trawa

Autor Wątek: RAMMS+EIN  (Przeczytany 21462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
RAMMS+EIN
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 06, 2003, 01:11:44 pm »
In Extremo? Coz to za kapela, bo o niej nie slyszalem. Mi jeszcze na mysl przychodzi Think About Mutation - troche lzejsze, ale nie pozbawione zadziora. Tyle, ze po angielsku spiewaja, choc to ziomkowie Rammsteinow. I moze jeszcze Farmer Boys...

Offline Kormak

RAMMS+EIN
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 06, 2003, 02:18:33 pm »
In Extremo? Podobne do Rammstein? hmmm....
przecież oni grają metal z elementami folku.

Mają jeden naprawdę świetny kawałek, podoba mi się dlatego, że prawie nie ma tam metalu. Chodzi mi o ich wersję "Herr Mannelig" - bombowa!

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
RAMMS+EIN
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 02, 2003, 03:49:48 pm »
Panowie z Rammsteina zapowiadaja, ze nagraja jeszcze tylko jedna plyte i potem sie rozwiaza. Zreszta juz niektorzy kombinuja cos z solowymi projektami. Mam nadzieje, ze nei skoncza tak jak chociazby Faith No More, ktorego czlonkowie po rozpadzaie zespolu nie sa w stanie zaproponowac nic tak dobrego, jak ich wspolna robota.

Offline Rex de Tenebris

RAMMS+EIN
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 02, 2003, 06:28:39 pm »
Niestety raczej na pewno tak bedzie. Moge się założyć, że przyczyną ich scysji był Till. Znając życie zaczą się buntować, że muza jest za bardzo Metalowa. I moge się rónierz założyć, że to właśnie On z Klawiszowcem rozpoczną jakiś solowy projekt.

Offline Szwi

RAMMS+EIN
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 22, 2003, 07:43:00 pm »
Ech, a ja po cichu marze o nastepnym albumie. Jeszce bardziej metalowym, bardziej gotyckim i jeszcze ciezszym...

Cicho byc! Pomarzyc zawsze mozna:)
nteligencja wcześnie wykryta jest uleczalna!

Offline wiśnia

RAMMS+EIN
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 29, 2003, 10:08:27 pm »
jakis czas temu slucham wiadomosci i slyszalem o szpitalu w Rammstein.  :o (tylko ze uszy) a po chwili jeszcze raz to samo. nie znam historii zespolu. czy zbieznosc nazw jest przypadko czy jest co je bardziej laczy?
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Baldwin

RAMMS+EIN
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 29, 2003, 10:28:47 pm »
Cytat: "wiśnia"
jakis czas temu slucham wiadomosci i slyszalem o szpitalu w Rammstein.  :o (tylko ze uszy) a po chwili jeszcze raz to samo. nie znam historii zespolu. czy zbieznosc nazw jest przypadko czy jest co je bardziej laczy?



A też się kiedyś nad tą zbieżnoscią nazw zastanawiałem....
W Rammstein, w Niemczech jest nie tylko szpital ,ale i największe w Europie lotnisko wojskowe...

Offline Clayman_

RAMMS+EIN
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 29, 2003, 10:39:28 pm »
Cytat: "Waltari"
Mam nadzieje, ze nei skoncza tak jak chociazby Faith No More, ktorego czlonkowie po rozpadzaie zespolu nie sa w stanie zaproponowac nic tak dobrego, jak ich wspolna robota.

hmm,szkoda ze tak pozno to zobaczylem(kto by zagladal do tematu o rammstein 8) ),
jak na razie nie slyszalem zadnej plyty z ktoregokolwiek projektu pattona o ktorej mozna by powiedziec ze jest gorsza niz to co zrobil z fnm,a spora czesc jest o wiele lepsza
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Kormak

RAMMS+EIN
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 30, 2003, 09:52:35 am »
Nazwa Rammstein wzięła się od katastrofy podczas pokazu lotniczego na lotnisku w tej miejscowości. O ile dobrze pamiętam, samolot spadł na widzów, było wiele ofiar śmiertelnych.

Offline wiśnia

RAMMS+EIN
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 30, 2003, 10:32:25 am »
nie wesola ta historia. w kazdym razie dzieki za info
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Shi'undil

RAMMS+EIN
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 01, 2004, 05:06:10 pm »
Moim ulubionym utworem Rammsteina z albumu "Mutter" (tylko ten słyszałem w całości  :) ) jest utwór "Nebel". Zawsze zmusza mnie do refleksji i przyprawia o gesią skórkę. Najlepszy jego moment to "operowy" kobiecy śpiew mniejwięcej w 3:25 minucie. To piosenka o przeznaczeniu i rozstaniu. Aż trudno uwierzyć, że piszę o Rammsteinie :mrgreen: .
en'drean va, eveigh Aine

Offline login

RAMMS+EIN
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 12, 2004, 08:51:08 pm »
rammstein... miły do posłuchania, dużo energii... ale zakupu płyty jednak trochę żałuję... piosenki wpadają w ucho, idealne na dyskotekę ; ) ale nie są ani specjalnie oryginalnym zespołem, ani za bardzo dobrym muzycznie. ot taka ciekawa kapela dla odmiany...
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Doli

  • Gość
RAMMS+EIN
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 01, 2004, 10:19:02 pm »
Dobry zespół, podoba mi się.
Najlepiej wchodzi mi w ucho "SONNE".
W kawałek ostrej muzyki jest wpleciony łagodny refrenik, coś dobrego.
Fajnie się słucha przed zaśnięciem, można pobujać.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
RAMMS+EIN
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 30, 2004, 03:38:10 pm »
Cytat: "Clayman_"
Cytat: "Waltari"
Faith No More, ktorego czlonkowie po rozpadzaie zespolu nie sa w stanie zaproponowac nic tak dobrego, jak ich wspolna robota.
jak na razie nie slyszalem zadnej plyty z ktoregokolwiek projektu pattona o ktorej mozna by powiedziec ze jest gorsza niz to co zrobil z fnm,a spora czesc jest o wiele lepsza

OK. Posluchalem troche wiecej, przede wszystkim Mr. Bungle i coz... tylko krowa nie zmienia pogladow :)
A co do Rammsteina - nowa plyta coraz blizej, w czerwcu ma sie pojawic nowy singel zespolu :)

Offline 5zyCh4

Rammstein - hit czy kwas? Uwagi itp.
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 13, 2005, 03:39:57 pm »
No właśnie. Moja przygoda z rockiem zaczęła się od tego zespołu (wiem że to industrial, ale zaliczam go do rocka  ;) ).

Jest to mój ulubiony zespół  :D  :D .

W tym temacie chciałbym żebyście zamieszczali wasze odczucia do tego zespołu.

Pozytywne,a także negatywne.

Zachęcam do dyskusji  8) .

P.S. R+ RLZ...  ;)
ozdrawiam
5zyCh4



"Lonelyness- that's the killer" ATB

www.badgerbadgerbadger.com