Autor Wątek: Człowiek Paroovka  (Przeczytany 60123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czopek Piotrek

Człowiek Paroovka
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 03, 2006, 11:47:46 pm »
Dzisiaj na stronie obchodzimy imieniny Kazimiery! Liczymy na odwiedziny :)

Offline Łamignat

......
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 04, 2006, 12:41:41 am »
100 lat dla Kazi   :lol:

Offline Czopek Piotrek

Człowiek Paroovka
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 16, 2006, 09:13:16 am »
Proszę Państwa,

informacja jest następująca: album jest już wydrukowany :) podobno wszstko wygląda bardzo ładnie. Tak wiec wszyscy zaineresowani moga mieć pewność, że na WSK album będzie. yeah

Anonymous

  • Gość
Człowiek Paroovka
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 16, 2006, 09:25:57 am »
swietnie:D
gratulacje
mam do  Pana autroa prosbe o kontakta na e-mail
w waznej sprawie:D

karolkonw@go2.pl

Offline Łamignat

......
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 16, 2006, 11:47:48 am »
Czopek Piotrek to może taka mała prośba abyś wcześniej coś namalował dla mnie w albumie a ja na WSK  kupię  ten czekający na mnie :D
Po prostu bedę w dwóch turach z samego rańca i późnym popołudniem i mogę niespotkać wielu rysowników.

Anonymous

  • Gość
Człowiek Paroovka
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 27, 2006, 07:08:23 am »
parówczak to był mój pierwszy zakup na wsk :D to się i pierwszy wpiszę tu do pamietnika. :D
Lachowicz rulesuje, ja wiem że część to była stary materiał ale zupełnie mi to nie przeszkodziło. Marek potrafi w NIENACHALNY sposób wrzucać bardzo śmeiszne teksty, które są do wyłapania, a nie wciśnięte bezpośrednio w twarz. Takie ot, z pełną świadomością zajebistości wrzucone gdzieś prawie na marginesie "jesteśmy do dupy" mówione przez czopka. Nie wiem czy się jasno wyrażam, pewnie nie do końca, ale album dał mi poczucie profesjonalności i całkowitej świadomości tego co się chce zrobić i czym chce się czytelnika postrzelić w ośrodki humoru, a czym tylko połechtać na amrginesie żeby miał dodatkowa uciechę. Ale - parówczak, podobnie jak i pan W wypadają blado przy GrandBandzie i gangu wąsaczy. Dobrz by było gdyby się pan autor skoncentrował na tych dwóch swoich komiksach. Nie mówiąc o krosowerze Grand Banda - gang wąsaczy. Ale to chyba w planach niedługo, nesepa?
Co do albumu, urzekło mnie przejście pomiędzy paroovką i grandbandą. Coś mi to przypominało nawet. Taki tribute to...  8)

Anonymous

  • Gość
Człowiek Paroovka
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 27, 2006, 07:35:00 am »
w sumie to sie zgadzam z mateuszem

w sumie czytalismy w tym samym momencie:D
nawet recenzja byla powstala na goraco:D

Offline Czopek Piotrek

Człowiek Paroovka
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 27, 2006, 07:42:18 am »
gang wąsaczy - tak jest, teraz bedę siedział nad albumikiem gdzie bardzo dużo bedzie o Bohdanie Bogdanie i Ryszardzie. Ale też pojawią się tak jak w bieżącym zeszycie inne historyjki.
no i też myślę o fajnym przejściu od paroovki do wąsaczy :)

Offline tyler_durden

Człowiek Paroovka
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 28, 2006, 11:24:32 am »
ukryta podstrona z dodatkami to mistrzostwo!
absolutny szacunek dla autorów.
i mam nadzieję, że będzie się rozrastała
o not talk about fight club

Offline Czopek Piotrek

Człowiek Paroovka
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 28, 2006, 11:39:02 am »
będzie będzie... co by nęcić niezdecydowanych ;)

Offline empro

Człowiek Paroovka
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 28, 2006, 10:02:18 pm »
przeczytał (znaczy częściowo oglądnął tylko) i jestem pod wieeeeeeeeelkim wrażeniem
miodzio po prostu,

kolor mistrzowski, wydanie przecudne, przejście w środku przepiękne, historyjki, znane mi już częściowo, to wielka ozdoba kolekcji, bo na razie tylko z netu tu i ówdzie podrukować można było,

Czopek to król po prostu cartoonu naszego a ten komiks udowadnia to w 100%, i jeszce sama treść, i dailogi i w ogóle

normalnie mnie ten komiks rozwalił
aż wstyd taką wazelinę lać, ale inaczej nie można :)

gratuluję i chyba zaraz fanklub założę i będę co tydzioeń maile z wyrazami uwielbienia słał :)

starczy, bo to niezdrowe się robi :)

Offline Archie

Człowiek Paroovka
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 29, 2006, 12:53:31 am »
Cytat: "Czopek Piotrek"
będzie będzie... co by nęcić niezdecydowanych ;)

Ja byłem niezdecydowany do 16.00-16.45. Po tym jak twórcy wywarli na mnie miłe wrażenie, kupiłem jeden z dwóch ostatnich egzemplarzy i poleciałem po autografy :D. Nawet udało mi się namówić TJFK, żeby pokolorował mi (flamastrami :p) częściowo Mirkę :D. Jak patrzę na niektóre kadry z Grand Bandą to przechodzą mnie ciary, normalnie istne moherowe demony prosto spod radiostacji Ojca Dyrektora :D. Ogólnie albumik bardzo mi się podoba i fajnie słucha się przy jego bandowej części soundtracku z Mision: Impossible :).

Cytat: "empro"
kolor mistrzowski, wydanie przecudne, przejście w środku przepiękne, historyjki, znane mi już częściowo, to wielka ozdoba kolekcji, bo na razie tylko z netu tu i ówdzie podrukować można było,

Kolorki są świetne, a jak dobrze odpamiętuję słowa TJFK, to miały być jeszcze świetniejsze :).

Teraz czekam na dziecko Czopka i KRLa ;). Ciekawe jakby wyglądał Człowiek Paroovka jako KRL-ek? :)

BTW: Strzeżcie się foliowych reklamówek :lol::!:
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

KRL

  • Gość
Człowiek Paroovka
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 29, 2006, 01:22:33 am »
hehe... a Marek juz wie jakby wyglądał taki Parówka. I pewnie niedługo pokaże światu... albo już pokazał bo mi transfer spadł i nie moge wejść na stronę Parówki. Za dużo gołych bab sciągałem i mi sie limit w neostradzie skączył na ten miesiąc... porażka....

Offline Czopek Piotrek

Człowiek Paroovka
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 29, 2006, 07:05:14 am »
Jeszcze na stronie kaerelkowego paroovki nie ma, ale niedługo będzie :) Z acetonowym rastrem :D

No i w ogóle bardzo się cieszę, że się spodobało :)

Offline Jaszcząb

Człowiek Paroovka
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 29, 2006, 07:27:34 am »
Dołączam się do chóru pochwał. Sam komiks, jego wydanie, promocja zorganizowana przez chłopaków to jest dla mnie pełna profeska. Motyw siatek foliowych rozłożył mnie na łopatki. Przejście z Paroovki do Grand Bandy - majstersztyk. Marek, Tartakovsky już do Was dzownił z propozycjami?