trawa

Autor Wątek: Wasz ulubiony rysownik?  (Przeczytany 21058 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 04, 2007, 03:07:16 pm »
Bo taka jest polityka właścicieli forum - zakaz umieszczania materiałów obscenicznych jeśli nie są sztuką. I nie - hentaie nie są sztuką xD Rubens tak ;)

O linkach można dyskutować.

Offline Shirosama

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 05, 2007, 09:00:50 am »
A właśnie jest jeszcze Yuki Seto. Jego dwa komiksy są świetne(pomijam że to hentai). Ta kreska to po prostu arcydzieło. To jeden z obrazków które można tu pokazać

Offline Ganossa

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 05, 2007, 09:52:51 am »
Obrazek pochodzi  z komiksu Accelerado. Nawet anime zrobili na jego podstawie.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 05, 2007, 10:03:29 am »
Nie ma czegoś takiego jak Accelerado, coś ci się pomyliło. Są dwa komiksy ten wcześniejszy to Stringendo. I oczywiście na podstawie tych dwóch komiksów powstały dwa świetne hentai.

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 05, 2007, 10:16:01 am »
Cytat: "anfan"
A właśnie jest jeszcze Yuki Seto. Ta kreska to po prostu arcydzieło.


Wszystko jest kwestią gustu. Ale byłabym ostrożna z używaniem słowa "arcydzieło". Ten rysunek niczym się nie wyróżnia, jest taki typowo... japoński, a po drugie ktoś tutaj ma wyraźne problemy z rysowaniem dłoni.

Offline Ganossa

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 05, 2007, 12:00:42 pm »
Cytat: "anfan"
Nie ma czegoś takiego jak Accelerado, coś ci się pomyliło.


Masz rację pomyliłem się. Komiks nazywa się Accelerando, zapomniałem "n" :badgrin:

Jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to tu są okładki obu komiksów
Accelerando

Stringendo

Poza tym anime też nazywa się Accelerando więc nie wiem jakie miałeś wątpliwości.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 05, 2007, 06:48:57 pm »
Ganossa to ty miałeś wątpliwości a nie ja bo nawet nazwy nie umiesz napisać.
Natomiast ciebie Louise proszę żebyś nie mówiła bzdur że się nie wyróżnia bo wykazujesz się całkowitą ignorancją a tego nie lubię. Nie wiem ile widziałaś hentai i komiksów hentai że tak wyrażasz swoje zdanie.
Idealne to nic nie jest bo nie ma sztuki idealnej i dla każdego co innego to może oznaczać bo dla niektórych jakieś gryzmoły to jest sztuka o czym często się mówi.
Ja nie znam żadnego innego komiksu ani hentai o takiej kresce gdyż to jest specyficzny styl tego twórcy.
PS:
Ganossa powinieneś otrzymać ostrzeżenie za zdjęcia hentai na tym forum skoro wyraźnie mówiono że nie można.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 05, 2007, 07:07:52 pm »
Zdjęcia nie wrzucił, a...

Cytat: "Wilk Stepowy"

O linkach można dyskutować.


W tym przypadku nie czepiam się.

A ja tam będę ignorantem i poprę Louise w 100%. Bo by coś było arcydziełem nie wystarczy Twój odosobniony głos, Anfanie - to musi być coś uznane za wybitne przez ogół. A tak to się po prostu podoba Tobie i z arcydziełem nie ma nic wspólnego. Arty Oh! Great mają podobną kreskę tylko o klasę lepszą, a i tak arcydziełem ich nie nazwę.

Offline Shirosama

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 05, 2007, 07:20:16 pm »
Czyli ten link według ciebie nie był do zdjęcia hentai ?
Cytat: "Ganossa"

Accelerando

Wilku twoje puste słowa nic nie znaczą. Wrzuć jakieś przykładowe arty i wtedy ocenię. Lecz należy wziąć pod uwagę że rzadko w ogóle starają coś pięknego w hentai zrobić. W anime jest tego wiele więcej.
Kiedyś była już o tym dyskusja że w anime jesteś w stanie znaleźć zawsze coś lepszego i bardziej profesjonalnego niż w hentai ale na hentai to arcydzieło Stringendo i Accelerando,

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 05, 2007, 07:43:35 pm »
To był link (do okładki wydania i na dodatek ocenzurowane w jakimś tam stopniu), a to, dla przykładu, jest zamieszczeniem zdjęcia:



Nie mów mi że nie znasz Naked Star czy Silky Whip. Zresztą, wszędzie Oh! Great ma taką samą kreskę - Tenjou Tenge, Air Gear, Majin Devil, Burn Up W, i widać wyraźnie, że od hentai zaczynał. Hentaie mają specyficzną kreskę (nie jeden rodzaj, oczywiście) i nawet po większości "grzecznych" artów też idzie poznać.

Offline Ganossa

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 05, 2007, 07:50:17 pm »
żeby nikt już się nie czepiał obciąłem co nieco z obrazka, może być?

Poza tym braku jednej litery w tytule nie nazwał bym nieznajomością tematu.  Skoro tak cię to raziło to samemu mogłeś napisać poprawną nazwę. Ale może za dużo wymagam.

Co do jakości kreski to nie będę dyskutował bo stoi na wysokim poziomie ale za jakieś wybitne dzieło pod tym względem bym go nie uznał.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 05, 2007, 07:58:08 pm »
Na tym obrazku nie było cenzury. To zwykła japońska mozaika.
Niestety to co podałeś nie jest ładniejsze od Accelerando i Stringendo.
Zależy jaki lubisz styl. Styl kreski który podałem bardziej mi się podoba bo jest bardziej kobiecy.
Nie lubię mocno kolorowych mangowych kresek z dużymi oczami dlatego podobają mi się obrazki Tony Taka, Yamashita Shunya i właśnie to co wyżej.
Hentaje nie mają specyficznej kreski. Bo wiele z nich niczym nie różni się od anime np ONE True Stories.
Mnie nie interesują komiksy hentai a szczególnie nie czarno białe lecz to względu na przepiękną kreskę mi się spodobało.
PS;
Ganossa i inni tu chodzi tylko o jedno czyli to co wyżej napisałem. Jeśli lubisz ten styl to uznasz go za wybitny jeśli lubisz styl z wielkimi oczami,innym kształtem głowy itp to może ci się nawet nie spodobać ten obrazek.

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 06, 2007, 10:45:18 am »
Cytat: "anfan"
Natomiast ciebie Louise proszę żebyś nie mówiła bzdur że się nie wyróżnia bo wykazujesz się całkowitą ignorancją a tego nie lubię. Nie wiem ile widziałaś hentai i komiksów hentai że tak wyrażasz swoje zdanie.
Idealne to nic nie jest bo nie ma sztuki idealnej i dla każdego co innego to może oznaczać bo dla niektórych jakieś gryzmoły to jest sztuka o czym często się mówi.
Ja nie znam żadnego innego komiksu ani hentai o takiej kresce gdyż to jest specyficzny styl tego twórcy.


Wystarczyło, żebym raz spojrzała na ten obrazek a skojarzył mi się z innym. Duże oczy i okrągła buzia to naprawdę żaden oryginalny styl.
O niczym nie wyróżniającej się kresce mówiłam w kontekście mangi (zwłaszcza tej nazwijmy to mainstreamowej) a nie stricte w kontekście hentai, bo interesuje mnie on jak zeszłoroczny śnieg.
I twierdzenie, że panienka z tego obrazka nie ma dużych oczu jest jak pisanie, że Victor Creed ma nikłą posturę.

Offline Shirosama

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 06, 2007, 07:33:21 pm »
Ja coś ci kojarzy z innym to zawsze podawaj link do tego innego.
Okrągła a to teraz nie wiem o co ci chodzi. Ty w ogóle oglądałaś ten rysunek :D  Chociaż wklęsła nie jest:)
Ty chyba nigdy nie widziałaś dużych oczu skoro tak mówisz. Ma średnie oczy jak na mangę a nawet dosyć małe ale co najważniejsze są piękne.
Nigdzie nie widziałem takiej kreski jak ta i ty na pewno też jedynie coś ci się mogło trochę podobne wydawać.

Offline Qraq

Wasz ulubiony rysownik?
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 06, 2007, 07:53:33 pm »
o, widze, że anfan dalej nieomylny
cześc anfan! <macha>