trawa

Autor Wątek: Wasz ulubiony rysownik?  (Przeczytany 21013 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kagy-chan

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 27, 2007, 09:33:44 pm »
heh :) ale z tego co wiem to już w Polsce są wszystkie tomy,tak się stało iż ja mam dwa ostatnie :lol:
Smutek zawsze jest pozostałością po przeszłości,
   Żal jest bólem pamięci"

Offline Nakago

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 27, 2007, 09:45:12 pm »
Fakt, ale to było daaawno ;-).
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Kagy-chan

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 27, 2007, 09:47:58 pm »
heh :D ci co znają dobrze angielski (jak moja przyjaciółka Ola;*) to mogą sobie poczytać te mangi co nie wydano w Polsce :) ja bym chciała "Full Moon Wo Sagashite" :cry: nikła nadzieja :cry:
Smutek zawsze jest pozostałością po przeszłości,
   Żal jest bólem pamięci"


Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 28, 2007, 04:09:54 am »
hm, ulubionego rysownika nie posiadam, choć lubię Rumiko Takahashi - jej kreska jest bardzo szyszko-sentymentalna, i  lubięYuu Watase. Cóż, przy lubieniu mangi dużą rolę odgrywa historia, a nie kreska, chyba, że jest kreska tak paskudna i nieczytelna,  że historia się gubi. Warstwa estetyczna owszem, jest miłym dodatkiem, ale treść jednak jest ważniejsza. Bo o ile kreskę Watase bardzo lubię, to same jej mangi z nielicznymi wyjątkami (no ma dobre momenty, nie mogę zaprzeczyć. nawet bardzo dobre) wołają o pomstę do nieba.
Za to kreska takiego na przykład Adachiego jest taka sobie, miła oku całkiem w normie, za to treść najwyższej wody, kawałek dobrej śmiesznej obyczajówki.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Ganossa

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 28, 2007, 06:37:18 am »
Masamune Shirow
Satoshi Urushihara
Oh! Great
Hiroyuki Utatane
Nie są to oczywiście wszyscy artyści których prace cenię i podziwiam, ale ich rysunki robią na mnie zawsze największe wrażenie.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hamtaro666

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 28, 2007, 10:42:14 am »
Zgadzam się z Szyszką jeśli chodzi o Yuu Watase, urocze postacie rysuje, oczywiście mam na myśli Fushigi Yuugi, a jeśli chodzi o treść, to pierwsze 4 odcinki są jeszcze w miarę w miarę, sporo humoru i ciekawa akcja. Dopiero od 5 części robi się z tego telenowela. A o Ayashi No Ceres to w ogóle szkoda gadać - może dlatego, że jest adresowane do dziewczyn i facet tego nie zatrybi

Offline Bere

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 28, 2007, 10:45:51 am »
Cytuj
A o Ayashi No Ceres to w ogóle szkoda gadać - może dlatego, że jest adresowane do dziewczyn i facet tego nie zatrybi


A Fushigi Yuugi nie ? :roll:

Offline Anonimowy Grzybiarz

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 28, 2007, 10:49:18 am »
oczywiście Mistrz Toriyama :)

Offline Hamtaro666

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 28, 2007, 10:53:09 am »
Cytat: "Beregond"
Cytuj
A o Ayashi No Ceres to w ogóle szkoda gadać - może dlatego, że jest adresowane do dziewczyn i facet tego nie zatrybi


A Fushigi Yuugi nie ? :roll:


Tak jak napisałem początek Fushigi Yuugi jest dość ciekawy a dziewczyny przeurocze, że można się zakochać no i w ogóle jest inne od Ayashi jeśli chodzi o relacje między bohaterami - ale tylko na początku, bo potem się robi sieczka - oczywiście to moja prywatna opinia i nie trzeba się z nią zgadzać...

Offline Shalaya

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 28, 2007, 02:29:56 pm »
Yoshitaka Amano&Yutaka Minowa :arrow:  za "Vampire Hunter D"
Masumune Shirow :arrow: "Appleseed" i oczywiście "GITS"
Clamp za twórczość w ogóle i szczególe :arrow:  ale zwłaszcza za "X" i "MKR"
No i Stan Sakai  :arrow:  "Usagi Jojimbo"


Offline Shinue

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 28, 2007, 11:57:29 pm »
a moi ulubieńcy to (kolejność zupełnie nieprzypadkowa):
1. Masakazu Katsura za I''s, Video Girl Ai oraz DNA2
2. Satoshi Urushihara za wszystko :)
3. Kosuke Fujishima za to, że bardzo ładnie sie rozkręcił przy OMG

PS. wie ktoś może czy I''s będzie wydawane w Polsce?

Offline Shirosama

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 29, 2007, 07:25:11 am »
Nie wiem czemu wszyscy się podniecają tym Satoshi Urushihara. Z tego co widziałem czyli Plastic Little i Front Innocent to ta kreska jest brzydka.
Za to piękna jest kreska Tony Taka jeśli chodzi o ecchi,hentai jak również Masakazu Katsura.

Offline Hamtaro666

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 29, 2007, 12:25:12 pm »
Zupełnie się zgadzam, jeśli chodzi o Satoshi Urushihare - nie wiem czym się ludzie tak podniecają. Ale gdy rynek mangowy raczkował to dałem się nabrać i zamówiłem Plastic Little i Chirality. Teraz nawet nie da rady tego sprzedać, bo ceny na allegro są potwornie śmiesznie niskie - kiepska inwestycja:(

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 29, 2007, 12:33:00 pm »
Popieram - potrafię docenić profesjonalizm i dokładność kreski Satoshi Urushihare, ale totalnie ona do mnie nie przemawia.

 

anything