trawa

Autor Wątek: deklarowanie celow w strzelaniu  (Przeczytany 2737 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szafa@poznań

  • Gość
deklarowanie celow w strzelaniu
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 11, 2006, 08:58:24 am »
Cytat: "kauczuk"
uuu niewiedzialem, przeoczenie :)
ale mam nowe pytanie :)
cannon wali do bolca
trafia, na lini jest bolec i jeden zalogant
w mysl zasad cannona[nie po lini choc jest templaytem a rozstrzygniecie w co na zasadach several parts unit, po rzucie ustalajacym wychodzi ze zaloga, obaj nie zyja


tfu, zgiń przepadnij zmoro nieczytsa, działo to template, w jego przypadku nie ma zadnej ranodmizacji ani losowania kto dostał! jak na lini jest bolec i załogant to dostaje bolec i zaogant, nic nie losujesz...
Cytuj

ale teraz podobna sytuacja - sa 2 bolce polaczone w 1 unit
canon tez trafia ale po jednym no i co teraz?
czy tak jak w przypadku jednego - bo to sensowne bo by nie upolowal drugiego
czy na zasadzie jak bowmeni ze oni by tak naprawde mogli zabic obsluge dwoch bo to jeden unit
wydaje mi sie ze z powodu ze linia [templayte] idzie po jednym to tylko jeden ale wole spytac , choc jest wyraznie napisane u cannona ze jezeli ma several parts to rostrzygamy jak w shootingu normalnym


jakie znowu dwa bolce w 1 oddziale? Czy my na pewno gramy w te sama gre? nie mozna maszyn laczyc w oddziały...

Offline kauczuk

deklarowanie celow w strzelaniu
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 11, 2006, 09:01:26 am »
ojjj tam trza wymyslac nowe kombinacje  :badgrin:  zalozenie bylo czystko teoretyczne  :D
zly przyklad podalem z pospiechu chodzilo mi np o salamandy :)
spoko
pokickal mi sie model z unitem :)
thx
to wymyslil te beznadziejne podpisy? nosiciel wody co to kurna jest? co ja wietnamiec jestem? sic

Offline Zlo

deklarowanie celow w strzelaniu
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 14, 2006, 01:40:41 pm »
proste pytanie:

czy mozna mierzyc z katapulty dwarfickiej w cele, ktore sa nie widoczne, np. w cos za lasem, za domem, za obeliskiem itp.?

czy dopuszczalny jest overguesing?


pozdro...
odzina szosta- panie biora w usta...

Offline Kensiorek

deklarowanie celow w strzelaniu
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 14, 2006, 01:44:39 pm »
jesli jest jakas jednostka na lini wlasciwy cel - katapulta to wedlug RB tak . Oczywiscie czesc graczy uzna takiego strzelca za buraka
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Supeł

deklarowanie celow w strzelaniu
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 15, 2006, 07:41:42 am »
Cytat: "kauczuk"


o ile niema takiej opcji ze latacz po swoim ruchu laduje [dla mnie kompletny fluff]


HEhehe, dla ciebie wszystko jest fluffem. A jak mogą np. wilki zaszarzowac fellbaty jesli te nie lądują. Albo jak dogonią charpie które wykonały flee? Przecież nie lądują...  :lol:  
A ja se połącze w odział 7 maszyn i bede rzezał  :lol:  :lol:  :lol:
No, już dobrze... sory, Pozdrawiam

Offline kauczuk

deklarowanie celow w strzelaniu
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 15, 2006, 11:18:43 am »
czlowiek nie spojrzal do rb i gadal.. zdarza sie  :roll:
jak ktos w robocie a kodeks daleko
inna sprawa jak ktos staje na glowie i nie umie interpretowac tego co jest napisane  ;)
pzdrw Supeł
to wymyslil te beznadziejne podpisy? nosiciel wody co to kurna jest? co ja wietnamiec jestem? sic

Offline Supeł

deklarowanie celow w strzelaniu
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 15, 2006, 03:59:34 pm »
Cytat: "kauczuk"

inna sprawa jak ktos staje na glowie i nie umie interpretowac tego co jest napisane  ;)
pzdrw Supeł


Hehe, niom racja. Niezła brechta z tych wszystkich sędziów, czołówki i elity polskiej ligi. Każdy mówi co innego i tylko głosowanie rozstrzyga bo nie potrafią interpretować tego co jest napisane (a to takie oczywiste, nie?)

inna sprawa jak ktoś bredzi od rzeczy  ;)
pzrdw kauczuk

 

anything