Autor Wątek: Jeż Jerzy  (Przeczytany 36934 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Spik

Odp: Jeż Jerzy
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 06, 2010, 08:07:53 am »
W „Jeża Jerzego” mnie wkręcił kumpel w  Gimnazjum (jakieś 8 lat temu) co nałogowo Ślizg kupował i jak dla mnie to był wtedy BEST POLSKI KOMIKS ever. Dziś jak patrzę z perspektywy czasu to niestety nie mogę powiedzieć by ten komiks prezentował się tak dobrze. Pierwsze trzy...może cztery albumy klimat mają  ale jednak  nie ukrywam, że część żartów jest dosyć... szczeniacka? Takie trochę wulgarne na siłę, a szkoda bo satyra miejscami świetna.
Swoją drogą jedno co nie rozumiem w komiksach ów autorów (to samo mi w „Tymku i Mistrzu” i kilku innych ich dziełach wadzi) to gdy robią historyjkę na jedną-dwie strony poczym walą w dole ten monolog wyjaśniający co się stało dalej... Często są zabawne, nie ukrywam ale zamiast pisać – skoro to komiks, medium wizualne – nie lepiej by po prostu rozbudować historyjkę i to pokazać?
Piszę pierwsze trzy-cztery albumy, bo „Jeż Jerzy – Ziom” jak dla mnie bez klimatu i nic specjalnego, „Jeż Jerzy – In Vitro” mi się w ogóle nie podobał, a „Człowiek z Blizną” nieco lepiej ale ciągle w tyle za standardami pierwszych albumów. Tego najnowszego nawet nie chciało mi się kupować... Animacja po zwiastunie też nie wygląda zachęcająco... No trudno.

Offline samurajack

Odp: Jeż Jerzy
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 11, 2010, 07:06:35 pm »
Co z filmem i co z nowym albumem czy bedzie premiera na MFKIG jak planowano. Jeśli ktoś coś wie prosze o info

 

anything