze względu na niechęć do polskiej wersji językowej.

A cena, wynosząca sto dwadzieścia parę złociszy, chyba jakoś strasznie zaporowa nie jest. :)
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

gość1

  • Gość
Command & Conquer
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 05, 2007, 12:19:05 pm »
Po pierwsze: ukończyłem grę po stronie GDI, a obecnie jestem w okolicach finału NOD ^_^

Po drugie: gra wymiata grywalnością, grafiką, fabułą, itd. ^^

I najważniejsze: można dokonać instalacji w sześciu językach i przy uruchamianiu gry wybierać. Dostępne są: polski, angielski, niemiecki, hiszpański i jeszcze jakieś xD

Największy minus jak dla mnie, to przetłumaczenie Commander na Komendant X_X Ale poza tym nie ma się czego czepić ^_^

 

anything