Autor Wątek: Wood Elves 2000pkt.  (Przeczytany 1568 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Finrod Felagund

Wood Elves 2000pkt.
« dnia: Luty 13, 2006, 08:00:36 pm »
Powiedzcie czy ta armia jest dobra, co by w niej zmienić, żeby była mocniejsza, ale nie traciła na klimacie(nie ukrywam, że nie lubie jazdy).


Wood Elf Highborn 246p.
-35p. Armour of the Fey
-35p. Amber Pendant
-6p. Great weapon
-25p. Annoyence of Neetlings

+
23 X Eternal Guard 300p.
-FCG

Wood Elf Noble 184p.
-35p. Amaranthine
-15p. Briarsheath
-50p. Great Eagle
-3p. Light Armour
-6p. Great Weapon

Spellsinger 155p.
-30p. Hail of Doom Arrow
-20p. Merciw's Locus
-35p. level 2

Spellsinger 175p.
-25p. dispel scroll
-25p. dispel scroll
-35p. level 2

10 X Glade Guard 120p.
-6p. champion

10 X Glade Guard 120p.
-6p. champion

8 X Dryads 96p.

8 X Dryads 96p.

Treeman 285p.

10 X Wardancers 201p.

==================

1998pkt.

6Power Dices
4Dispel Dices
models in army = 74
ear of the Elves, fear of reunited elves.

   (Tyrion & Malekith before last war against Chaos)

Offline Rusinek

Wood Elves 2000pkt.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2006, 08:18:12 am »
Bardzo ladna rozpiska. Gratuluje! Mysle, ze jakbys chcial wystawc cos podobnego na WI, to otrzymalbys bardzo duzo punktow za kompozycje armii. Jedyne, nad czym bym sie zastanawial, to czy nie wyrzucic jedego maga, troche ograniczyc punktowo drugiego, i za to nie wrzucic dwoch oddzialow lucznikow, bo masz troche za malo jednostek.
Poza tym, zdajesz sobie sprawe, ze kombinacje magicznych przedmiotow, ktore masz na bohaterach walczacych, do najlepszych nie naleza? Jesli tak, to wszystko jest w porzadku.
nia!
Chaos!
Ligi niszczyciele!
Kraków, Gorzów i przyjaciele!

Offline Kitshu

Wood Elves 2000pkt.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2006, 10:54:50 am »
hmm a mi nie przypadła do gustu... na 2k to pociąga mnie gra na smoku z lordem z AoN, regenką i SoM + 2x treeman (czasem1x )
no i 2x10WD itd.

jak dla mnie to to co mnie boli w tej rozpisce to o że masz tylko 2 konkretne odziały do walki.

ale wiadomo co kto lubi ;)
t's time for panda bear madness minute !!!! South Park :)

Ziemko

  • Gość
Wood Elves 2000pkt.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2006, 11:33:08 am »
Kitshu , po prostu stary schematowy PG z Ciebie , a to jest fajna klimatyczna rozpiska , ktora takze ma potencjal aby wygrywac...

Offline pingus

Wood Elves 2000pkt.
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 15, 2006, 01:13:51 pm »
Cytat: "Ziemko"
Kitshu , po prostu stary schematowy PG z Ciebie , a to jest fajna klimatyczna rozpiska , ktora takze ma potencjal aby wygrywac...

Żaden schematowy PG rozpa ze smokiem i masą wardancerów? Wolne żarty... tam jak najwięcej rzeczy musi kasować ranki bo gdy chcemy treemany to z BSB a wtedy 2 scrolle i 3DD mało. ;) Ja już się nauczyłem że wardancerzy są fajni, ale służą tylko do 1 do trzymania herosów bo tylko w tym są lepsi od driad.

Co do rozpiski, ani klimatyczna, ani mocna... ale w porównaniu z resztą wygląda całkiem fajnie i da się pograć i nie jest to żaden schemat.
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Ziemko

  • Gość
Wood Elves 2000pkt.
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 15, 2006, 01:33:45 pm »
Powiedzial co ma zai nne oddzialy w rozpie?? Powiedzial tylko o lordzie na smoku , wiec bsb moze miec , driady to samo...

Offline Rusinek

Wood Elves 2000pkt.
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 15, 2006, 02:54:32 pm »
Cytat: "Kitshu"
hmm a mi nie przypadła do gustu... na 2k to pociąga mnie gra na smoku z lordem z AoN, regenką i SoM + 2x treeman (czasem1x )
no i 2x10WD itd.

jak dla mnie to to co mnie boli w tej rozpisce to o że masz tylko 2 konkretne odziały do walki.

ale wiadomo co kto lubi ;)


Od Twojego pomyslu az bije klimatem...
Przeczytaj dokladnie o co kolega poprosil, a pozniej sie wymadrzaj. Nie napisalem,ze to jest najmocniejsze, co da sie zrobic (choc slabe tez nie jest), ale gdyby bylo wiecej GG a mniej herosow, to byloby zdecydowanie klimatycznie (i wcale nie tak slabo).
nia!
Chaos!
Ligi niszczyciele!
Kraków, Gorzów i przyjaciele!

Offline Kitshu

Wood Elves 2000pkt.
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 15, 2006, 04:50:34 pm »
ok ale gdzie tu ja sie wymadrzam dałeś rozpiske po to by ktoś mógł wypowiedzieć na nią swoje zdanie? tak? a to że mi sie nie podoba to moje zdanie? tak? wiec ocb?

Pingus BSB do drzewka to taki standardzik wiec nie trzeba nawet o tym mówić ;) a co do masy WD to mam na tym punkcie małe zboczenie  ;)  ;)  i jakoś nie twierdze że służa do trzyamnia hero...zazwyczaj nabijają mi przynajmniej 2x tyle ile kosztują...kwestia koncepcji na armię ;) co do driad to chyba nie myslałeś że moge ich nie mieć ?  :?  powiedziałem tylko to czym mniej wiecej gram i jakoś mi tym idzie ( średnio na turniejach jestem 6-7 na około 30 osób wiec chyba nieźle ;)  ).

przecież nie mówiłem twórcy tematu że MA czyms takim grać a wy sie odrazu oburzacie że PG, że sie wymadrzam że... i inne takie internetowe schematy... ludzie to nie cyt... :P wiadomo o co chodzi :D
rozpiska klimatyczna fakt ale mało odziałów do walki dlatego mi się nie podoba ja osobiście wole iść w strone hth ( na 2k mam 1x16 GG z FCG i styknie ostrzału hehe )

pozdrOo i opanujcie hormony ;)
t's time for panda bear madness minute !!!! South Park :)

Offline Galahad

Wood Elves 2000pkt.
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 15, 2006, 08:47:38 pm »
Mam nadzieje ze sie nie dlugo spotkamy juz sie nie cierpliwie zeby cie rozniesc w pyl  ;)  szkoda ze nie jutro ale co zrobic sila wyzsza  :? powina byc ciekawa bitwa
mperium nie jest stworzone do kleski.
Imperium można zniszczyc ale nie pokonać.

[: Particular deeds requiring Vengeance :]

Offline Rusinek

Wood Elves 2000pkt.
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 15, 2006, 09:26:18 pm »
Cytat: "Kitshu"
ok ale gdzie tu ja sie wymadrzam dałeś rozpiske po to by ktoś mógł wypowiedzieć na nią swoje zdanie? tak? a to że mi sie nie podoba to moje zdanie? tak? wiec ocb?
..................
pozdrOo i opanujcie hormony ;)


1.To nie ja dalem rozpiske (a czuje sie jakbys pisal do mnie).

2.Prosba byla o poprawienie jej W RAMACH klimatu, wiec informuje:
a)smok na 2000 w WE nie jest klimatyczny
b)dwa drzewa na 2000 nie sa klimatyczne
c)same driady i brak lucznikow(lub ich znikoma ilosc), nie sa klimatyczne
ALE jesli ktos poprosilby o samograj WElficki, najczesciej spotykany na turniejach, doradzilbym mu to samo co Ty...wniosek-pisales nie na temat-dlatego zareagowalem-OTB.

3.Kazda zamieszczana na tym forum rozpiska WE jest prawie taka sama. Jezeli choc troche odbiega od normy, to naklaniacie gracza zeby do tej normy sie dostosowal...Slabo mi sie robi, jak widze na turnieju 5 takich samych armii WE, ktore roznia sie tylko tym, ze w jednej jest 5x8 driad a w drugiej 6x8...dlatego o ile bede jeszcze kiedys wyrazal zdanie o jakiejs rozpisce, to bede chwalil kretywnosc.

4.Mam nadzieje, ze nie czujesz sie urazony.

5.A moje hormony nie wymagaja opanowywania...:)
nia!
Chaos!
Ligi niszczyciele!
Kraków, Gorzów i przyjaciele!

Offline Kitshu

Wood Elves 2000pkt.
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 16, 2006, 09:04:47 am »
ja wiem że moja rozpa jest standardowa ale ja tylko przytoczyłem czym ja gram i wcale to nie musi byc klimatyczne ;)  i nie bluzgałem z tego powodu że ten kto założyl ten temat ma lipna rozpe itp. ogólnie powiedziałem tylko że wolałbym wiecej hth i nie zmienie zdanie ;)

spoko nie poczówam sie jako urazony człowiek ;)

pozdrOo
t's time for panda bear madness minute !!!! South Park :)

Offline Kielon

Wood Elves 2000pkt.
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 16, 2006, 05:04:50 pm »
Cytat: "pingus"
[ masą wardancerów? Wolne żarty... tam jak najwięcej rzeczy musi kasować ranki bo gdy chcemy treemany to z BSB a wtedy 2 scrolle i 3DD mało. ;) Ja już się nauczyłem że wardancerzy są fajni, ale służą tylko do 1 do trzymania herosów bo tylko w tym są lepsi od driad.


:o WOW
I kto to mówi!? :p Ten kto się zarzekał, że 3 unity wardancerów to niezbędne minimum. Co się stało Pinga? Niesprawdzili się!? :p A nie mówiłęm! :p
img]http://www.earthshaker.homepages.pl/tropikban2.jpg[/img]

Offline pingus

Wood Elves 2000pkt.
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 16, 2006, 05:48:04 pm »
Za drogie w pktach i za mało na magiczne wsparcie dla treemanów zostaje. :p
Ale 1 oddział minimum nadal. 2 są ok.. ale zależy od rozpy, 3 mogą być, 4 przesada. :D
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline Finrod Felagund

Wood Elves 2000pkt.
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 18, 2006, 06:17:57 pm »
Grałem już dwie bitwy. I wrażenia dobre.

1. Z Vampire Counts (Blood Dragons) i przegrałem przez pecha (masakra) :cry: . Jedyne co zdjąłem to Black Coach, który zatrzymał się na ośmiu driadach i się sypnął

2. Z Hordami Chaosu Nurgla i wygrałem o dokł. 539pkt.
Driady i gościu na great eaglu rozwalili sami 24* Marauders i Spawna. Więc się spłacili. Treeman obronił Eternalom flankę i przyjął 24 Warriorsów z Ex. Championem, a Eternal Guard rozwalili najpierw 4*Nurglingi i 20 Plaguebearersów, a później chariot, który im wjechał na tył zwiał. Jednym słowem jestem zadowolony. :)
ear of the Elves, fear of reunited elves.

   (Tyrion & Malekith before last war against Chaos)

 

anything