Autor Wątek: TURNIEJ w Legionowie 4.03 2x1100pkt.  (Przeczytany 20911 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Otło

TURNIEJ w Legionowie 4.03 2x1100pkt.
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 15, 2006, 09:23:45 pm »
Cytuj
Kiedy dostaje sie obrazenia od ognia? Za kazdy ruch w lesie? Na koncu tury kazdego gracza? Na koncu rundy? Czy moze tylko jednorazowo za wejscie do lasu?


Obrażenia od ognia dostaje sie w momencie zetknięcia z lasem. w przypadku gdy jakis oddział jest już w lesie i bedzie sie poruszał... okazuje sie ze na koniec jego ruchu nadal oddział jest w lesie to znów obrywa ;]

Co do 2 scenariusza, lasy nadal płoną!! czyli obrażenia są od ognia zadawane.

Cytuj
Czy +1 do mova oznacza +1 do charakterystyki jego, czy +1 do ogolnego ruchu (jesli lata to 21", jesli ma przedmiot biegania to 10" zamiast 9, jesli ma wierzchowca, to wierzchowiec tez ma +1 do M)?
Ogólnej

Napisz co chcesz dokładnie z tymi championami wiedzieć...
a co do panik biorą (wedle uściśleń sędziowskich)

Offline GoluS

TURNIEJ w Legionowie 4.03 2x1100pkt.
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 15, 2006, 09:34:54 pm »
Cytat: "Otło"
Cytuj
Kiedy dostaje sie obrazenia od ognia? Za kazdy ruch w lesie? Na koncu tury kazdego gracza? Na koncu rundy? Czy moze tylko jednorazowo za wejscie do lasu?


Obrażenia od ognia dostaje sie w momencie zetknięcia z lasem. w przypadku gdy jakis oddział jest już w lesie i bedzie sie poruszał... okazuje sie ze na koniec jego ruchu nadal oddział jest w lesie to znów obrywa ;]
Czyli najpierw w momencie zetkniecia + zawsze pod koniec fazy ruchu gracza, czy tylko w przypadku, gdy sie ruszal w tym lesie i z niego nie wyszedl?

Z championami chce wiedziec kim jest champion? Wybieram jeden oddzial sposrod dwoch armii i za zabicie niego jest 100p? Nie ma tego napisanego w regulaminie, jezeli tak jest to dopiszcie prosze :).

Jeszcze jedno pytanie, jezeli obrazenia otrzymuje sie za zetkniecie z lasem, to czy po przesuniecie lasu czarem tree singing do oddzialu przeciwnika, ten oddzial otrzymuje obrazenia? - bo o to chodzi Mariuszowi, tylko nie powiedzial i potem beda waly na turnieju :P
alo

Offline Otło

TURNIEJ w Legionowie 4.03 2x1100pkt.
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 15, 2006, 10:14:53 pm »
Co do obrażen od lasków i to z champpionami... wszystko jest zamieszczone na 1 poście w tym temacie!!

POZDRAWIAM

Offline Zox

TURNIEJ w Legionowie 4.03 2x1100pkt.
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 16, 2006, 06:17:46 am »
Cytuj
za zabicie Championa (mianujemy jeden model za którego bedzie bonus) + 100 pkt.


Chyba mówi samo za siebie. Champion to champion. Taki model który awansujemy ze zwykłego regimentu.

Jakie problemy z tym lasem? Wchodzisz do lasu  - D3S4 (mało moim zdaniem ale ok) od ognia. W następnej turze oddział dalej jest w lesie - D3S4 itd...


Być może się pojawię :D
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

< Slanesh >

  • Gość
TURNIEJ w Legionowie 4.03 2x1100pkt.
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 16, 2006, 07:19:27 am »
Kurde muszę sie pojawić - dwarfy + lizardy - co za klimat !! :D

Offline Otło

TURNIEJ w Legionowie 4.03 2x1100pkt.
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 16, 2006, 02:15:28 pm »
To na co czekasz !! Wysyłaj zgłoszenie z rozpiskami i wpadaj !!!

Offline pingus

TURNIEJ w Legionowie 4.03 2x1100pkt.
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 16, 2006, 02:41:17 pm »
Porąbane zasady... szukam jakieś tzeentcha czy kogoś wielo kostkowego do pary.. ;)
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline Deathscythe_

TURNIEJ w Legionowie 4.03 2x1100pkt.
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 16, 2006, 03:02:20 pm »
nigdy mi nie szło grając lizaki + dwarfy, ale nie wiem moze ja poprostu nie umiem wykorzystac potencjału armii? :)
Jeżeli za championa jest 100pkt. to za herosów nic nie ma? Już widzę rzucanie sie runnera na giganty i inne nie do zdjęcia jednostki :).....ehh coś dużo tych nie dopowiedzeń...a co do treesinginga to będzie przechlast....jeśli bedą za to obrażenia...:) chociaż D3 to nie tak sporo :)
i]Anger inside my is growning, but why?[/i]

Offline Kielon

TURNIEJ w Legionowie 4.03 2x1100pkt.
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 16, 2006, 03:14:14 pm »
Cytat: "Deathscythe_"
ehh coś dużo tych nie dopowiedzeń...a co do treesinginga to będzie przechlast....jeśli bedą za to obrażenia...:)


Ciiii, pewnie prawie nikt by o tym nie pomyślał, tylko zły Marek musiał się wbić i mój plan wypaplać! ;)
img]http://www.earthshaker.homepages.pl/tropikban2.jpg[/img]

Offline pingus

TURNIEJ w Legionowie 4.03 2x1100pkt.
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 16, 2006, 03:15:45 pm »
Mariusz: wpadłem na to samo jak przeczytałem regulamin. ;)
Ale jak widać działa! :D Coś za coś.
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline Otło

TURNIEJ w Legionowie 4.03 2x1100pkt.
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 16, 2006, 04:42:40 pm »
nie tylko wy na to wpadliście, ja pisząc go o tym pomyslałem :D

< Slanesh >

  • Gość
TURNIEJ w Legionowie 4.03 2x1100pkt.
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 16, 2006, 05:22:04 pm »
Musi być fullpaint ?? Please nie!! Ja mam pomalowana armie ale mój kumpel nie.

Offline Latacz

TURNIEJ w Legionowie 4.03 2x1100pkt.
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 16, 2006, 05:22:16 pm »
Cytat: "<Mariusz>"
Cytat: "Deathscythe_"
ehh coś dużo tych nie dopowiedzeń...a co do treesinginga to będzie przechlast....jeśli bedą za to obrażenia...:)


Ciiii, pewnie prawie nikt by o tym nie pomyślał, tylko zły Marek musiał się wbić i mój plan wypaplać! ;)


Kurcze, a chcialem zablysnąć i zobaczyc Mariusz, któremu opada szczeka...ach wszystko spapraliście...Jak zwykle niszczycioe moje niecne plany jak zapanowac nad świat..stole;]
ak powstały driady?? Drzewa uciekał przed Chuckiem Norrisem:P
Ktoś mnie zmolestowal:
http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=68694

Offline High Elf

TURNIEJ w Legionowie 4.03 2x1100pkt.
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 16, 2006, 05:25:27 pm »
Ja myślę, że to jest trochę anty-defens. BO tree-singing na bretkę się nie przyda. A co do tej opcji to każdy głupi może wywnioskować to. Myślę, że WE jednak więcej stracą niż zyskają.
BTW: można rzucać challenge?
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Wapniak666

TURNIEJ w Legionowie 4.03 2x1100pkt.
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 16, 2006, 06:00:15 pm »
czy dobze zrozumialem moje wspaniale Khemri tez bedzie panikowac ??
BTW klimatyczny sojusz TK+Imperium (pod tytulem total defens) co nie ;)
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]

http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=26598KLIKAC PROSZE :)